Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

manufacture1

New member
Hej.
Aplikacje da sie sciagnac, czytalem o tym na sasiednim forum.
Co do HDR to w androidzie 7.0 bedzie dostepny ale kiedy bedzie oficjalnie na tv z tego roku tego jeszcze nie wiadomo.

Co do filmow 4k z usb... wczoraj sciagnalem materialy promocyjne srednio od 300mb do 6gb i dzialalo bez problem. Sciagnalem rowniez filmy 2160p 7gb mp4 chodzilo bez problemu....

Wiec wina chyba lezy w kodekach filmow ktore pierwotnie testowalem
 

pitos

New member
Hej.
Aplikacje da sie sciagnac, czytalem o tym na sasiednim forum.
Co do HDR to w androidzie 7.0 bedzie dostepny ale kiedy bedzie oficjalnie na tv z tego roku tego jeszcze nie wiadomo.

Co do filmow 4k z usb... wczoraj sciagnalem materialy promocyjne srednio od 300mb do 6gb i dzialalo bez problem. Sciagnalem rowniez filmy 2160p 7gb mp4 chodzilo bez problemu....

Wiec wina chyba lezy w kodekach filmow ktore pierwotnie testowalem

ok, ale czy sprawdzles HBO GO czy faktycznie dziala?
 

KamilaKornet

New member
Nie podoba mi sie polityka TP Vision czemu inne formy to czynią oni

Nie dość zę konkurencji mają nawet 75 calowe tv to Tp vision Philips wypuszcza malucha 55 oleda w sierpniu a na większy 65 calowy trzeba czekać pół roku,,po innych firmach widać ze topowe 65 calowe tv są znacznie drozsze jak 55..i tu obawiam sie ceny zę bedzie za 10 cali wiecej wyższa niż połowa ceny 55 skoro ten kosztuje 8k w promocji cena 12 k byłaby ok...ale obawiam sie ze bedzie wyższa.
 

olakoma

New member
czyli tak jak sie spodziewałam cena zaporowa i bardzo wysoka w stosunku do 55 cali :( dzięki .. 10 cali za drugie tyle kasy..

Nie płacz Kamila nie napisałem, że informacja pochodzi z września. Od tego czasu ceny oled spadły i taki 65 LG E7 co wtedy kosztował ponad 20.000 PLN, teraz jest już do kupienia w wybranych sklepach za ok. 16.000 PLN. Wydaje mi się, że Philips 9603 będzie tańszy niż E7 i spodziewałbym się ceny pomiędzy 14.000-16.000 PLN (jeżeli Cię to pocieszy). Ale muszę zaznaczyć, że nie jestem wróżbitą ani sprzedawcą RTV.
 

pitos

New member
dzisiaj bylem ogladac tytulowy Oled Philipsa w sieci MM ten TV, po negocjacjach cena 7700.
Panowie obslugi twierdza, ze matryca LG w tym TV jest trzeciej generacji, natomiast modele LG z 2017 roku maja jz 4 generacje. Czy wiecie moze jakie sa roznice w tych matrycach? Druga sprawa to zauwazylem, patrząc pod katem, ze powłoka antyrefleksyjna w Philipsie bardzo zakrzywia odbicie przedmiotow (lampy , slupy) jakby byla niechlujnie przyczepiona , czego nie ma w TV z LG. Jak to mozna skomentowac?
 

KamilaKornet

New member
dzisiaj bylem ogladac tytulowy Oled Philipsa w sieci MM ten TV, po negocjacjach cena 7700.
Panowie obslugi twierdza, ze matryca LG w tym TV jest trzeciej generacji, natomiast modele LG z 2017 roku maja jz 4 generacje. Czy wiecie moze jakie sa roznice w tych matrycach? Druga sprawa to zauwazylem, patrząc pod katem, ze powłoka antyrefleksyjna w Philipsie bardzo zakrzywia odbicie przedmiotow (lampy , slupy) jakby byla niechlujnie przyczepiona , czego nie ma w TV z LG. Jak to mozna skomentowac?

W prosty sposob firmy lekceważa klienta a oledy dopiero za rok dwa ujawnią swoje prawdziwe wady..nie sposób na dziś ocenić tej technologii po kilku dniach czy tygodniach użytkowania...loga w plazmach też wypalały się w matrycach ale po dłuższym czasie.Ja też była w dużym salonie i jakbyś postawił koło siebie klika 65 lub 55 i zakrył loga wcale nie jestem pewna ze wybrałbyś akurat Oleda a nie technologię kwantowej kropki i niekoniecznie akurat Philipsa..warunek ten sam materiał na każdym tv i w takim samym oświetleniu.Ja uwielbiam Phila za ambilight bo juz 5 rok mnie mój cieszy do tego mam absolutną czerń..ale nie dziw się jakosci powłoki to juz chińskie Tp vision,,juz nic poza marką z Holandią to nie ma (tandeta zniszczyła nawet jakośc Pioneera) natmiast skoro sugerowana wyjsciowa cena tego Oleda wynosi 8999 a już 7700 kosztuje po miesiacu to znaczy ze fatalnie sie sprzedaje na tle konkurencji...albo jest tu drugie dno...jestem pewna ze bez Ambilight a Phil ma licencje tylko do roku 2020 dawno by sie zwinął z produkcja tv..udział by malał...takie lg ma kilka modeli Oled w kilku pzrekatnych Phil nie nadąza ma jednego reprezentanta w 1 pzrekatnej..zanazcam ze jest zbyt wczesnie by krzyczeć wowo i ach i och...nic nie wskazuje by ten tv byłu kilerem innych...na włąsne oczy mozna isc do kazdego marketu jest ich duzo i porównac ,ja nie zauważyłam by był lepszy od Sonego..Samsung wrecz twierdzi ze kwantowa kropka da lepsze efekty jakosciowe...za rok czy dwa juz sie dużo wyjasni.,,mozliwe ze z matrycmai spzredawca miał rację...w koncu to Tp vision kupowął od Lg a nie odwrotnie :) nie ma zadnych miarodajnych badan rynkowych poza zamówionymi ze ten tv jest wyjatkowy na tle innych w skali premium..warto samemu sie pzrekonac organoleptycznie.Na zachwyt jeszcze czas przyjdzie..albo dokładnie odwrotnie..1300 rabatu w sklepie stacjonanym to naprawde sporo..chyba najtaniej w POlsce mają,,
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie kosztuje 7700 chyba ze jakieś wystawowe .
I opisy to jak teoria spiskowa.
Nie maja nic wspólnego z rzeczywistością .
Gratuluję dobrego pióra.
Ci którzy widzieli właściwie przygotowany pokaz mają zupełnie inne zdanie
 
Do góry