Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie rozczaruje Cię ani 65PUS7303 za 4899 zł, ani 65PUS7502 za 4999 zł .
Jak będziesz niebieski to masz jeszcze kalibrację gratis, wtyczki i dostawę.
 

janunio

New member
Bez reklam
Płynność na matrycach 50Hz nie może być korygowana przez procesor AV telewizora.
Tylko TV na matrycach 100/200 Hz mogą coś poprawić w tej sprawie. SAT i DVB-t podają tylko 50 klatek 1080i w jednej sekundzie. To nadawca może coś ewentualnie zrobić z sygnałem ale nikt się tym nie chwali.
Nie licz na jakość PQ z darmowego DVB-T. Jak tylko możesz to przejdź na SAT TV.

POLSAT daje info, że sygnał Ligi Mistrzów będzie realizowany w parametrach SUPER HD. Oczekuję, że strumień danych będzie dwa razy większy niż dla kanałów SPORT SAT. Czyli jakieś 15 - 20 Mbps. To jest bardzo ciekawy ruch CP w sprawie lepszej jakości transmisji TV SAT.
Od września ocenimy ...
 
Ostatnia edycja:

19adamo88

New member
A więc tak. W sobotę zakupiłem w sklepie TV Philips 55PUS7303/12 i jestem bardzo zadowolony. W sklepie oczywiście sprzedawca mega odradzał Philipsy (wyglądało na to, że musiał sprzedać koniecznie LG lub Samsunga bo takie mi chciał wcisnąć)
Powiem tak, po przesiadce z 32 cali widzę ogromną różnice na plus. Wszystko śmiga płynie. Youtube 4k bez zacięć(mogę przewijać normalnie i nic się nie zacina). Telewizja (programy w HD) wyglądają elegancko, te pozostałe gorzej ale tego się spodziewałem. Ja akurat nie oglądam za dużo zwykłej telewizji. Oglądałem wczoraj finał mistrzostw na TVP1 HD i było mega. Dźwięk też super. Ambilight miazga. Nic nie smuży, nie ma żadnych martwych pikseli, zacięć ekranu itp itd albo po prostu moje oczy tego nie widzą :) póki co POLECAM
 

janunio

New member
Bez reklam
Rzeczywiście, LG są polecane przez sprzedawców we wszystkich sieciach. Ciekawe jest dlaczego ? Na topie matryce RGBW z niepełnym 4K. Klient nie dostaje nigdy informacji co to jest panel RGBW.
 

palecbeckham

New member
Netflix.
Film HD.

Czy taka jakość jest normalna?
70b37cdd67c4f247b81e55c532021dcc.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

janunio

New member
Bez reklam
NETFLIX sam pasuje PQ do łącza. Wybieraj 4K zawsze. Daj fotę z 4K będzie bez ziarna. O ile NETFLIX Ci pozwoli.
Do pomiaru łącza stosuj Fast IT by NETFLIX.
Nie jest łatwo dostać 4K od NETFLIX-a ...
 

Gimly

Member
Robil ktos ostatnio aktualizacje systemu na tym telewizorze ?
Ja zrobilem i telewizor przestal poprawnie dzialać, wogle nie widzi dekodera a aplikacje Netfilx i YT sie nie laduja... moze ktos ma podobnie...
 

skyline2000

New member
pytanie do użytkowników tv, mam go od paru tygodni i wszystko z satelity jest lux, jedynie mam problem z filmami na USB, mianowicie, filmów nie da się oglądnąć, raz klatkują, raz przyśpieszają, raz smużą, masakra, dodam że filmy te na innym tv działają normalnie...
 

janunio

New member
Bez reklam
" ... filmów nie da się oglądnąć, raz klatkują, raz przyśpieszają, raz smużą, masakra, dodam że filmy te na innym tv działają normalnie... "
Kto Ci kazał pisać takie bzdury ?

Napiszę tak:
Na TV SONY i SAMSUNG modele 2018, filmów nie da się oglądnąć, raz klatkują, raz przyśpieszają, raz smużą, masakra ...



Masz już 12 postów. To dużo. Rób tak dalej ...
 
Ostatnia edycja:

Rfactor87

New member
Macie jakiś sposób na problem z dekoderem podłączonym przez hdmi?Nieraz telewizor nie zaskakuje tzn włącza się ale jest czarny obraz.
 
Do góry