PHILIPS 50PUS8818 ustawienia

Chase

Member
Zauważyłeś na NETFLIX (DolbyVison) nie raz obraz się rozjaśnia i ściemnia samoczynnie mimo wyłączonego czujnika światła? Widać to najczęściej przy zmianie scen, tutaj również opisany ten problem:


Obstawiam że zauważysz to podczas oglądania jakiegoś filmu ale nie 5 min. tylko nieco dłużej bo nie raz przechodzi między scenami poprawnie a nie raz ściemnia, rozjaśnia.
Na 43' podczas oglądania materiałów z pendrive'a podłączonego pod USB też to zaobserwowałem. Może aktualizacja wyeliminuje ten problem, ale jeszcze żadnej nie ma.
 

Marcin44

New member
@Marcin44
Masz do Philipsa podłączoną telewizję naziemną? To byś mi sprawdził czy niektóre kanały działają czy też nie na 43PUS8818.
Tak, mam także podłączoną telewizje naziemną.
Lokalizacja: Warszawa
Odbiór: Antena aktywna, pokojowa (nie zewnętrzna), jednej ze znanych firm.
Lista kanałów jakie odbiera PUS8818:
1 TVP1
2 TVP2
3 TVP INFO
4 TVP WORLD (?)
5 WYDARZENIA 24
6 TV REPUBLIKA
7 TVP 3 WARSZAWA
8 TV REGIONALNA
9 TVP KULTURA
10 TVP HISTORIA
11 TVP DOKUMENT
12 TVP NAUKA
13 TVP POLONIA
14 TVP ROZRYWKA
15 TVP ABC
16 ALFA TVP
17 TVP SPORT
18 TVP KOBIETA
19 POLSAT
20 POLSAT HD
21 SUPER POLSAT
22 TVN
23 TVN 7
24 STOPKLATKA
25 TV PULS
26 PULS 2
27 TV 4
28 TV 6
29 NOWA TV
30 NOWA TV HD
31 METRO
32 ZOOM
33 TTV
34 WP
35 FOKUS TV
36 ANTENA HD
37 TV TRWAM
38 STARS TV
39 ESKA TV
40 POLO TV
41 4 FUN KIDS
42 EWTN
43 BELSAT TV
44 TV OKAZJE.
Są także dostępne kanały HbbTV, ale jeszcze się za nie nie "wziąłem", więc nie wiem jak działają. Ale telewizor je wykrywa (trzeba włączyć ich uruchamianie+sieć).
Są także kanały "testowe" i inne "nie wiadomo co", których nie zawarłem na powyższej liście.
Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Twoje pytanie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Świetnie. Dziwna numeracja kanałów, masz ją utworzoną na liście kanałów ulubionych? Jeśli tak przełącz na chwilę na liste kanałów naziemnych, będziesz miał kanały poukładane według LCN, to będzie łatwiej dany kanał znaleźć. Na 4 powinien być Polsat, na 5 TVN itd.

Rozchodzi mi się, czy na nowych Philipsach z serii PUS8818 działają kanały wirtualne od TVP w HbbTV:

86. CDA
88. TVP Go i wybór potem kanałów na żywo jak TVP1, TVP sport i inne czy działają.
89. Legia TV (działa bo sprawdziłem w sklepie)
91.TVP World
92. TVP ABC 2
93. TVP Historia 2
94. TVP Kultura 2
95. UA Pierszyj (dzisiaj pisze kanał chwilowo niedostępny, mają jakąś awarię)
98. EmiRadio (działa bo sprawdziłem w sklepie)
99. EmiTv (działa bo sprawdziłem w sklepie)
333. HbbTV Polsat

W menu telewizora musi być włączone HbbTV i telewiozr podłączony do internetu
W sklepie gdzie byłem mieli tylko kanały z MUX-8
 
Ostatnia edycja:

szewczenko20

New member
Witam, mógłby ktoś podesłać ustawienia do 50PUS8818? Przesiadka z kilkuletniego Samsunga UE40M5002 na tego Phillipsa to jak przesiadka z Poloneza do S klasy ale wiem że obraz mógłby być lepszy. Pozdrawiam
 
Do góry