Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

unadarek

Member
... w takim razie do czego służą te tryby ISF dzień i noc ? bo jak mam ustawienie Osobiste i one nie działają to do czego służą ? Do oglądania zależnie w dzień i noc tak jak tryb np Film ?
 

loockas

New member
Dołączyłem do posiadaczy tego modelu. Sprzęt zakupiony i skalibrowany u Krzyśka. Obraz petarda :) Ambilight coś niesamowitego :D A pomyśleć, że za 100zł taniej chciałem LG kupić :)
 

winrris

New member
Tv zakupiony

Od paru dni jestem posiadaczem 65pus7303 na matrycy VA.

Ogolnie telewizor rewelacyjny, obraz niesamowity, android smiga jak nalezy.
Wszystko fajnie tylko nie dziala mi ambilight - w ogole sie nie wlacza...
Probowalem wszystkiego,ale nie pomoglo. Zobaczymy co powie technik na to.
 

unadarek

Member
Witam, mam prośbę czy ktoś by mógł podać jakieś sensowne ustawienia w Kalibracji Kolorów, Nastawów: Barwa oraz Nasycenie w ISF dzień oraz Temperatury Barw- mam kablówkę i jak ja ustawiam to albo twarze w TV są czerwone, albo blade albo zielony przebija na wszystkim ! a góry dziękuję !
 

Sunnin

New member
Witam,
jestem posiadaczem telewizora Phillips 55PUS7303. Chciałbym się dowiedzieć z jakich sposobów korzystacie aby oglądać na nim filmy bezpośrednio z dysku albo poprzez sieć (Miracast / Chromecast) z napisami.

Mój TV nie widzi napisów. Zainstalowałem również odtwarzacz VLC i nadal nie rozpoznaje napisów do filmów.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

unadarek

Member
Sunnin - ja zainstalowałem wszystkie odtwarzacze (z 3-4 szt)do filmów ze sklepu google play - vlc, kodi, mx itd..u mnie vlc, kodi widzi napisy - czasem trzeba porostu wskazać w opcjach odtwarzacza plik z napisami, również przestawiłem w opcjach tych odtwarzaczy by wyszukiwał polskie napisy - problem mam inny, nie widzi polskich znaków - ś,ć,ż,, itd, napisy miałem w formacie txt - jeśli nie widzi to możne zmień format napisów - chodź w tych czasach to powinien widzieć wszystkie formaty i je czytać
 

ynsiwy

Member
Vlc widzi mi wszystkie napisy po DLNA, są też polskie znaki ale trzeba zmienić kodowanie. Do przesłania po DLNA używam serviio.
Do odtwarzania uhd z dysku używam mxplyer bo na nim filmy się nie tną po zmianie kodeka na hw+ a napisy srt widzi bez problemu.
 

Sunnin

New member
Unadarek - u mnie VLC po wejściu w opcje podczas oglądania filmu, opcja wyboru napisów jest nieaktywna.
Jedyny sposób pozwalający mi oglądać filmy z napisami to odtwarzanie na laptopie po HDMI.
 

pablo09

New member
Witam. Czy ktoś z użytkowników 50PUS7303 ma problemy z pilotem? Mój ot tak po prostu przestaje działać. TV nie reaguje na żaden z przycisków, albo tylko na niektóre np. mogę ściszyć dźwięk, ale nie mogę wejść w ustawienia TV, albo go wyłączyć.
 
Do góry