Philips 46PFL7007K/12 - test otwarty . Stawiamy na najwyższą jakość .

arturos1970

New member
Bez reklam
koledzy,nie ma co naskakiwac jeden na drugiego,jak nie wierzycie testujacemu to najlepiej samemu sie przekonac,ja nigdy nie kupilbym tv na podstawie samego testu,a co do Ciebie Lolek to Ty jak widze po Twoich wypowiedziach to philipsa itak nie kupisz,powiedzialbym nawet,ze jestes krytycznie nastawiony do tej marki.kup sobie panasonika wt czy dt ktore tak bardzo wychwalasz i nie mieszaj w dziale philipsa.
 

kryss

New member
tak szczeze panowie to hx850... nie ma się czym podniecać poza ceną bo ta jest akurat bardzo ok. es8k samsunga też zadna rewelacja wręcz szokuje mnie to ile on kosztuje a co tak naprawdę oferuje, tu się jakoś nikt tego nie czepia. co do czerni philipsów - toż to ledy krawędziowe to niby dlaczego miałaby być smoła? ale dzięki podświetleniu ambilight które ludzie traktują jako bajer mamy wrażenie że ta czerń jest czarna nawet przy całkowitej ciemności. sztuczka z postrzeganiem ludzkiego oka i dodatkowo fajny bajer :) a o dostępności już pisałem ;P
 

misza12

New member
Kolego krys jezeli chodzi o czern i kolory ktore dzieki niej sa super to sie mylisz,ja go mam iwiem potwierdzily sie testy kikiego,denerwuje mnie szum w tle ale to zalezy od programu C+
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale to nie jest zależne od telewizora. Ten telewizor w klasie cenowej i nie tylko nie ma sobie równych i to pod każdym względem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak kiki zgaza sie jest the best jeszcze w jendej kategorii jest the best o ktorej nie piszesz jest w tym na 1 miejscu - kategoria dostepnosc....
lolek
 

jedrasek79

New member
Panowie pytnie. Co wybrać 46pfl8007k czy tx-l47wt50e...
Jestem posiadaczem Plazmy Panasonica Th-42py85p która przechodzi na emeryturę (jest super) ale zachciało się czegoś nowego... Trochę boje się LEDa ale kuszą wyglądem i dodatkowymi możliwościami. Proszę o pomoc
 

szybal

Banned
Panowie pytnie. Co wybrać 46pfl8007k czy tx-l47wt50e...
Jestem posiadaczem Plazmy Panasonica Th-42py85p która przechodzi na emeryturę (jest super) ale zachciało się czegoś nowego... Trochę boje się LEDa ale kuszą wyglądem i dodatkowymi możliwościami. Proszę o pomoc
Witam posiadam 46 8007 od czerwca ,na początku były problemy z softem wieszał się wyłączał itd,teraz działa bardzo dobrze nowy ambilight jest schowany co wyszczupliło obudowę ja uważam że to bardzo udany model.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego Jedrasek w tym wyborze na chwile obecna to tylko Szybal moze ci pomoc gdyz tylko on posiada ten model ( na tym forum ) a calkiem mozliwe ze i w Polsce :) A tak jak kolega pisze na poczatku mial problemy , a teraz jest zadowolony. Na forach zagranicznych ludzie narzekaja na rozm 55 cali ale ten ciebie nie interesuje wiec i problem tez nie jest dla ciebie. Pytanie czy lubisz kupowac cos czego nie widzisz tylko zamawiasz i czy sie podoba czy tez nie, to musisz kupic bo sprawdzenie polega tylko i wylacznie na wlaczeniu tv czy sie zapali... twoj wybor... mi osobiscie panasonic wt sie podoba i co wazne mozna go zobaczyc w sklepie pobawic sie wlaczyc jakis swoj material itp, a w przypadku philipsa poprostu kupujesz w ciemno i egz taki jaki sie trafi taki bedziesz pozniej uzytkowal.
Lolek
ps ale jak ci sie trafi dobrze to powinienes sie nim cieszyc aczkolwiek wiadomo kazdy ma swoje preferencje czesc tych rzeczy o ktorych pisze kolega na tescie z sasiedniego forum Szybal nie zauwaza wiec kazdy widzi inaczej i kazdy inaczej to co widzi pozniej ocenia.
 

jedrasek79

New member
to może inaczej 46pfl7007k czy panas o którym pisałem... Skoro daje sporo kasy za sprzęt to chce się dobry wynalazek. 46pfl8007k jest o prawie 1,2pln taniej w euro od 7007:hmm: Byłem zdecydowany na panasa TX-L47WT50E ale test kikiego 7007 trochę mnie zakręcił...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem Ci słowami nie wieszcza ale ludzi którzy kupili ten telewizor Philipsa .
I na użytkownikach i na domownikach i na odwiedzających robi ogromne wrażenie.
 

szybal

Banned
KiKI o co tu chodzi dlaczego model słabszy czyli 7007 jest droższy od 8007 ?
przecież 8007 jest lepiej wyposażony ?
kiki czy to nie jest pomyłka euro rtv porównywałem te dwa modele na ich stronie i coś tu nie gra -w 7007 brak kamery ambilight spektra 2 anie 3 jak w 8007 gorszy pilot itd.
O co chodzi z tą ceną ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedrasek to poczytaj tez inne testy a nie tylko Kikiego ... wiecej nie bede pisal jak choc troche juz poczytales rozne tematy i testy to bedziesz wiedzial co mam na mysli.
Szybal tak euro agd ma poprostu oni chyba nie bardzo wiedza ktory model jest lepszy podobnie bylo ( zreszta pisalem rowniez o tym ) z panasem gdzie dt byl drozszy od wt przez pewien czas i jak zadzwonilem to powiedzial mi Pan ze taka jest ich polityka :) Ale za jakis czas to sie zmieni takze spoko 8007 bedzie drozszy od seri 7.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam tak jak pisalem oni poprostu nie za bardzo jaza co sprzedaja a dwa to ten kto te ceny wypisuje ma problem z rozroznianiem i rodzajow tv jaki rozmiarow tv.
Lolek
 
Do góry