Philips 46PFL7007K/12 - test otwarty . Stawiamy na najwyższą jakość .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szybal -
Ceny w Euro - wydaje mi się że ktoś pomylił wpisując - to się zdarzyło nie pierwszy raz.
Cenę podałem Ci na PW.
Oczywiście sprawdzimy przed wysyłką .
 

datree

New member
Dwa szybkie pytania.

1. Kiedy (podobno w grudniu coś miało być) i jakich zmian można się spodziewać w najnowszym sofcie do tej linii telewizorów? Szczególnie część SmartTV mnie interesuje.
2. Czy jest gdzieś dokładniejsza instrukcja co do montażu do ściany przy użyciu dołączonego głośnikowego uchwytu?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Od dzisiaj do niedzieli jest promocja w ME i ten TV 46' kosztuje 4683,65zł, warto kupić?

Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem można kupić, lecz ja bym jeszcze poczekał. Jeżeli jednak podejmiesz decyzję o jego zakupie , to wcześniej dokładnie sobie go na stoisku warto"pooglądać" w trybie:Dom.( nie zawsze jest możliwość to koniecznie chociaż:sprawdzić podświetlenie matrycy i niech podłączą DVD lub Blu-ray) Ja myślę , że chcesz kupić w sklepie stacjonarnym i chcesz go przed zakupem zobaczyć .(dostawa do sklepu 29.99 zł)
Na ich stronie jest ten telewizor za 5499.00 zł.po zastosowaniu kodu rabatowego jest 4683.65 zł.(z opcją dostawy do domu -dostawa 0.00 zł , ale jeżeli za pobraniem to dojdzie 32.79 zł)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

morfeo11

New member
Mam ten tv ale w wersji 55 i mam problem. Próbuję go podłaczyć pod PC i w momencie przerzucania pulpitu wyskakuje "nieobsługiwany format video". Mam kartę ATI i ona widzi TV oraz mam dla niego ustawioną rozdzielczość 1080p 60hz. Mogę zrobić rozszeżenie pulpitu i wtedy jest tapeta na TV ale jak chcę tam przerzucić np. Firefox`a to obraz znika. W teście widzę że udało wam się przenieść pulpit na TV. Jak tego dokonaliście?
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tych użytkowników forum , którzy są zdolni do "wygospodarowania" trochę wolnego czasu , w "gorącym"
okresie przedświątecznym, zapraszam serdecznie do zapoznania się z recenzją telewizora firmy Philips 40PFL7007 , która ukazała się 17 grudnia 2012 r. i została napisana przez John'a Archer , znanego recenzenta sprzętu audio-video . Test dostępny jest na:
Philips 40PFL7007T review - TV - Trusted Reviews

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Tika

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tych użytkowników forum , którzy są zdolni do "wygospodarowania" trochę wolnego czasu , w "gorącym"
okresie przedświątecznym, zapraszam serdecznie do zapoznania się z recenzją telewizora firmy Philips 40PFL7007 , która ukazała się 17 grudnia 2012 r. i została napisana przez John'a Archer , znanego recenzenta sprzętu audio-video . Test dostępny jest na:
Philips 40PFL7007T review - TV - Trusted Reviews

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

w UK doliczają sobie 200GBP więcej niż za model europejski 40PFL7007K
 

shark77

New member
Kupiłem ten model i na dzień dzisiejszy mam problem....

Telewizor pomimo już dwóch aktualizacji oprogramowania ma silną tendencje do "zawieszania się" i wyłączania szczególnie przy odtwarzaniu materiałów video z dysku poprzez USB, ale również na YouTube i innych aplikacjach. Przy oglądaniu TV przez HDMI nie ma problemu. Dla mnie na ten moment ten telewizor to "BUBEL", który nie powinien trafić do sprzedaży. Co z tego, że obraz ma dobrej jakości jak nie mogę z niego normalnie korzystać bo w różnych momentach po prostu się wyłącza?

Czy posiadacze tego TV też mają z nim takie problemy????
Czy może tylko mój egzemplarz jest uszkodzony i mam go oddać do serwisu?
TV kupiłem ok miesiąc temu i aktualizacja oprogramowania nic nie pomogła.

Proszę o odpowiedzi użytkowników tego TV.

Z góry dziękuję za informacje.
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Mam ten model od 2 miesięcy. I nie mam z nim problemów. Obraz jest bardzo dobrej jakości. Czyta wszystkie filmy z dysku nigdy mi się nie zawiesił. Jedynie w bardzo szybkich scenach na zbliżeniu ekranu ma lekkie smużenie. Ale po wyłączeniu wszystkich tzw. ulepszaczy w TV obraz się bardzo poprawił. Mój brat ma panasa z tak zachwalana matrycą matową IPS i tez ma ten sam problem. Chyba jest to problem wszystkich TV led. Chciałem tak kupić model Pana wt50 ale wybór padł na Phila. A do tego ten panas nie czyta wszystkich filmów. Po aktualizacji już kilku nowych oprogramowań w (46-7007) menu chodzi szybciej. Obraz, zwłaszcza czerń jest niesamowita. 3D to już bajka. Jestem bardzo zadowolony. Kalibrację zrobiłem w 7007 tak jak w modelu 8008 ze strony:
Philips 8007 review - FlatpanelsHD
 

shark77

New member
Dziękuję za informację,

W takim razie nie mam wyjścia i zgłaszam TV do serwisu.

TV nie był zapakowany jak z fabryki, więc jest prawdopodobne, że ktoś go zwrócił z uwagi na problemy o których pisałem, a sklep puścił go z powrotem w obieg licząc być może następny nabywca nie będzie chciał korzystać z jego multimedialności, a tylko oglądał TV.

Odnośnie jakości obrazu się zgadzam. Wcześniej miałem plazmę (Samsung PS50B650) i jestem bardzo zadowolony ze zmiany na ten LCD, zwłaszcza jeśli chodzi o dwie istotne dla mnie rzeczy: czerń i płynność obrazu. Planuję również kalibrację tego modelu (chciałbym poprawić kolory w zakresie ich naturalności - plazma tu była lepsza), ale najpierw muszę rozwiązać problem z samym działaniem TV.

Dziękuję i pozdrawiam.
 

AstonMartin

New member
Witam, ostatnio pojawiły się pewne problemy z tym tv, zeby włączyć go musze kilkanaście razy wcisnąc przycisk na pilocie czasem jest to naprawde męczące i dosyc długo trwa, drugi problem to obraz, zaczął lekko skakac/zacinać się, na jednych kanałach dosyc wyraznie na innych ledwo zauwazalnie (raz na jakis czas), na początku uzytkowania tych problemów nie zauwazyłem, probowałem rózne ustawienie telewizora ale problem nie znika

czy jest mozliwość przywrócenia ustawien fabrycznych w tym tv i czy to w ogóle by pomogło ?

wydaje mi sie jednak ze problemy mogły sie pojawic po zaktualizowaniu oprogramowania który przeprowadziłem juz dwa razy od czasu zakupu.
 

aris5

New member
Panowie,mam pytanie a chyba nawet problem.Dzisiaj mam taki tv zamontowany na ścianie tylko że 55cali.TV wisi ok 1,5metra nad podłogą i siedząc na fotelu wypatrzyłem na górnym środku czarny odcień/plame wielkości 10-15cm.Widać ją w zasadzie tylko na jasnym tle.takie maznięcie.
Jednak jak stanę na przeciwko tv i na krześle ,tak że jestem na wysokości tv to ta plamka zanika.już jest normalnie.Czy mam ściągnąć tv i dostosować do wysokości głowy czy może to jakaś wada fabryczna?dziwne jest to że ten odcień jest tylko w jednym miejscu.obok jest już jasno,ale tak jak napisałem,gdy stanę centralnie na tej samej wysokości a nawet wyżej to problemu nie ma.
Poradzcie coś proszę.
Jeszcze jedno mam pytanie,obraz mam teraz z tunera cyfry plus ale jakość obrazu jest słaba,podobno mam dokupić jakiś adapter i razem z kartą wsadzić do telewizora i wtedy jakość będzie ok.czy to prawda?
 
Do góry