Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Karol136

New member
Cześć,
Kilka informacji by się jeszcze przydało:

1. Czy jeżeli ustawisz czas TV ręcznie to też tak się dzieje?
2. Czy to jest na kanałach DVB-T; DVB-C czy DVB-S?
3. Czy jak ustawisz przewodnik od dostawcy to dzieje się tak samo jak byłby z internetu?
4. Czy tak masz przez cały czas na każdym kanale?
5. Czy opóźnie wyświetlanych informacji jest zawsze tak samo opóźnione (zawsze 2h)?

Taptalk
Mam zwykłą siatkę DVB–T tak opóźnienie jest około 2 godzin i więcej przeważnie Jak zauważyłem to jest na metro Focus ale pozostałe kanały też czasami się często opóźnienia mam teraz włączoną godzinę manualną tak jak pisałeś.
 

Meagol

New member
Mnie się włączał mam 7503 model ale też mam cyfrowy Polsat i objaw ten występuje tylko przy włączonej funkcji hdmi cec normalnie wszystko jest w porządku

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

Meagol

New member
Jeśli chce się dalej korzystać z funkcji cec to żeby zapobiec samoczynnemu włączeniu telewizora i dekodera wystarczy pilota od dekodera chować do szuflady lub kłaść w przeciwną stronę niż sprzęty..działa bo u mnie potrafił się włączać dwa razy dziennie nawet

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

bumtarara

Member
Mam pod CEC i jeszcze nigdy mi sie nie włączył samoczynnie, a z jakiego pilota korzystacie ten od tv czy od dekodera.....ale chyba żaden by nie działał jak tylko od tv, musi być chyba błąd w oprogramowaniu. A tak z innej beczki....macie cichszy dźwięk i taki jakby przytłumiony jak włączycie tv bo u mnie tak sie dzieje muszę wtedy w opcjach "dźwięk" przełączać wtedy jest czysty głos
 

Szostii

New member
Witam

Mam problem z IPTV na tym TV.
W aplikacjach korzystających z wewnętrznego playera wideo ( siptv, ott navigator) na dole ekranu pojawiają się artefakty. Jest jakiś sposób, by sie ich pozbyć ?
polecacie jaki inny iptv player z opcja replay tv z archiwum ?
Zainstaluj aplikacje iptv ta w niebieskim kwadracie.... Od niedawna obsługuje archiwum i nie problemu z obrazem.... Bo mam to samo co ty
 

Meagol

New member
Nie mogę sparować pilota z telewizorem ktoś coś wie na ten temat co może być przyczyną? Posiadam 7503 model

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

palecbeckham

New member
Ma ktoś problem z Netflix, Player, Nc go?
Żadna z tych aplikacji od jakiegoś czasu nie działa na tv. Pojawia się czarny ekran i wraca do menu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

PJ171

New member
Konfiguracja w pliku jest po to żebyś potem zapłacił za płatną wizytę. Takie jest moje zdanie. Wyłącz filtry i polepszacze obrazu WSZYSTKIE a kontrast, jasność ustaw według siebie. Jak będę w domu mogę podać moje ustawienia, zobaczysz jak to wygląda

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
 

diwadoo

New member
Konfiguracja w pliku jest po to żebyś potem zapłacił za płatną wizytę. Takie jest moje zdanie. Wyłącz filtry i polepszacze obrazu WSZYSTKIE a kontrast, jasność ustaw według siebie. Jak będę w domu mogę podać moje ustawienia, zobaczysz jak to wygląda

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
Z tego co widzę na forum to dużo użytkowników kalibruje obraz na własną rękę z konfiguracją od @kiki. Tak mi się wydaje ;)
To jak możesz to podaj ustawienia. Na pewno się przydadzą
 
Do góry