Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Kazuyoshi

New member
ja porównywałem oba modele w sklepie rtv i zdecydowałem się na 55pus7303, w tym drugim miałem wrażenie jakby krawędzie ekranu były minimalnie jaśniejsze od reszty, miałem to w poprzednim tv i strasznie mnie to wkurzało ;) poza tym 7303 jest tańszy i w Media markt udalo mi się kupić go za 2149 zl :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model pus 7303 Ci wystarczy w zupełności.
Masz specjalną ofertę dla niebieskich.
 

pablo09

New member
Witam. Po nocnej aktualizacji android tv nie mam dźwięku w telewizorze 50PUS7303. Nie ma znaczenia czy puszczę sygnał z dekodera przez hdmi czy uruchomię aplikację np. YT.
 

pablo09

New member
Tpm171e_r.107.000.222.001 Wczoraj w nocy wszedłem w ustawienia - sprawdź aktualizację i pokazał się komunikat, że jest nowa wersja oprogramowania.
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Hmm ja nic takiego nie mam, pozostaje reset tv do ustawień fabrycznych i ponowne instalowanie, lub kontakt do philipsa
 
Ostatnia edycja:

pablo09

New member
OK. Już miałem robić hard reset, włączam TV i dźwięk jest. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy "wybryk"!
 

bumtarara

Member
Jeśli przed aktualizacją miałeś OK to dzwoń do philipsa i mów że zaktualizowałeś tv i aktualizacja okazała się wadliwa, albo wróć do poprzedniej aktualizacji w sumie będzie wiadomo czy nowa to bubel czy to zbieg okoliczności
 

pablo09

New member
Jeśli przed aktualizacją miałeś OK to dzwoń do philipsa i mów że zaktualizowałeś tv i aktualizacja okazała się wadliwa, albo wróć do poprzedniej aktualizacji w sumie będzie wiadomo czy nowa to bubel czy to zbieg okoliczności
A jak można wrócić do poprzedniej aktualizacji? Jest to w ogóle możliwe?
 

pablo09

New member
przeszukaj ten wątek możesz lecieć od końca bo jest nie daleko
OK. Znalazłem ten wątek. Jednak downgrade wiąże się z przywróceniem ustawień fabrycznych, a miałem nadzieję, że tego uniknę. Na razie nic nie kombinowałem, włączam TV i głos znowu jest! Działa to jak chce. Do wczorajszej aktualizacji nie miałem problemu z nim od momentu zakupu i zawsze sobie to chwaliłem. Do czasu. Dzięki za pomoc.
 

convoys2

New member
Czy u was też nie ma informacji EPG na kanałach HD np. tvn HD?
Czy jest mozliwosc wylaczenia w telewizorze chromecast?
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
kodi

Panowie wielka prośba
przez najbliższe 3 miesiące będe miał remontowana elewacje w bloku ( czyli brak anteny sat i dekodera)
czy ktoś może pomóc ( podac instrukcje jak zainstalowac i wgrac wtyczki do KODI by było kilka programów tvp1 tvn, polsat, tvn24, tvn7 ?

Z góry dziękuje
 
Do góry