Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

k-dudek18

New member
Idź do salonu, przekonaj się i nie marudź, bo nudzisz. Poczytaj też o "zweryfikowanych" ocenach czy "potwierdzonych zakupem". Dla Ciebie obraz w tv z przed prawie 6 lat jest bez zarzutu, sądzisz, że 9002 nie może mieć za wiele lepszego...Pisałem też o moim poprzednim Sony z 2013 r, wówczas kosztował 7k i zjadał Twojego obecnego Phillipsa. Kilka dni temu sprzedałem mojego Sony i TEN 9002 to pod KAŻDYM względem kilka półek wyżej, MOŻE teraz do ciebie dotrze, chociaż wątpię. Kończę dyskusję, jedno z nas powinno iść do garów, wezmę to na siebie, mimo, że to ja piszę o czymś - co mam. (nie chodzi o gary)



mało opinii jest o philipsie, a raczej powiedział bym tyle samo dobrych co złych, a skąd mam wiedzieć które zweryfikowane i poparte zakupem, a które są hejtem konkurencji lub zazdrośników :)
 

rees

Member
Na to pytanie nikt nie odpowie ,bo nie ma Phila w 65 calach oleda co najwyzej inny użytkownik takiej przekatnej odrebnej marki może sie wypowiedzieć.

Spoko, przecież nie napisałem nigdzie że każdy ma lubić Philipsa :)
Każdy kupuje i tym samym wydaje swoją forsę na co chce.
Ja zmieniam TV co 2 lata bo też mam taką fanaberię. Miałem 60" Samsunga KS7000 i wymieniłem go na wspomnianego 55" OLEDa. Nie widzę większej różnicy między 60 a 55" ale pewnie dlatego że gram i oglądam z odległości 2 metrów nos - ekran. 65" pewnie będzie droga i pojawi się***w styczniu. Na Twoim miejscu bym kupił 65" najnoszej serii 8100 bo cena znakomita 8999 zł. i też ma FALD.
A co do kablówki to dekoder Vectry mam i wygląda ok, TV oglądam tyle co czasem newsy na TVN24 hd.
 

KamilaKornet

New member
Idź do salonu, przekonaj się i nie marudź, bo nudzisz. Poczytaj też o "zweryfikowanych" ocenach czy "potwierdzonych zakupem". Dla Ciebie obraz w tv z przed prawie 6 lat jest bez zarzutu, sądzisz, że 9002 nie może mieć za wiele lepszego...Pisałem też o moim poprzednim Sony z 2013 r, wówczas kosztował 7k i zjadał Twojego obecnego Phillipsa. Kilka dni temu sprzedałem mojego Sony i TEN 9002 to pod KAŻDYM względem kilka półek wyżej, MOŻE teraz do ciebie dotrze, chociaż wątpię. Kończę dyskusję, jedno z nas powinno iść do garów, wezmę to na siebie, mimo, że to ja piszę o czymś - co mam. (nie chodzi o gary)

Wątpie by Twój Sony zjadał tego Phila 9607 na śniadanie...nawet guru tego forum zachwycał sie plazmową czernią i pełnym podświetleniem led...Twój Sony Kosztował 7k wspomniany Philips 14 k (choć zapłaciłam znacznie taniej)....tak to jest że piszesz i nie wiesz o czym bo nawet Philipsa nie widziałeś wiec wiarygodnosc ze Twój stary tv był super jest niczym nie poparta,,tym bardziej ze pozbyłes sie tego Sony bo 4 latach wiec musiał rzeczywiscie być wyjatkowy:) o gary sie nie martw i wysyłaj do nich swoją kobietę jeśli ja jeszcze masz...my jak zauważymy ze tv w domu jest wazniejszy od nas szybko sobie znajdziemy lepszą zabawkę,,ze szkodą dla Was :) W salonie byłam Phila widziałam jest w kazdej szanującek sieci...a Tv ma 5 lat nie sześc tak obraz bez zarzutu Phil to ostatni model z pełnym podświetleniem led direct...te wszytskie krawędziwóki z cloudingiem nie śa dla niego ządnym konkurentem...ja też pisze o czyms co mam ....takzę idź do pracy albo na spacer..rześkie powietrze,,,oprzytomniejesz.,,uwierz ze guru w temacie tv to Ty nie Jesteć.I zostaw wycieczki interpersonalne dla bliższych ..taka rada.:)
 

2018

New member
Weteran HD przypomina:
6-7 lat temu TV Philips to były (wysokie modele) topowe TV. Zawsze z EISA. Kosztowały dużą kasę.
Wówczas SONY był technologicznie w klasie popularnej ale za to z ceną premium Hi-End.

Była zmiana strategii i specjalizacja w mocnej strefie średniej. Taki 6561 zdominował rynek 2016-2017. W parametrze cena do możliwości nie dziś równych sobie. Dodano właśnie Androida 7.1.2
Mamy teraz ( 2017) kolejną i ważną zmianę strategii;
Philipsa TV działa w klasie premium.
OLED czy 8102. Podobnie 8602.
Cena za 65" 8102 (9K) jest bardzo atrakcyjna. Pewnie u Kikiego jest jeszcze lepiej.
TV (FALD) widziałem w akcji i potwierdzam testy: jest SMOŁA!
 

manufacture1

New member
Hej wszystkim.
Narazie opisze, krótko relacje z uzytkowania 55POS9002.

Kupilem od Kikiego w pakiecie ( wieszak,dowoz,montaz,kalibracja).
Cenowo wyszlo ok, cena lekko spadla po moim zakupie ale tego niestety czlowiek nie przewidzi. Byly problemy z pieknym naszym allegro przy zakupie na raty ale koniec koncow zrobilismy raty przez sklep Kikiego i po 20 min na telefonie, wyszly piekne raty 0% .

W piatek skontaktowalem sie ze sklepem, zeby dowiedziec sie kiedy moge spodziewac sie telewizora. W sobote telewizor przyjechal i po 20 min juz wisial na scianie. Dostalem wszystkie papiery, wydruk z kalibracji itp.

A teraz o samym telewizorze. Netflix 4k z HDR + Ambilight opad szczeki... wciagnelismy z zona 5 odcinkow Stranger Things i nawet nie wiedzielismy kiedy ten czas uciekl.
Android móglby chodzic troche szybciej ale nie ma tragedi . Wczesniej przez 5 lat korzystalem z Samsung i ich oprogramowania i tez byly momenty ze nie byl to najszybszy system.
Co do jakosci z kablowki, w zaleznosci od kanalu tak naprawde... obraz jest bardzo dobry lub bardzo dobry - .

Narazie nie mialem czasu, zeby wglebic sie we wszystkie jest funkcje ale nadrobie to w tym tygodniu.

Internet po kablu smiga jak szalony, sciagnalem aplikacje Twitch i chodzi to rewelacyjnie.

Narazie jedynym problemem jaki napotkalem to filmy 4k z dysku zewnetrznego.
Plik 20 gb mial lekkie sciecia, natomiast film 120gb nie dalo sie ogladac. Tutaj szukam rozwiazania czy to wina za wolnego dysku czy inny problem...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie współpracy z HDD napisz do urania-marek.
=======================================

LG C7 jest w cenie 7889 zł
Kalibracja gratis
Netflix gratis
i jeszcze Cashback LG od 2.11.
==================================

Oled Philipsa - większość robi Wow !
I niech tak zostanie .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 55B7 za 7499 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis

LG 55C7 za 7899 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis

Philips 55POS9002 8599 zł
Kalibracja gratis
uchwyt gratis
Montaż gratis
Dostawa naszym transportem

Jeśli z czegoś rezygnujesz masz taniej.
 

Trwsxd

New member
Jeżeli chodzi o 4k z dysku to coś z prędkością dysku musi być nie tak ja mam 2 dyski 1,5tb pełne materiałów 4k i wszystko śmiga aż miło też tak miałem kiedyś na Samsungu usb3.0 bez zastrzeżeń USB 2.0 zacięcie co chwile
 

k-dudek18

New member
W sprawie współpracy z HDD napisz do urania-marek.
=======================================

LG C7 jest w cenie 7889 zł
Kalibracja gratis
Netflix gratis
i jeszcze Cashback LG od 2.11.
==================================

Oled Philipsa - większość robi Wow !
I niech tak zostanie .


Kiki napisz coś więcej o tym cashbacku przy zakupie LG ? widziałem taką promocje ale dotyczyła ona TV LED i nie dotyczyła OLED, z góry dzięki za info
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dotyczy tylko zakupów z LG Polska.
Łatwo będzie sprawdzić czy jest z polskiej dystrybucji.
Powinien mieć Cash Back 300 zł za 65" i 200 zł za 55" oraz Netflixa 3 miesiące gratis.
Jak nie ma, to w razie jak się sklep zwinie - to się bujasz z telewizorem.
Cash Back od listopada.

Ale wątek jest Oleda Philipsa - i tu cena dla niebieskich jest rewelacyjna na tyle że Philips raczej nie zrealizuje wszystkich zamówień !
I efekt wow - dostajemy zwrotnie - na razie tylko na Oleda Philipsa.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wczoraj w MM stał w zwyczajnej cenie za 8499, więc cieszy szybki trend zniżkowy, zważywszy, że i cena 9k na starcie wydawała się bardzo dobra.
 
Do góry