Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kontynuatorem plazmy jest Oled. Philips zbiera świetne oceny.
Wypalanie i straszenie wypalaniem nie zmienia radości obcowania z jakością !
 

WiuEmPe

New member
Testowałem odtwarzanie filmów o różnym bitrate na tym telewizorze, z dysku SSD i kieszeni USB 3.1. Na początek test działania dysku i kieszeni w laptopie:
https://i.img ur.com/M8PVrxf.png

A teraz wyniki działania
https://i.img ur.com/xV8adXr.png

Podsumowując, filmy działają do bitrate opisanego w insturkcji obsługi, czyli 20mbps. Na telewizorach konkurencji działa nawet film z bitrate 89mbps.
 

Trwsxd

New member
Kupiłem jakoś rok temu w belgii jak tylko wyszły jeżeli chodzi o oglądanie tego kanału to 15min rano 30 po południu 30 wieczorem i jak widać wystarczyło właśnie jestem w trakcie rozmów z serwisem mają go zabrać na naprawę
 

Arczi1989

New member
Witam,
Ok kilku dni jestem posiadaczem POS9002 i mam pytanie, czy kalibrował go ktoś ręcznie i jest zadowolony z kalibracji? Czy warto zamówić profesjonalną kalibrację?
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Czy w modelu 9002 Ambi było aż tak " skopane " że w nowym modelu 803 dodano 13 dodatkowych diod ambi ? Poprzedni model 9002 miał tylko 10 zespołów diod na górze !
 

Attachments

  • Przechwytywanie1.jpg
    Przechwytywanie1.jpg
    10,7 KB · Wyś: 110
  • Przechwytywanie3.jpg
    Przechwytywanie3.jpg
    10,6 KB · Wyś: 102

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po co oskarżenia ?
Miałem przez pół roku 55POS9002 i zapewniam ambilight działał super !!!
Polecam każdemu.
Model 9002 dostał największą ilość nagród w Europie zaczynając od wyróżnienia HDTV,com.pl, RedDot i Eisa.
 

Trwsxd

New member
Daj znać jak podejdą do kwestii naprawy lub ewentualnej wymiany.
Po miesięcznej korespondecji z Philipsem i zleconym przez nich serwisem dzisiaj przyjechał serwisant i wymienił tv na nówkę, jednak Philips stanął na wysokości zadania co nie zmienia faktu że to był pierwszy i ostatni oled jaki kupiłem, nie po to płace 2,3 tyś euro za tv żeby mi się obraz wypalał, może i obraz robi wrażenie ale za taką kasę to każdy powinien oglądać to co chce i jak długo chce a skoro technologia jest nie dopracowana to nie powinni jej wypuszczać na rynek.
 
Do góry