Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

xernes

Member
Ok, bardzo Ci dziękuję. Dziwne to dla mnie, ciekawe jak się zainstaluje kanały na tv i włączy dekoder czy zadziała wtedy. Aczkolwiek w instrukcji obsługi na ten temat nic nie ma wspomniane.


To samo jest w PUS8303. Z ciekawości zainstalowałem kanały SAT. Po wyjściu przyciskiem "EXIT" z android TV wskakuje kanał sat zamiast irytującego Filmy Play.
 

philipstv

New member
Kiki a mam pytanie czy masz tylko jedną kalibracje na 7303 czy może różne bo ostatnio co mi dałeś to z niebieskiego fioletowy się robił i balans bieli zażółcony można jakąś inną wersje poproscić
 

unadarek

Member
jak by kogoś interesowało to komputronik ma Philips 43PUS7303/12 na 100% z matrycą va oczywiscie pisze o 43 calach bo takowego nabyłem.Oryginalnie zapakowany nie grzebany,nie przepakowywany ze zwrotów ,trafiła się bardzo fajna sztuka równomierność podświetlania na bardzo wysokim poziomie :) bez plam i innego dziadostwa
 

bumtarara

Member
Siemanko.....dziś przypadkiem zauważyłem na czarnym ekranie czyli wystarczy włączyć w menu jeden z źródeł np YPBPR lub któryś z HDMI 1 2 3 4 kilka takich znaczków całym ekranie jak na załączonej grafice, widać to słabo ale pod pewnym kątem jest zauważalne....zdjęcia nie da sie zrobić tak więc tylko zrobiłem grafikę. Aha dodam że widać to na zgaszonym świetle i pod kątem
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Wyświetla się sfastyka pod linkiem. Przekazałem namiar do ABW z twoim IP. Napisz jak cię aresztowali i o której godzinie. Masz ciepłą celę ?
 

Aqcanavar

New member
Jakiego trybu Ambilight używacie w swoich PUS7303?

Mi najbardziej przypadł do gustu "Naturalny" (przy ciemnych scenach diody przygasają, w przeciwieństwie do "Standardowego", gdzie zapalają się one na biało) ale czy to ciągłe przygasanie diod przy ciemnych scenach nie wpływa negatywnie na ich żywotność?
 

bumtarara

Member
Wyświetla się sfastyka pod linkiem. Przekazałem namiar do ABW z twoim IP. Napisz jak cię aresztowali i o której godzinie. Masz ciepłą celę ?

Sprawdź u siebie to się przekonasz, ty chyba nie znasz sfastyki a to raczej tym nie jest, to jest w kilku miejscach fotka bardzo słaba to jest w tym gdzie zaznaczone ale w realu widoczne w ciemnym pomieszczeniu
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Wyświetla się sfastyka pod linkiem. Przekazałem namiar do ABW z twoim IP. Napisz jak cię aresztowali i o której godzinie. Masz ciepłą celę ?

https://slowianskibestiariusz.pl/symbole/kolowrot/ to wygląda jak słowiańska swarga znak całkowicie legalny. Jak nie wiesz co to jest to sie nie wypowiadaj względem tego co podałem w grafice a raczej służ radą to co takiego, może jakieś punkty kontrolne...sam nie wiem to jest na ciemnym ekranie, zresztą podałem ten na forum zdjęcie to wygląda podobnie lecz nie wyraźnie
 

bumtarara

Member
Z tylnymi ledami raczej nie, bo to ma regularne linie zobacz u siebie ale najlepiej to widać przy zgaszonym świetle, może uda mi się zrobić więcej fotek to prześlę..... to jest kilka tego chyba 7 około 9 takich znaczków

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry