Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Grzegorz01

New member
Tv posiada wifi 2.4 jak i 5 GHz.
Cyt:
"Skoro jest to TV 4K stwierdziłem że zapodam mu próbki plików UHD po lanie z serwera NAS Synology. Okazuje się że pliki te mają bit rate po około 80 mbit/s i TV nie jest w stanie ich odtwarzać bez zacięć "
No i ... ile filmów masz na tym serwerze z takim bitrate ?
Taki speed to na 200 cali a nie biedny 65 lub 55 cali.
Co na tym ekranie chciałeś zobaczyć ? No chyba, że lupę przykładasz.
Bez jaj, nie zachowuj się jak "audiofil" .
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Tv posiada wifi 2.4 jak i 5 GHz.
Cyt:
"Skoro jest to TV 4K stwierdziłem że zapodam mu próbki plików UHD po lanie z serwera NAS Synology. Okazuje się że pliki te mają bit rate po około 80 mbit/s i TV nie jest w stanie ich odtwarzać bez zacięć "
No i ... ile filmów masz na tym serwerze z takim bitrate ?
Taki speed to na 200 cali a nie biedny 65 lub 55 cali.
Co na tym ekranie chciałeś zobaczyć ? No chyba, że lupę przykładasz.
Bez jaj, nie zachowuj się jak "audiofil" .
Tym tokiem rozumowania możemy napisać, że w jakim celu kupować Bluray UHD, skoro ma bitrate 100Mbit...

Taptalk
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Tutaj chodzi o bitrate, a nie o źródło sygnału :]. Jeżeli ktoś chce oglądać wysoką jakość obrazu na swoim TV to dlaczego nie kupić BD UHD?
Co do samych plików przez sieć czy USB to instrukcja jasno mówi, że TV daje możliwość oglądania do 30Mbps. Jeżeli coś powyżej działa, to super.

Taptalk
 

matib90

New member
Tv posiada wifi 2.4 jak i 5 GHz.
Cyt:
"Skoro jest to TV 4K stwierdziłem że zapodam mu próbki plików UHD po lanie z serwera NAS Synology. Okazuje się że pliki te mają bit rate po około 80 mbit/s i TV nie jest w stanie ich odtwarzać bez zacięć "
No i ... ile filmów masz na tym serwerze z takim bitrate ?
Taki speed to na 200 cali a nie biedny 65 lub 55 cali.
Co na tym ekranie chciałeś zobaczyć ? No chyba, że lupę przykładasz.
Bez jaj, nie zachowuj się jak "audiofil" .
Ten tv posiada wifi 5 ghz? to ciekawe bo mojej sieci na tej częstotliwości nie odnajduje...


Mam pytanie czy w trybie HDR jest możliwość skalibrowania kolorów pod siebie?
 

TomaszJu

New member
Dzień dobry wszystkim,

mam pytanie czy w pus7303 logo philips jest podświetlane czy nie?

Temat prozaiczny ale... Po prostu nie wiem.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
 

bumtarara

Member
:niewiem: u mnie nic takiego nie zauważyłem, głównie korzystam z pilota od telewizora ale czasami jak muszę zresetować dekoder (taka już przypadłość netii że czasem pogarsza sie jakość obrazu) to używam pilota z dekodera ale przełączając kanały też nic nie zauważyłem
 

pablo09

New member
Po raz drugi zjeb...ny TV nagle przestał nadawać dźwięk i po raz drugi będę musiał zrobić downgrade, I po raz kolejny będę musiał wszystko instalować od nowa, ustawiać od nowa, kalibrować od nowa!!! Czyli kilka godzin "zabawy"!!!
 

mils83

New member
Po raz drugi zjeb...ny TV nagle przestał nadawać dźwięk i po raz drugi będę musiał zrobić downgrade, I po raz kolejny będę musiał wszystko instalować od nowa, ustawiać od nowa, kalibrować od nowa!!! Czyli kilka godzin "zabawy"!!!

U mnie 2 razy w przeciągu 2,5 miesiąca przestał działać dźwięk. Wystarczy wtedy restart z poziomu androida lub wyciągniecie wtyczki. Nic nie trzeba było ustawiać od nowa.
 

tedeusz5

New member
Cześć, przymierzam się do kupna Philipsa 50pus7334/12.

Kilka pytań do posiadaczy.

1. Czy telewizor posiada wifi w sieci 5ghz? Widziałem we wcześniejszych tematach, że ktoś wspomniał o tym, ale chciałbym się upewnić.

2. Czy tv daje radę w meczach piłkarskich i grach? Głównie chodzi o odświeżanie i płynność obrazu.

3. Z odległości 3 metrów (kanapa-ściana) lepiej wziąć 50 cali czy 55?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie 55", i gry i TV chodzi max w 60Hz , działa.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę gdzie sam ustalasz ceny. Podaj maila to CI wyślę.
 

Karol136

New member
Witam zakupiłem Philipsa 50 pus7303 i mam problem Podłączyłem do niego kino domowe i jak podgłaśniam bądź przycisza nie wyświetla mi się skala głośności na telewizorze jak to uruchomić może Ma ktoś pomysł na to
 
Do góry