Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Grzegorz01

New member
Operatorzy sat mają CI+ ale Mireneo85 pisał o jakiejś lokalnej sieci która koduje sygnał a posiada tylko moduły CI bez plusa lub z opcją pewnie jakiegoś zapyziałego dekodera.
W mojej opinii olać sieć kablową wziąć coś z sat i poczekać aż operator się "ucywilizuje".
 

trupek2009

New member
A tryb kontrastu, kontrast dynamiczny, ultra resolution, redukcja szumów, zniekształceń masz wyłączone?
Styl ruchu jaki masz i ostrość?

w ustawieniach
Kontrast 74
jasność 60

kontrast obrazu 88
gamma+1
mam dekoder od netii więc nie jest najlepszy odbiór, filmy z youtube 4K są świetne, obraz ustawiany na planszach BUROSCH.
Dostałem ustawienia od kolegi z forum który to otrzymał mailowo z tego forum, nie był przekonany wiec przesłał mi ustawiłem to u siebie....obraz tragedia, aha mam włączone zwiĘkszanie HDR
 

bumtarara

Member
Wszystko wyłączone....oprócz redukcja szumów minimalnie, zniekształceń średnio.....ale te ustawienia są indywidualne, styl ruchu osobiste natural motion średnio ostrość indywidualnie ja mam na 3....miałem 5
 

irzi

Member
Ja od miesiąca mam 65 i jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, że wszystko zależy od źródła i jakości materiału, ale nawet z kablówki kanały hd są spoko. UHD to już inna bajka i jest dla mnie rewelacja. Czarny jest czarny, mecze idzie oglądać.
Co do filmów to używam vlc player bo przesyłam traci po sieci i najlepiej radzi sobie z napisami.
Nie wiem jak Twój poprzedni tv, wiadomo zawsze możesz pojechać do sklepu zobaczyć jak tam gra. Albo wybrać wyższy model że 100hz.
Jak na moje wymagania jest naprawdę dobry tv. Obawiałem się androida bo wszyscy narzekają a wcale nie potrzebnie.
Brak tych 100Hz jest odczuwalny ? Mecze dobrze się ogląda ?
 

ynsiwy

Member
Ja nie narzekam. Wg mnie jest naprawdę dobrze. Wiekszym problemem jest jakość z mojej kablówki. Jak jest dobry sygnał to jest super. Ale wiadomo lepiej sprawdzić sobie samemu.
 

kenny5

New member
4 pytania:

1. Czy ktoś z Was łączył ten TV z Google Home?
2. Czy ktoś jest z okolic Poznania i ma kablówkę EastWest i może powiedzieć jak prezentuje się obraz na tym TV z kablówki?
3. Czy Ambilight działa tylko z żarówkami Hue czy może z Yeelight też zadziała?
4. Brać ten model czy dołożyć do 7502 lub 8303?
 

darekesp

New member
Wie ktoś czemu nie mogę zrobić kopi kanałów na USB ??
 

Attachments

  • IMG_20181224_075510.jpg
    IMG_20181224_075510.jpg
    588,9 KB · Wyś: 45

kenny5

New member
4 pytania:

1. Czy ktoś z Was łączył ten TV z Google Home?
2. Czy ktoś jest z okolic Poznania i ma kablówkę EastWest i może powiedzieć jak prezentuje się obraz na tym TV z kablówki?
3. Czy Ambilight działa tylko z żarówkami Hue czy może z Yeelight też zadziała?
4. Brać ten model czy dołożyć do 7502 lub 8303?

Odpowiem sobie sam, może komuś się przyda:
1. Działa z Google Home z tego co widziałem na YT
2. Nadal bez odpowiedzi
3. Działa też z Yeelight ale tylko z Kodi, trzeba mieć addon YeeMee.
4. Wezmę raczej 8303 z uwagi na matrycę 120Hz
 

Joe21

New member
Hej, posiadam od niedawna TV PHILIPS PUS7303 i GRY, NETFLIX, HGO, itd. na moim PS4 PRO nie są do końca płynne, natomiast gdy używam APLIKACJI na TV to problemu z płynnością raczej nie występuje. Mam podpięte do dobrego wejścia HDMI oraz 2 kable HIGHT SPEED i na każdym tak samo. W TV ustawione mam NATURAL MOUTION itd. na maksa. Wcześniej używałem tv z full hd i tych problemów mie było, wiec pomyślałem ze zmienię w konsoli aby wyświetlane było 1080p, ale niestety dalej są przycięcia. Zaczęłam się zastanawiać czy każdy ma tak z PS4 PRO, czy to winna kabli HDMI, a może coś jest nie tak z moją konsolą?
 

mackwro

New member
Witam. Czy ktoś fachowy w temacie mógłby podzielić się kalibracją pod 55PUS7303 z IPS ? Kiki póki co ma tylko pod VA. Taki dostałem egzemplarz z EuroRtvAgd. Dzięki z góry i pozdrawiam
 
Do góry