Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Yoochith

New member
Witam Państwa mam pytanie i jestem tu nowy oczytałem sie juz od 4 dni o telewizorach i spodobał mi sie ten model idealnie bedzie pasowal do mebli scian itd. Ale nie o to chodzi chce kupic telewizor 50 cali 55 tez moglby byc ale nie chcialbym wydac wiecej jak 2500-2600 i kupujac w MediaExpert..
Obecnie posiadam Sony 32 cale ktory ma juz 8 lat i czas na zmiane. Chcialbym kupic cos fajnego 50 cali zebym zauwazyl roznice i nie narzekal. Nie jestem jakims fanem TV Ogladanie + Konsola PS 4 pro +youtube + meczyki internet i Filmy. Nigdy na obraz nawet w moim SOny nie narzekalem do czasu az zaczalem czytac opinie o telewizorach... Warto dac 2300 zl za Philips 50 pus7303/12 ? w mediaexpert po rabacie... Czy jednak w tej cenie znajde cos lepszego jakosciowo?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Philips spełni świetnie te oczekiwania i potrzeby.
Dla niebieskich masz niższą cenę, kalibrację gratis, wtyczki gratis, dostawę gratis.
50PUS7303 masz za 2350 zł z pakietem
55PUS7303 za 2699 zł z pakietem

Masz jeszcze extra modele:
Toshiba 55U78 za 2199 zł
TCL 55DP660 za 2399 zł
Thomson 55UC64 za 2199 zł
Hitachi 55HZt66 za 2499 zł
TCL 55C7026 za 2499 zł
Sharp 60UI93 za 3099 zł - ale telewizor 32' za 1100 zł gratis
 

mrysio

New member
Jak tylko pojawi się u Was 55pus7303 z matryca Va to proszę o priv bo mam jeszcze 10 dni na zwrot swojego do sklepu a niestety trafił się ips ... Jak ktoś się zastanawia nad zakupem to niech lepiej ściągnie parę filmów w jakości 4k ,nawet z youtube (np programem jdownloader) i nagra na pendrive a później testy w sklepie na miejscu .Ja właśnie przed chwilą byłem testować Samsunga ue55nu7472 i jeśli chodzi o płynność to zjada philipsa 55pus7303 ,ustawienia również proste ,można powiedzieć że dostajemy gotowy produkt w przeciwieństwie do philipsa w którym trzeba się namoczyć w ustawieniach aby osiągnąć jako taki efekt .Ale ... No właśnie ;) Samsung nie czyta Mi plików Avi i jeszcze kilku innych i dlatego odpada, w innym wypadku Philips wróciłby do sklepu bo ma kiepską płynność ,potrafi przycinać filmy nawet w jakości 720p ,sumienie w pgilipsie również jest wi3ksze niż w testowanym samsungu ale Mi trafiła się sztuka z matryca ips więc nie wiem co byłoby na Va :) zatem kończąc jeśli potrzebujesz tv do netfilxa ,filmów w formacie mkv i oraz tv naziemnej to śmiało bierz Samsunga ,jeśli chcesz rozbudowny system z mnóstwem możliwości ,ambilight,czytnik wielu plików to bierz philipsa.
 

mrysio

New member
Daj link do tego pliku YT co się przycina. Sprawdzę.
W trybie FILM upłynniacz jest wyłączony. 24fps może skakać.
4k Costa Rica na Youtube oraz wiele innych filmów w 4k na Youtube nie chodzi płynnie tylko lekko przycina .Film Venom 4k mkv. z dysku tnie obraz i dźwięk ,bajka Mała stopa w jakości hd 720p mkv również tnie lekko obraz . Na innym odtwarzaczu chodzi płynnie .
 

ynsiwy

Member
Niektóre filmy 4k na yt faktycznie lubią tnąć, ale to pewnie wina aplikacji. Co do mkv wystarczy mxplyer i mission impossible 90gb chodzi bez problemu
 

mrysio

New member
Mam za mało postów żeby móc dodać link ...

Materiał nazywa się COSTA RICA IN 4K 60fps HDR (ULTRA HD) i ma zielonego węża na tapecie .

Tnie prawie na każdym materiale pokazowym w 4k ...
Mam pytanie czy tego androida da się jakość czyścić żeby się trochę odmulal ,tak jak w telefonie ?
 

Grzegorz01

New member
Witam,
a jak zmienić kodek na hw+?


Zmienia się go w ustawieniach telewizora czy w aplikacji np. Kodi?

Jakie znowu kodi ?
Masz apkę na czysto zainstalowaną w tv typu youtube to odpal i sprawdź.
Proteza typu kodi ? Jakim desperatem trzeba być aby takie guano na tv instalować.
Po co ? Trochę lewizny z jakichś serwerów oglądać.
To kodi nieodparcie kojarzy mi się z giełdą za czasów kaset vhs.

Wybór kodeka jest we właściwościach playera.

Spróbuj jeszcze ta Bułgarię 8k odpalić co wstawiłem czy Ci nie tnie? Też mam 65PUS7303 i nie idzie oglądać tego.
Jeśli to pisałeś do mnie, to odpalilem i śmiga aż miło.
Właśnie odtwarza się w tle gdy piszę.

Nie mam kodi, nie jestem połączony po WiFi, kabel do switcha.
Fakt, że materiał mocno wysyca łącze ale na 15 sekund bufor popełnia.
W porywach pobiera z prędkością 50-54/Mbit, po wifi z takim speedem może czasem nie lecieć jeśli klientów jest wielu lub odległość do routera przekracza 10 m bez ścian, ze ścianą to po 5 m może być zonk z materiałem 4K.
Ot takie to wifi jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry