Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

Harpo

New member
Wgrałem najnowsze oprogramowanie z 28 sierpnia i zaczęło działać YouTube.

Hmm.. próbowała zaktualizować przez neta, ale pisze że mam najnowsze. Dziwne bo daaaawno nic nie aktualizowałem. TO skąd oprogramowanie z 28 sierpnia? Skąd pobrać ?

Czytałem, że YT zmienia swój kod programowania i TV starsze niz 2013 roku nie będą tego obsługiwały...

PS. ok już pobieram ze strony :)
 

matixxxx

New member
Panowie potrzebuje info bo nigdzie tego nie mogę znaleść, czy w naszych tv pfl6007/12k wtyczka Hdmi jest zwykła czy Hdmi-arc ??? czyli ze zwrotnym sygnałem audio ???

Generalnie obraz jak piszecie w tych TV jest ok ale oprogramowanie to tragedia, mi czasem zawiesza się reakcja na pilot nie moge zmienić programu lub pogłośnić, ale już się przyzwyczaiłem. Ale gdybym miał kupca za dobre pieniądze to sprzedaję od reki niestety.
 

matixxxx

New member
Jaka i jak długo jest gwarancja na ten TV bo mam go właśnie 3 rok i muszę chyba rozebrać by zamontować poprawnie wyrwaną zaślepkę z drucikiem gniazda optycznego...
 

matixxxx

New member
Ok po patrze i poszukam, generalnie dzieki za podpowiedz. W temacie elektroniki nie jestem nawet na bieżąco a Tv jak kupiłem i ustawiłem tak chodzi.
 

matixxxx

New member
Sprawdziłem easylink mam jako włączony, kable mam dwa ale nie jestem w stanie określić czy 1,4 czy 2.0 leżą juz z 2-3 lata w szufladzie. po podpięciu teko konwenterka i podczas odpinania jego zasilania słychać jakby delikatne puk w głośnikach.
 

maniek530

Banned
Witam.
Po ponad 3-letnim użytkowaniu tego modelu (cały czas dział bez zarzutu - oby jak najdłużej !!!) muszę przyznać że obraz jest naprawdę BARDZO DOBRY !!! Chodząc po multipleksach i patrząc na niektóre modele obecnych tv zastanawiam się co Ci "konstruktorzy","technicy" robili przez ten czas ??? Najnowsze modele na 2016 rok a obraz (ogólnie mówiąc) jak ze średniowiecza.
Oczywiście nawet najgorszy "szit" który ma podłączone demo full hd lub 4k (w zależności od tv) wygląda olśniewająco na wystawce ale wystarczy odpalić na nich coś innego i już nie dają rady !!!

Żeby nie było tak pięknie z moim/naszym modelem mankamenty są (staram się ich nie używać za często) : menu (wolne i potrafi doprowadzić do zwieszki tv przy zbyt szybkim obsługiwaniu, nierówne podświetlenie matrycy (ale nawet nowe modele to mają), multimedia (fatalne DLNA, ciągłe zrywanie połączenia Wi-Fi etc.)

W perspektywie czasu uważam zakup za trafiony (AMBILIGHT - to coś za co Kocham Philips'a) i już rozglądam się za nowymi modelami (choć jeszcze trochę chyba poczekam) w rozmiarze 55" i ambilight spectra 4 (np. 55PUS8601 - dopiero wchodzi na rynek i trzeba trochę poczekać na jego weryfikację).
Jest jeszcze jedno wyjście : jeśli ja wytrzymam i on (tv) do 2020r. kiedy skończy się licencja na ambilight to kto wie ? na ta chwilę Sony w niektórych modelach z ambilightem biłby na głowę wszystkie modele !!! na tą chwilę - co będzie za 4 lata zobaczymy ?

Życzę wszystkim użytkownikom tv miłego oglądania i jeśli będą jakieś pytania odnośnie tego modelu proszę się nie krępować :)
 
Do góry