Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

janunio

New member
Bez reklam
BDtuls i po temacie.
Obecnie wszyscy producenci mają big problem z HDR YouTube. Co chwile GOOGLE zmienia zasady gry. Napięcie rośnie. Pytałem wcześniej: Czy komukolwiek udało się zassać plik HDR z YT ? Brak odpowiedzi wskazuje od 2 tygodni, że takie rozwiązanie nie jest obecnie dostępne.
 
Ostatnia edycja:

mlodyck

New member
Omnia właśnie z instrukcją karczmy to robiłem. Jak próbuje wysłać ze sklepu google chroma na konkretne urządzenie, to jak dobrze pamiętam wyskakuje komunikat urządzenie nie kompatybilne czy jakoś tak.
Janunio, zainstalowałem db tools i co dalej?
 

bumtarara

Member
Wpisz w kompie google play następnie google chrom wybierz google chrom beta (u mnie działa ) są trzy wersje chrom, zwykła google chrom ci sie nie zainstaluje, bez klawy lub mychy nie ma sensu przeglądara
 

mlodyck

New member
Panowie, napiszę o co mi chodzi, bo kombinuje i nic z tego. Otóż chciałem aby na tym telewizorze działała mi vectra online. Na standardowej przeglądarce strona się uruchamia, tylko nie wczytuje się obraz, tak jakby brakowało jakiegoś kodeka. Aplikacji vectra tv ze sklepu google nie da się zainstalować, bo jest niezgodna. W związku z tym proszę o pomoc jak to można dopalić.
 

janunio

New member
Bez reklam
vectra online
Pytaj o problem sprzedawcy usługi. Ile płacisz ?


" ... chciałem aby na tym telewizorze działała mi vectra online "
 
Ostatnia edycja:

Rfactor87

New member
U mnie zainstalowała się normalna wersja Chroma ale mam pytanie z innej beczki,jak i czy w ogóle można aktywować opcję Hdr Plus?bo u mnie jest nieaktywna.
 

martino1989

New member
Cześć, właśnie stoję przed wyborem telewizora i wybór padł na Philips 55PUS7303. Chciałbym tylko zapytać, polecacie ten TV? Cena bardzo kusi, ale słyszałem, że modele z poprzedniej serii miały problem z pobieraniem kurzu pod matrycę, a ten model niby ma problem z dynamicznymi scenami (smużenie). Ja chciałbym wydać na TV maks 3400 zł. Myślicie, że to dobry wybór?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej bardzo dobry.
Dla niebieskich kosztuje 3099 zł. Z pakietem
Ale za 3399 zł masz 55Pus7502. Z pakietem.
 

martino1989

New member
Wybacz, ale jestem tutaj od wczoraj i czy niebieski to członek klubu fanów HDTV? I co oznacza z pakietem? Chodzi o kalibrację? :) Ogólnie mam szansę kupić nie powystawową wersję za 2799 zł. Jakbym kupił w innym miejscu to wtedy jest szansa u Was na kalibrację?:)

I jeszcze pytanie, warto dopłacać do 55PUS7502? Ten model nie ma matrycy VA tylko IPS?
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
No i jest kolejny problem, ambilight....telewizor był zaktualizowany...nie działa ambi po wyłączeniu tv wcześniej działało, resetowałem i nawet ponownie instalowałem tv bo miałem zawiechy głosu i obrazu myślałem że już wróciło do normy ale kiedy tv jest wyłączony a chciałem włączyć tylne podświetlenie to nie działa, zaczynam używać słów cenzuralnych co do tego tv za dużo sie dzieje
 

martino1989

New member
Warto dopłacić bo top jest model PUS7502 z matrycą natywna 100Hz.

Niby tak, ale dużo osób zwraca uwagę na to, że w tym wyższym modelu jest matryca IPS. Ja osobiście chyba wolę ładniejszy obraz od większej płynności przy dynamicznych scenach, ale ja też jestem całkowitym laikiem :)
 

martino1989

New member
Racja :D A czy obraz na matrycy VA jest wyraźnie ładniejszy? Trochę mam już mętlik, telewizor będzie głównie używany wieczorem do Netflixa 4K i do meczów piłkarskich. Czy w takim razie lepiej zainwestować w IPS? Z tego co czytałem, to wydaje się, że dla Netflixa wieczorem lepszy będzie VA, natomiast do sportu IPS i 120Hz. Co wybrać :O
 

mpiwek

New member
Przesiadka z plazmy samsunga 51d6900. Czy 65PUS7303 mnie nie rozczaruje? Głównie filmy Kodi i Netflix. TV w piwnicy wiec nie ma problemu ze słońcem.
 
Do góry