Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
byle byś widział tv hehe, jak nic nie przysłania obrazu to nie wpływa na niego hehe :):p (postarałem się nie linczować:))
 

amonart

New member
Witam, mam pytanie odnośnie klawiatury i myszki, z instrukcji wiem, że tv obsługuje te urządzenia a jak jest w praktyce z bezprzewodową klawiaturą i myszką, testował/używa może ktoś z Was, działa to bez problemów?
Pozdrawiam.
 

rafalek3

New member
Witam, mam pytanie odnośnie klawiatury i myszki, z instrukcji wiem, że tv obsługuje te urządzenia a jak jest w praktyce z bezprzewodową klawiaturą i myszką, testował/używa może ktoś z Was, działa to bez problemów?
Pozdrawiam.

Witam
Podłączałem klawiaturę bezprzewodową A4Tech i działała bez problemów...

Pozdrawiam
Rafał
 

europa777

New member
Witam,

Wybaczcie trywialne pytanie, ale jakie warunki są najlepsze dla Ambilighta w tym telewizorze. Chodzi mi o kolor ściany, jej jednolitość i odległość TV od niej (telewizor będzie stał na podstawie). Z góry dziękuje.
 

RRR_

New member
Dla zainteresowanych z Bydgoszczy. Dziś w galerii pomorskiej oglądałem ten tv. Podobno go tam niema bo euro tylko w necie sprzedaje ten model ale można zobaczyć na żywca 42'' i 55'' które niby czekają na odbiór przez klientów. Faktycznie tv bardzo się grzeje z tyłu.
 

jkchris

New member
Mam 55" i nie zauważyłem nic takiego, troszkę faktycznie jest ciepły , ale nie wiem po co sprawdzać czy tv jest zimny czy ciepły :)
W porównaniu do plazmy panasonica którą też mam to Philips jest zimny jak lód :)
 

xeo151

New member
Bez reklam
można zobaczyć na żywca 42'' i 55'' które niby czekają na odbiór przez klientów.

To jest właśnie powód dla którego nie kupię nigdy takiego przechodzonego TV, który stał i pracował w sklepie, z nowością on nie ma nic wspólnego więc cena powinna być adekwatnie niższa. Tv ma być fabrycznie zapakowany w kartonie i wyjęty do testu jedynie na życzenie kupującego.
 

Marwicjusz

New member
A ja kupiłem dzisiaj 37PFL 6007. Wszystko skonfigurowałem, chwile pooglądałem i wszedłem na aktualizacje oprogramowania. Wyskoczyło że jest nowsza wersja i czy chce zainstalowac? Kliknąłem na tak i mieli mi już od pół godziny. Pokazuje trzy kreski po których latają w lewo i w prawo jakies niebieskie kwadraciki i nic poza tym się nie dzieje. Coś jest nie tak czy to ma tak długo trwać?
Wybrałem oczywiście aktualizacje przez internet.
 

pszczola26

New member
Ja w moim 55pfl6007 w dzień zakupu uruchomiłem aktualizację przez lan , też mielił długo i nic. W końcu ściągnąłem plik z nowy softem i zrobiłem aktualizację z pena przez usb. Wtedy poszło bez problemu.
 

maniek530

Banned
To jest właśnie powód dla którego nie kupię nigdy takiego przechodzonego TV, który stał i pracował w sklepie, z nowością on nie ma nic wspólnego więc cena powinna być adekwatnie niższa. Tv ma być fabrycznie zapakowany w kartonie i wyjęty do testu jedynie na życzenie kupującego.

Dokłądnie tak jak piszesz - ja też jak kupowałem to były 2 szt. - obydwie spakowane ale ... jedna oryginalnie a druga zaklejona taśmą Media Expert (tam kupowałem) - wiadomo że ten 2 stał na wystawce i wyrabiał godziny :grin: - oglądnąłem sobie go na żywca - sprzedawca wyciągnął go z kartona ale wziąłem tego oryginalnie i fabrycznie zapakowanego
 

darek73

New member
Na początek chciałbym się ze wszystkimi przywitać gdyż jest to mój pierwszy wpis na tym forum i podziękować,bo głównie dzięki czytaniu tego wątku zdecydowałem się na zakup tego telewizora(47'').Mam go od dwóch dni i jak narazie wszyscy w domu są zadowoleni(dzieci najbardziej z ambilight).Żeby nie przedłużać,narazie wszystko ok,tylko nie mogę ułożyć programów,mam cyfrę.Może ktoś już się z tym uporał,widziałem wcześniej jakiś program na tym forum ktoś podawał,ale jeszcze nie próbowałem.Może jest jakiś inny sposób?Dzięki.
A i jeszcze jedno pisaliście wcześniej o wygaszaczach(kominek,akwarium) skąd to mogę pobrać na pendreiva,telewizora jeszcze nie mam podłączonego do internetu?A może ma ktoś jakieś filmiki testowe 3D?Dzięki i sory że tak długo,ale jestem trochę zielony w tych sprawach,jak wszystko poustawiam w tv dam znać.
 

gemini75

Klub HDTV.com.pl
vip
W ciągu 1.5 miesiąca już drugi raz model 6007 jest w promocji w Neonecie. Nawet można go sobie pooglądać na żywo. Są dostępne dwie wersje: 42 i 47 cali. Cena to 3299.99 zł za 42 cale. Jak go kupowałem to byłem mile zaskoczony. Nikt mi go nie odradzał, ani nie mówił że to szajs. W ofercie posiadają też niższe modele i można je sobie zobaczyć. Pozdrawiam.
 

gemini75

Klub HDTV.com.pl
vip
Tak wiem.;) Ja już swojego Philipsiaka kupiłem w poprzedniej "promocji". Do Neonetu mam dosłownie kilka kroków. Wtedy "dostałem" jeszcze za 1 zł odtwarzacz HMP 3000. Ale przecież to nie jest aż takie ważne gdzie się kupiło. Niestety prawda jest taka, że bardzo ciężko zobaczyć na żywo Philipsy z wyższych serii, max to 5500. Jeszcze pytanie do Kikiego. Pisałeś, że na dniach możemy się spodziewać nowego softu, może na Mikołaja? Czy oprócz TVN Playera, będą jakieś inne polskie widgety? I czy będą jakieś poważniejsze zmiany w samym sofcie? Z tego co się zorientowałem to masz możliwość testowania softu jeszcze przed oficjalnym ich wydaniem.
 
Do góry