philips 42pfl6877k

dajbanana

New member
Witam,
wiadomo moze cos o dostepnosci tego modelu w tv w UK? Nigdzie nie moge znalezc informacji.

ps. zna ktos godny polecenia sklep internetowy w niemczech/holandii/francji/danii ( tam znalazlem ze sa dostepne modele) z wysylka do uk?

ps.2 czy philips daje gwarancje miedzynarodowa?

dziekuje za odpowiedzi,
pozdrawiam.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Najlepiej zadzwoń lub napisz do centrali Philipa, powinni wyjaśnić zasady gwarancji i dostępności danego modelu na rynku:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

herberts

Banned
otrzymałem odpowiedź od Philips Polska na fejsie dotyczącą mojego zapytania o dostepność modelu 42pfl6887 w Polsce, "...
niestety ale ten model nie będzie sprzedawany w Polsce"
 

joseph79

New member
Witam!

Mam pytanie do wszystkich zadowolonych posiadaczy tego telewizora (swoją droga gratuluję :)
Czy ten (lub inny tv na 2012) obsługuje flasha na stronach tak jak telewizory Samsunga lub LG? Chodzi mi głównie o filmy osadzone na stronkach internetowych, niekoniecznie na Youtube. Jeśli tego nie ma to niestety dla mnie dyskryminuje ten tv :|
 

szczuro

New member

joseph79

New member
OK już odrobiłem lekcje i wiem że Philips nie przewiduje flasha w swoich produktach. Ale od czego jest android :) np. MINI TV Android MK808.

Myślę że ten model z takim urządzonkiem świetnie by się uzupełniał, no i nie musiałbym skreślać tego telewizora z powodu braku flasha ;)
 

sanmar

New member
42PFL6877K od dziś dostępny w Polsce!!!

Ceny na ceneo zaczynają się od 3570 PLN.

Różnice serii 6877K vs 6007K:
Ambilight: 3-stronny (a nie 2-stronny)
Pilot: 2-stronny z klawiaturą QWERTY i żyroskopem
Głośniki: 2x14W (a nie 2x10W)
HDMI: 5 sztuk (a nie 4 sztuki)
 

DaRcO

Banned
Dlaczego ja tego watka nie widziałem wcześniej? Tv na fotach Kano rewelka.
Trzeba będzie kombinować z opyleniem 6007 i przygarnąć marzenie.
Nie wiedziałem w ogóle że na serii 6000 jest ambi spectra 3, więc nie szukałem. :(
 

Zielony_M

Member
Ciekawe jak się ustawi cena gdy pojawi się we wszystkich wiodących sklepach, oraz pozostałych internetowych. Może jeszcze pójdzie ciut w dół, z korzyścią dla nas :-D
 

joseph79

New member
Hmmmm. Jest 22.45 a ja nigdzie na Ceneo nie mogę go znaleźć?

Edit.

Ok widzę 42 cale na allegro.
BTW - czy można go powiesić na ścianie przy użyciu podstawy?
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Czy może się tu wypowiedzieć Lizarazu? Chyba on jest najbliżej firmy Philips. Czy ten model jest oficjalnie w naszym kraju, czy może jest to jakiś import równoległy lub inne "ustrojstwo".
Co z modelem w 47 calach? Będzie dostępny?
 

przemo73

New member
Bez reklam
@up
Dziękuję za informacje. Widać jest w polskiej dystrybucji. Tylko czekać jak się pojawi w sklepach.



Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Do góry