Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

k-dudek18

New member
problem jest taki tylko ze porównujesz modele z róznych okresów..Lg stary Phil najnowszy ...kazdy następny Oled mzoe byc bardziej dopracowany.


za to LG już chyba dokładnie sprawdzone i przetestowane do tego ciągłe aktualizacje oprogramowania, a Philips to typowy "świeżak" ale na czasie i po testach więc chyba można już porównać i ocenić, pewnie znawcy tematu są w stanie polecić i wskazać z tych 3 nr 1, na co liczę :)

P.S. boję się trochę androida, czy po czasie nie będzie zamulał sprzętu jak to bywa w komórkach, no i te negatywne opinie nt oprogramowania i pilota Philipsa, że działa jak chce i pilot nie zawsze reaguje.
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
LG b7 masz na Allegro za 7300 lub 20 rat nieoprocentowanych po 365 zeta..sprawdzałam to i ten system spzredazy jest super.Tak samo miałam do czynienia z oszustem na Allegro I program ochrony Kupujacych tak działa ze kasa od monentu zgłoszenia sprawy do allegro była na koncie w 48 godzin...takze to działa i zakupy sa bezpieczne.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
LG b7 masz na Allegro za 7300 lub 20 rat nieoprocentowanych po 365 zeta..sprawdzałem to i ten system spzredazy jest super.Tak samo miałem do czynienia z oszustem na Allegro I program ochrony Kupujacych tak działa ze kasa od monentu zgłoszenia sprawy do allegro była na koncie w 48 godzin...takze to działa i zakupy sa bezpieczne.
Kamila co z Tobą -sprawdzałem?miałem ? Piszesz jak facet !
 

k-dudek18

New member
LG b7 masz na Allegro za 7300 lub 20 rat nieoprocentowanych po 365 zeta..sprawdzałam to i ten system spzredazy jest super.Tak samo miałam do czynienia z oszustem na Allegro I program ochrony Kupujacych tak działa ze kasa od monentu zgłoszenia sprawy do allegro była na koncie w 48 godzin...takze to działa i zakupy sa bezpieczne.



b7 za 7650 jest normalnie w sklepach internetowych typu morele więc jak już to tam bym kupił jednak to pewny sprzedawca, no właśnie tylko pytanie brzmi nie gdzie kupić tylko co kupić :)
 

nowynick

New member
w moderatora się bawisz? Czy taka troska o mnie po dłuzszej niż zwykle nocy?

Używam Philipsa 9607 a jak Ciebie interesuje Philips 9002 to poszukaj w necie jest wiele opinii użytkowników niekoniecznie pozytywnych..Thomsona nie użytkuje tylko inna osoba..watpię by kogos interesował dziś crt w dziale UHD...

jakl zakupię 65 cali Phila (na dziś go nie ma jeszcze) chętnie opisze wrazenia,,

tylko naiwni wierza że w internecie jest wolnośc słowa...ja nie mam interesu kłamać.

Nie muszę w nikogo się bawić, nie muszę szukać opinii o TYM tv, bo...go mam, a nie pieprzę głupot czy ocen czegoś czego nie mam lub mam "starszą" wersję, znaczy nowe też podobne...Swoje uwagi o tym tv opisałem rzetelnie kilka stron wstecz.

@BTW

Wiadomo, że każdy ma swoje oczekiwania i "potrzeby" względem tv ale nikt ale to NIKT nie zarzuci temu tv kiepskiego, złego czy tylko fajnego obrazu. Ani amator, ani znawca. Jak wiadomo większość kupujących tv TYM parametrem własnie się kieruje (jakość obrazu) - a ten tutaj miażdży. Po pierwszym tygodniu zaczynam też doceniać Ambi. Niestety "kierunki" i zatwierdzanie na pilocie oraz Bluetooth to dramat, podtrzymuje. Każde urządzenie go wykrywa, a on NIC nigdy nie znajduje, oby to kwestia poprawy softu, bo pili mnie na słuchawki Bluetooth.

@KIKI

Muszę z przykrością poskarżyć się na Pana Krzysztofa, od 10 dni, po 3 telefonach i po wysłuchaniu wszystkich tłumaczeń - nadal nie uzyskałem pomocy. Nie wydzwaniam więcej, bo czuję się jak intruz, a liczyłem na większy profesjonalizm, pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Pojedź do salonu i porównaj te tv z róznych materialów żrodłowych obok siebie..to pomoże w podjęciu decyzji..na co stawiasz ..nie ma dwóch identycznych.Tylko na zywo mozna to zweryfikować , net to za mało.
 

KamilaKornet

New member
Nie muszę w nikogo się bawić, nie muszę szukać opinii o TYM tv, bo...go mam, a nie pieprzę głupot czy ocen czegoś czego nie mam lub mam "starszą" wersję, znaczy nowe też podobne...Swoje uwagi o tym tv opisałem rzetelnie kilka stron wstecz.

@BTW

Wiadomo, że każdy ma swoje oczekiwania i "potrzeby" względem tv ale nikt ale to NIKT nie zarzuci temu tv kiepskiego, złego czy tylko fajnego obrazu. Ani amator, ani znawca. Jak wiadomo większość kupujących tv TYM parametrem własnie się kieruje (jakość obrazu) - a ten tutaj miażdży. Po pierwszym tygodniu zaczynam też doceniać Ambi. Niestety "kierunki" i zatwierdzanie na pilocie to dramat, podtrzymuje.

Tylko pogratulować wyboru...ja też go będę miała jak wyjdzie 65 cali.
Jestem z kolei bardzo ciekawa który to Oled ma kiepski czy zły obraz?Skoro tylko ten miażdzy jakością obrazu...
 
Ostatnia edycja:

k-dudek18

New member
Pojedź do salonu i porównaj te tv z róznych materialów żrodłowych obok siebie..to pomoże w podjęciu decyzji..na co stawiasz ..nie ma dwóch identycznych.Tylko na zywo mozna to zweryfikować , net to za mało.


nie ma salonu ,sklepu w okolicy który by miał oba 2 tv na stanie, jest albo 1 albo 2 i wg mnie grają podobnie ale wiadomo inaczej zagrają w sklepie, a inaczej w domu po kalibracji itp
 

nowynick

New member
Tylko pogratulować wyboru...ja też go będę miała jak wyjdzie 65 cali.
Jestem z kolei bardzo ciekawa który to Oled ma kiepski czy zły obraz?Skoro tylko ten miażdzy jakością obrazu...

Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem może być trudne (gdzie napisałem, że inne oledy), nie wiem jak inne Oledy ale LG 55EG9A7V też Oled i Phillips go zjada. TAK wiem, inna półka cenowa, ale Oled, tak? Sąsiad przytargał tego LG i 0,75 Finlandii, po 15min z płaczem leciał po kolejną, bo LG jak ubogi krewny, te same źródła sygnału, pomieszczenie itp. Do innych porównania nie mam, ale jak będę miał pod nosem salon z takim wyborem jak ty - to nie będę pisał głupot, wróżył - tylko pójdę i sobie porównam...

Mnie i każdego bez wady wzroku jakość obrazu na TYM Phillipsie przekona/przekonała. Tego, że mi pilot nie pasi, Bluetooth dziadowskie i kilka innych - nie ukrywam.

"Mam starszą Audi, nowiutkiej z tego roku, która zdobyła wiele uznania, wiele nagród - nie kupię, bo gdzieś napisali, że bee. Poczekam, aż wyjdzie większa i droższa wersja, a do tego czasu będę je oceniał..." - niektórzy i tak nie zrozumieją ironii.
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem może być trudne (gdzie napisałem, że inne oledy), nie wiem jak inne Oledy ale LG 55EG9A7V też Oled i Phillips go zjada. TAK wiem, inna półka cenowa, ale Oled, tak? Sąsiad przytargał tego LG i 0,75 Finlandii, po 15min z płaczem leciał po kolejną, bo LG jak ubogi krewny, te same źródła sygnału, pomieszczenie itp. Do innych porównania nie mam, ale jak będę miał pod nosem salon z takim wyborem jak ty - to nie będę pisał głupot, wróżył - tylko pójdę i sobie porównam...

Mnie i każdego bez wady wzroku jakość obrazu na TYM Phillipsie przekona/przekonała. Tego, że mi pilot nie pasi, Bluetooth dziadowskie i kilka innych - nie ukrywam.

żeby jakiekowliek porownanie miało sens to uczciwe jest porównywanie tylko oleda do oleda lcd led to inna technologia.Pozdrawiam ,,,no fakt zamieszkanie w miescie wojewódzkim ułatwia takie porównania w salonach..ten Lg który wspominasz za 5,5 k kiepska alternatywa...nie ta pólka to nie premium.Ja na swoim Pgilipsie wogóle z neta nie korzystam bo wiesza sie i blokuje i działa bardzo wolno...nie mam potzreby..tv bluray i ps4 wystarczy grunt to plazmowa czerń i Ambilight.SWEGO ZCASU pHIL MIA TAKI SOFT ze tv nei dało s e wyłaczyc inaczej jak wtyczkę wyciagnac z gniazdka...pilot odmawiał posłuszenstwa a tv sie zacinał i wieszał..ciekawa jestem Twej opinii za rok lub dwa..Przykąłd z Audi kiepski...bo nikt o zdrowych zmysłach nie pzesiadzie sie z 60 cali na 55 tylko odwrotnie ...z 5 metrów tv i to w jakosci 4k musi byc naprawdę pokazny...55 cali jest stanowczo za mały..po co ta ironia .ciesz sie z tego co masz,grunt ze Jesteś zadowolony.
https://www.spidersweb.pl/2017/07/audi-a8-2017.html
 
Ostatnia edycja:

nowynick

New member
Ja na swoim Pgilipsie wogóle z neta nie korzystam bo wiesza sie i blokuje i działa bardzo wolno...nie mam potzreby..tv bluray i ps4 wystarczy grunt to plazmowa czerń i Ambilight.SWEGO ZCASU pHIL MIA TAKI SOFT ze tv nei dało s e wyłaczyc inaczej jak wtyczkę wyciagnac z gniazdka...pilot odmawiał posłuszenstwa a tv sie zacinał i wieszał..ciekawa jestem Twej opinii za rok lub dwa.


Za to ocena TEGO 9002 po tym, jak się ma starą wersję tv, niechęć do przeczytania kilku stron wcześniej, że na TYM czerń cudowna, że nawet na słabym łączu wszystko hula, że film w 4K z HDR z Netflixa ładuje w 2-3 sekundy, nic się nie zacina, nie wiesza, że na PS4 miód - to suuuuper przykład. No tak, MOŻE za rok lub 2 nie będę już zadowolony...czyli zły zakup, masakra.
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Za to ocena TEGO 9002 po tym, jak się ma starą wersję tv, niechęć do przeczytania kilku stron wcześniej, że na TYM czerń cudowna, że nawet na słabym łączu wszystko hula, że film w 4K z HDR z Netflixa ładuje w 2-3 sekundy, nic się nie zacina, nie wiesza - to suuuuper przykład. No tak, MOŻE za rok lub 2 nie będę już zadowolony...czyli zły zakup, masakra.

Nie Jestesj edyny który opisuje ten tv .,,Kiki pisze o wielu uzytkownikach którzy niestety milcza zato hejterzy sa na ceneo i naoficjlalnej stronie Philipsa(tam brakuje zachwytu)...chodziło jaka bedzie Twoja ocena za dwa lata a nie po 1 miesiacu uzytkownaia...jets to z pewnoscia najlepszy zakup w roku 2017 jak mój Philips 9607 był najlepszym w roku 2012 :)nie widze pwoodu by wymienaic stary tv który gra bez zarzutu..mowa o obrazie....jak wusiadzie całkiem to jasny wybór po 4.5 roku naprawiano płytę główna...sam sie wyłazcał po minucie.Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:

k-dudek18

New member
Nie Jestesj edyny który opisuje ten tv .,,Kiki pisze o wielu uzytkownikach którzy niestety milcza zato hejterzy sa na ceneo i naoficjlalnej stronie Philipsa(tam brakuje zachwytu)...chodziło jaka bedzie Twoja ocena za dwa lata a nie po 1 miesiacu uzytkownaia...jets to z pewnoscia najlepszy zakup w roku 2017 jak mój Philips 9607 był najlepszym w roku 2012 :)nie widze pwoodu by wymienaic stary tv który gra bez zarzutu..mowa o obrazie....jak wusiadzie całkiem to jasny wybór po 4.5 roku naprawiano płytę główna...sam sie wyłazcał po minucie.


Kamila więc ty byś wybrała Philipsa czyli 1 miejsce, a Lg B7 i C7 pozostałe podium ?
Kiki też poleca Philipsa bo lepszy procesor obrazu i ambi robi robotę.
Łódź to dla mnie za daleko jestem ze śląska
 

nowynick

New member
Idź do salonu, przekonaj się i nie marudź, bo nudzisz. Poczytaj też o "zweryfikowanych" ocenach czy "potwierdzonych zakupem". Dla Ciebie obraz w tv z przed prawie 6 lat jest bez zarzutu, sądzisz, że 9002 nie może mieć za wiele lepszego...Pisałem też o moim poprzednim Sony z 2013 r, wówczas kosztował 7k i zjadał Twojego obecnego Phillipsa. Kilka dni temu sprzedałem mojego Sony i TEN 9002 to pod KAŻDYM względem kilka półek wyżej, MOŻE teraz do ciebie dotrze, chociaż wątpię. Kończę dyskusję, jedno z nas powinno iść do garów, wezmę to na siebie, mimo, że to ja piszę o czymś - co mam. (nie chodzi o gary)
 
Do góry