Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

ewaldus

New member
W pewnym sensie piwo, a w rzeczywistości (wolę nie pisać)
9a2cbdf1547cee323495af2a3b0f5919.jpg
 

viader80

New member
Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć jak zmienić prawy przycisk myszki żeby był pod tym przycisk wstecz/powrót.jedyna rzecz z którą niepotrafię sobie poradzić na tym telewizorze
 
Ostatnia edycja:

mils83

New member
Do poprzedniej poprawki z czerwca dzień po publikacji był changelog


TPM171E _ 107.001.038.000 – Date: 2019/06/26
- Android Oreo 8.0.0 based software
- Improvements for translations
- Updated Audio Quality for 9104
- Fix for RC firmware upgrade issue and pairing not working
- Fix for Ambilight settings are not stored after restart
- Fix for Google cast issues (casting is suddenly interrupted or not started)
- Fix for DTS TruVolume output level drops over time


https://www.philips.pl/c-p/55PUS730...android-z-3-stronnym-systemem-ambilight/pomoc
 

Szostii

New member
Od jakiegoś czasu mam problem aby połączyć aplikacje philips tv remote z telewizorem... Odnajduje tv chce się połączyć ale nie wyskakuje kod na tv aby połączyć.... Wcześniej nie mailem takiego problemu.... Może w jakiejś aplikacji systemowej należy wyczyścić pamięć czy coś?
 

PJ171

New member
Jakby ktoś chciał wypróbować ustawień, to ulepszacze WSZYSTKIE na OFF, kolor wg upodobań, kontrast 70, jasność 57, kontrast dynamiczny 98, ostrość 1-4. Nie są to sztywne ustawienia, można sobie zmieniać wg upodobań. Podstawa to wszystkie ulepszenia, nawet hdr dać wyłączone

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
 

ynsiwy

Member
Jak się resetuje pilota? Zmieniłem baterie, jak wyłącze tv kablem od prądu to mogę sparować, ale też na trochę to tylko pomaga. Nie chcę resetowac całego tv.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

mils83

New member
Znalazłem changelog dla nowej aktualizacji: (link)


Changelog TPM171E _ 107.001.101.002 – Date: 2019/12/03

Android Oreo 8.0.0 based software
Fix for DTS TruVolume output level drops after standby
Fix for audio settings lost after standby
Fix for different volume for stereo and dolby audio channel
Fix for HBBTV is not working after teletext launch
Improvements for WiFi connection issue
Fix for wrong picture in EPG
Improvement EPG speed for DVB-C
Fix for starting up to recovery mode after restricted profile is activated
Improvements for web-browser built-in video player stability
Fix for No Sound after standby
Improvements for RC upgrade issue and pairing not working


Dla mnie najważniejsze pogrubione. Zdarzyło mi się już chyba z 4-5 razy w ciągu 3,5 miesiaca od zakupu. Pomagał tylko restart androida lub wyjecie wtyczki.
 

viader80

New member
Ustawienia-sieć-pilot-sparuj pilota. Później skierować pilota w kierunku tv i przytrzymać chwilę przycisk pair prawy na samej górze. Uwaga jeżeli często to wywala to znaczy że baterie są już słabe i należy je wymienić
 

shock

New member
Czy telewizor ma USB 3.0? Mam stary dysk w obudowie USB 2.0 i niektóre materiały 4k (a czasem 1080p) zacinają się. Jaki dysk polecacie do tego telewizora?
 
Do góry