Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam zakupiłem Philipsa 50 pus7303 i mam problem Podłączyłem do niego kino domowe i jak podgłaśniam bądź przycisza nie wyświetla mi się skala głośności na telewizorze jak to uruchomić może Ma ktoś pomysł na to
Przy podłączeniu przez CEC tak to będzie się zachowywać - mam to samo na Philipsie jak i sprawdzałem na TV LG.

Taptalk
 

Karol136

New member
Mam podlaczone kable HDMI i optyczne nie wiem jak to się tam nazywa Te ze światełkiem czerwone a podgłaśniam pilotem od telewizora to na kinie domowym zwiększa się głośność ale nie wyświetla się na telewizorze ta skala podgłaśniania
 

Karol136

New member
Jeszcze powiem że na starym LG TV było dobrze wyświetlała się skala i było napisane kino domowe jest bardzo ciężko teraz podgłaśnianie boję dobrze nie widać jest na kinie domowym na telewizorze zawsze jak jest to jest lepiej na jakiś coś pomysł albo miał tak samo Proszę o pomoc
 

Karol136

New member
Mam kolejny problem mianowicie przy przełączaniu programów telewizyjnych na pasku informacji danym programie pokazuje z opóźnionym czasem na przykład godziny 2 do tyłu który już się skończył obecny jest nie wyświetlany nie wiem dlaczego tak się dzieje Ale po chwili jak wrócę na dany program to już pokazuje dobrze ale co z tego jak za pierwszym razem Jak przełączam jest źle
 

viader80

New member
Mam kolejny problem mianowicie przy przełączaniu programów telewizyjnych na pasku informacji danym programie pokazuje z opóźnionym czasem na przykład godziny 2 do tyłu który już się skończył obecny jest nie wyświetlany nie wiem dlaczego tak się dzieje Ale po chwili jak wrócę na dany program to już pokazuje dobrze ale co z tego jak za pierwszym razem Jak przełączam jest źle
Też to mnie denerwuje, ale to epg chyba nie da.inaczej naprawić, bo to producent tv daje takie oprogramowanie. Chyba że się myle i ktoś zna rozwiązanie
 

PJ171

New member
Mam kolejny problem mianowicie przy przełączaniu programów telewizyjnych na pasku informacji danym programie pokazuje z opóźnionym czasem na przykład godziny 2 do tyłu który już się skończył obecny jest nie wyświetlany nie wiem dlaczego tak się dzieje Ale po chwili jak wrócę na dany program to już pokazuje dobrze ale co z tego jak za pierwszym razem Jak przełączam jest źle
Tak jest i u mnie. Może to kwestia aktualizacji danych przez net, które odbywają się na bieżąco a nie w tle

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
 

Gie

Member
Bez reklam
Te dane lecą z satelity. Dekodery satelitarne radzą sobie z tym całkiem dobrze bo są stworzone tylko do tv satelitarnej, są dopracowane. Tunery satelitarne w telewizorach to, można odnieść takie wrażenie, dla producentów zło konieczne. Montują je bo tak wypada ale później już zbytnio się nie interesują tym jak działają.
Spróbujcie chwilę pooglądać takie kanały jak Puls HD lub TVP Kultura. I sprawdźcie czy nie jest lepiej. Ew. Polsat HD lub TV4 HD i sprawdźcie. Ew. Discovery Science lub TNT HD i sprawdźcie.
 

MuraTV

New member
Witam

Mam problem z IPTV na tym TV.
W aplikacjach korzystających z wewnętrznego playera wideo ( siptv, ott navigator) na dole ekranu pojawiają się artefakty. Jest jakiś sposób, by sie ich pozbyć ?
polecacie jaki inny iptv player z opcja replay tv z archiwum ?
 

Attachments

  • 0.jpg
    0.jpg
    19,7 KB · Wyś: 41

Karol136

New member
Kurczę i Ma ktoś pomysł jak Jak naprawić ten mankament żeby aktualizował poprawną informacje na pasku przy przełączaniu programów Denerwuje mnie już to bardzo
 

Karol136

New member
Mam kolejny problem mianowicie przy przełączaniu programów telewizyjnych na pasku informacji danym programie pokazuje z opóźnionym czasem na przykład godziny 2 do tyłu który już się skończył obecny jest nie wyświetlany nie wiem dlaczego tak się dzieje Ale po chwili jak wrócę na dany program to już pokazuje dobrze ale co z tego jak za pierwszym razem Jak przełączam jest źle

Chodzi o to kontaktowałem sie z tym Panem od kiki ale tez nie jest w stanie pomoc.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć,
Kilka informacji by się jeszcze przydało:

1. Czy jeżeli ustawisz czas TV ręcznie to też tak się dzieje?
2. Czy to jest na kanałach DVB-T; DVB-C czy DVB-S?
3. Czy jak ustawisz przewodnik od dostawcy to dzieje się tak samo jak byłby z internetu?
4. Czy tak masz przez cały czas na każdym kanale?
5. Czy opóźnie wyświetlanych informacji jest zawsze tak samo opóźnione (zawsze 2h)?

Taptalk
 
Do góry