Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie trafiono .
Ludzie kupują Philipsa bo mają efekt wow jak mało kto.
I nie trzeba się domyślać .
Tym bardziej , że każdy kto ma to podkreśla.
 

KamilaKornet

New member
Jedyne co maja tv Philipsa w przeciwieństwie do konkurencji to nadal patent na Ambilight i z tego powodu tylko moze być słynne wow...i to od wielu lat...cała reszta oledów i lcd ma wszystko to co i on a zmiany są kosmetyczne...nigdy ząden Philips nie miał takiej płynnosci i ruchu jak Sony a pilotami tv nie da sie sterować..czesto sie zawiesza tv sam wyłącza i włacza i blokuje pilota u mnie płyta głowna padłą po 4.5 roku na szczescie naprawiono...znam wielu użytkowników Philipsa którzy na to słowo reaguja wszytsko tylko nie ta marka...wazne sa opinie sprzedawców czy klientów ? Nawet na forach są spzreczne opinie bo kazdy ma prawo mieć inne oczekiwania jak i ma inne doswiadczenia...ja nadal uważam ze mój Phil z pełnym podświetleniem jest ok..ale z pewnsocia ma wady jak kazdy inny.I Tyle,,,,troche zcasu upłynie jak i Oledy ujawnia swe wady..bo prototypy były dawno...kto szybko kupuje kupuje dwa razy...nie ma nikogo kto stwierdził jak on sie zachowuje chociazby po 3 czy 4 sezonach...za rok bedzie test kolejnego Phila Oled 3 generacji i znów bedzie wow a o tym z warku nikt już nawey nie wspomni bo wtedy to z cuda którym jets dziś stanie sie stary i niedopracowany :) zaden Philips nie jest w czołowce chętnie kupowanych tv... w POlsce
https://www.philips.pl/c-p/55POS900...-p5-perfect-picture-engine/recenzje-i-nagrody ta opinia ze strony to chyba hejtera bo to niemozliwe,:( Każdy znaczy Nikt.Liczą się fakty a nie przypuszczenia.Konkrety.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Naprawdę ???
Szkoda czasu na pustą dyskusję .
Nie zła bzdura z tą płynnością.
Akurat Oled Sony na porównaniu płynności padł i nawet się nie podniósł.
Na pokazie były wszystkie Oledy.
Tak właśnie powstaje plotka !
Mam filmy i zdjęcie z tego pokazu w Berlinie !

Naszych kilkudziesięciu użytkowników po zakupie są zachwyceni.
Kto nie chce nie kupuje .
Obowiązku nie ma.
 

KamilaKornet

New member
płynnosc dotyczyłą ledów a nie oled...Sony miał idealne odwzorowanie ruchu chocby HX920 zawsze ...nie żartowałam to bzdury ..przecież sama chcę go nabyć w 65 calach wiec nie mogę piłowac gałęzi na której siedzę.:)a kazdy głos dyskusji tu odrebny to zawsze jest bzdura.Musze sie dostosowac z pogladami.I bedzie wtedy ok.
 

KamilaKornet

New member
Dobre
Philips jest dla koneserów obrazu i ambi.
SONY I SAMSUNG dla reszty.

z tym obrazem to lekka przesada ale neiwykluczone ze bez ambi spzredawałby sie znacznie gorzej bo to duza wartosc dodana.Sama go kupiłam z 2 powodów..tego i ze był ostatnim z serii full led a nie krawedziowym..no i wole matrycę matową jak w laptopach na dziś to już niemożliwe...musi być błysk.:) bardziej mi przykro będzie rostać sie z 3D.
Widocznie Sony I Samsunga kupuja tylko nieświadomi ze to buble.Tylko kto kupuje Tcl?Podobno 3 producent tv na świecie....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widocznie kupują TCLa lepiej niż Sony skoro są nr 3 na świecie.
Eisa Best Buy i wszystko jasne !
Technologia 3D umarła i tu dyskusji nie ma .
Temat dotyczy Oled Philipsa wiec dywagacje o LCD są nie na miejscu.
 

szybal

Banned
z tym obrazem to lekka przesada ale neiwykluczone ze bez ambi spzredawałby sie znacznie gorzej bo to duza wartosc dodana.Sama go kupiłam z 2 powodów..tego i ze był ostatnim z serii full led a nie krawedziowym..no i wole matrycę matową jak w laptopach na dziś to już niemożliwe...musi być błysk.:) bardziej mi przykro będzie rostać sie z 3D.
Widocznie Sony I Samsunga kupuja tylko nieświadomi ze to buble.Tylko kto kupuje Tcl?Podobno 3 producent tv na świecie....
47PFL9732D/10 2007
To jest mój pierwszy ambi do tej pory działa u teściowej ,mam też inne modele 32 i 55 z innych lat więc mogę coś powiedzieć na temat philips ambi.
To wciąga mimo wielu problemów z softem reszta rekompensuje wszelkie wady.
 

KamilaKornet

New member
Widocznie kupują TCLa lepiej niż Sony skoro są nr 3 na świecie.
Eisa Best Buy i wszystko jasne !
Technologia 3D umarła i tu dyskusji nie ma .
Temat dotyczy Oled Philipsa wiec dywagacje o LCD są nie na miejscu.

Jasne z pewnoscia tez kupuja chetniej chińskie Tlc jak Philipsa...a skoro mowa o wielkosci producentów i rynku nikt nie podskoczy samsungowi i Lg przecież są na podium najwyzej ? Prawda?
 

KamilaKornet

New member
47PFL9732D/10 2007
To jest mój pierwszy ambi do tej pory działa u teściowej ,mam też inne modele 32 i 55 z innych lat więc mogę coś powiedzieć na temat philips ambi.
To wciąga mimo wielu problemów z softem reszta rekompensuje wszelkie wady.

pełna zgoda soft i elektronika i wieczne zawieszemia to przypadłosc Philipsów od lat wszytskim znana..

mam w 2 pokoju u córki Thomsona Crt ,, do dziś chodzi 18 lat już co nie znaczy ze go polecam:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie prawda .
Samsung pikuje z wartości Premium z 53% na 13% udziału w rynku.
Samsun zmniejszył produkcje LCD w tym roku o 15% a TCL zwiększył produkcje o taka wartość.
Poczekamy , zobaczymy...
 

KamilaKornet

New member
To tylko rozwazenia teoretyczne na dziś takie są wyniki jakie przytoczyłam.i dotyczy to wszystkich tv a nie tylko premium choc te wyniki nie są miarodajne bo jak większosc polaków kupuje Fiata Tipo nie oznacza ze jest lepszy od Toyoty Corolly :)
 

nowynick

New member
pełna zgoda soft i elektronika i wieczne zawieszemia to przypadłosc Philipsów od lat wszytskim znana..

mam w 2 pokoju u córki Thomsona Crt ,, do dziś chodzi 18 lat już co nie znaczy ze go polecam:)

To może opisz swoje doświadczenia w dziale Thomson, po 18 lat używania na pewno masz wiedzę na TEN temat. Tego Phillipsa 9002 to od jakiego czasu używasz? :popcorn:
 

KamilaKornet

New member
To może opisz swoje doświadczenia w dziale Thomson, po 18 lat używania na pewno masz wiedzę na TEN temat. Tego Phillipsa 9002 to od jakiego czasu używasz? :popcorn:

w moderatora się bawisz? Czy taka troska o mnie po dłuzszej niż zwykle nocy?

Używam Philipsa 9607 a jak Ciebie interesuje Philips 9002 to poszukaj w necie jest wiele opinii użytkowników niekoniecznie pozytywnych..Thomsona nie użytkuje tylko inna osoba..watpię by kogos interesował dziś crt w dziale UHD...

jakl zakupię 65 cali Phila (na dziś go nie ma jeszcze) chętnie opisze wrazenia,,

tylko naiwni wierza że w internecie jest wolnośc słowa...ja nie mam interesu kłamać.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zawsze się znajdzie "życzliwy", który pisze głupoty a nie widział go na oczy.
Z moich doświadczeń i obserwacji Philips 55POS9002 niesie radość o której wiem na 99% - poziomie satysfakcji.
To bardzo wysoki poziom zadowolenia.
Kto ma ten wie , kto nie ma ....
 

Duch87

New member
Bez reklam
A to ktoś neguje możliwości Philipsa 9002? Przeca z artykułów i opinii użytkowników to jeden z lepszych obecnie TV na rynku. No i zgarnął przecież nagrody na EISA w tym roku.
 

rees

Member
w moderatora się bawisz? Czy taka troska o mnie po dłuzszej niż zwykle nocy?

Używam Philipsa 9607 a jak Ciebie interesuje Philips 9002 to poszukaj w necie jest wiele opinii użytkowników niekoniecznie pozytywnych..Thomsona nie użytkuje tylko inna osoba..watpię by kogos interesował dziś crt w dziale UHD...

jakl zakupię 65 cali Phila (na dziś go nie ma jeszcze) chętnie opisze wrazenia,,

tylko naiwni wierza że w internecie jest wolnośc słowa...ja nie mam interesu kłamać.

Sorry, ale nie bardzo rozumiem Twoje wypowiedzi. Z jednej strony używasz Philipsa starego, a nowy to chiński badziew czy jak? Ja używam tego 9002 od 2 tyg dzień i w dzień i nie mam żadnych negatywnych odczuć. Obraz świetny po dostrojeniu, Android póki co nie zamula. Wczoraj Stranger Things 2 na Netflixie w 4k z HDR miazga. Całą noc oglądałem i nawet komunikat o czyszczeniu ekranu nie wyskoczył do tej pory, ale zrobiłem jak szedłem spać. Nie masz co się***martwić, poczekaj na 65" skoro masz 60" - ja akurat sprzedałem 60 Ks7000 Samsunga bo nie mogłem dłużej patrzeć na ten obraz i wróciłem do 55". Dramatu nie ma.
 

KamilaKornet

New member
Zawsze się znajdzie "życzliwy", który pisze głupoty a nie widział go na oczy.
Z moich doświadczeń i obserwacji Philips 55POS9002 niesie radość o której wiem na 99% - poziomie satysfakcji.
To bardzo wysoki poziom zadowolenia.
Kto ma ten wie , kto nie ma ....

w każdym markecie w dużym mieście miescie wojewódzkim jest wiec trudno go nie widzieć,,aż żal to czytać..takie zarzuty.
Kto go nie ma tez jest zadowolony ,,po takim forum i teście nie moze być inaczej :) wybór jest oczywisty.Tez go kupie tylko jak będzie większy.Nie schodzi sie z przekatna w dół..
 
Ostatnia edycja:
Do góry