Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

Musio1968

Member
Bez reklam
no i stalo się 55pfl5507K/12 bardzo ladnie sie prezentuje ;) teraz trzeba szybko zamawiac pakiety hd ;) z pendrive mkv 1080p wyglada niesamowicie !!

Dziękuję wszystkim co polecali :) od kilku dni Ja też już polecam :))


Czekamy na Twoje opinie i wrażenia z uzytkowania TV ! Szczególnie jak obraz SD ? Pozdrawiam
 

Osato

New member
Witam,
Czy szanowni koledzy i koleżanki, którzy posiadają ten telewizor mogliby mi udzielić odpowiedzi na pytanie istotne w kwestii tego telewizora LCD LED ?
Chodzi dokładniej jak prezentuje się w tym modelu poziom czerni i obecny w wielu telewizorach clouding ? W recenzji na pierwszej stronie ponoć jest on mały.
No i ktoś może się orientuje czy lepszy jest ten telewizor, czy model Samsunga ES6800 ? Prosiłbym o odpowiedzi i ogólną radę w kwestii tv. Pozdrawiam.
 

yahu72

New member
Witam

Posiadam ten tv ( wsumie to u syna w pokoju)
u mnie te dwa co w podpisie i stwierdzę ,że jak chcesz dobry obraz powyżej 40" to tylko PDP do 40 owszem ten z tematu wyrabia nawet dobrze.
Pozdrawiam
 

Osato

New member
No, a dostrzegłeś w tym modelu clouding ? Telewizor gra podobnie do VT30 ? Ogólnie to zastanawiam się nad Panasonikiem ST50, ale ten Philips wydał mi się ciekawą alternatywą. Pozdrawiam.
 

krz

New member
Dosyć mocno spadła cena 46PFL5007 :) Ciekawe czy 5507 pójdzie w dół w najbliższych dniach.
Jeszcze kilka dni i czas zamawiać Philipsa :)
 

marekkk88

New member
Mam 40pfl5505 od kilku dni. Kanaly w hd - rewelacja. SD z kablowki cyfrowej gorzej ale jest niezle. Z kablowki analogowej bardzo slabo. Funkcje internetowe calkiem fajne, przegladarka sie przydaje jak sie chce cos sprawdzic, a nie chce sie wlaczac kompa. Ogolnie jestem zadowolony, a jak mi przyjdzie nowy dekoder z kablowki to bede bardzo zadowolony bo narazie mam 3 kanaly w hd. Mam tylko jeden problem. Nie dziala mi satelita. Wogole nie widzi anteny, nie mam pojecia dlaczego. Jak podlacze do komputera to wszystko dziala. Tylko antena troche zle ustawiona bo hotbirda nie lapie. Wie ktos co zrobic zeby dzialalo na tv?
Zapomnialem jeszcze dopisac pare slow o oprogramowaniu. Potrafi troche zamulic i sie zawiesic, mam nadzieje ze nastepna aktualizacja to poprawi
 
Ostatnia edycja:

lasso

New member
Wybrałem się z kolegą w piątek do idiotów by sprawdzić co można do 3k w 40" wyrwać... wzięliśmy pendrive'y i dawaj testować:
- phillips 5507 poszedł na pierwszy ogień - 3d nie testowaliśmy, zapuszczone filmiki naprawdę fajnie grały; pendrive wykryty, ale niestety z jakiegoś powodu .aviki przerobione z mov'ów nie zatrybiły;
- drugi Sharp 635 - no więc... ani na 635 ani 2x 830 oba pendrive'y nie działały, telewizor mielił, że pendrive wykryty, ale zaraz potem informacja, że pen odłączony... whut? W końcu za n-razem poszedł, ale menu miało tą prędkość, że jakbym go miał w domu to bym go od razu za okno wyrzucił; cudów w obrazie nie ma, niby ok, ale phillips ok;
- jakiś samsung za 5k 46" - nie pamiętam dokładnie modelu, któryś z nowych ES podobnież półmat; no nawet się nie świecił jak niektóre D' potrafią, ale.... lewy róg walił tak na niebiesko, ze przez chwilę myślałem, że to część filmu. Na ekranie w filmikach odtwarzanych bez zająknięcia przez Phillipsa jakieś dziwne zniekształcenia... jeden plus - odtworzył wspomniane przerabiane .aviki, jako jedyny. Aaaa no i czerń jakaś granatowa.

Jak dla mnie Phillips zarządził... tylko właśnie te pliki .txt oraz czemu nie otworzył przerabianych .avików?
 

armator

New member
Czekamy na Twoje opinie i wrażenia z uzytkowania TV ! Szczególnie jak obraz SD ? Pozdrawiam



Powiem tak, narazie mam sygnal z kabłówki i to analog, no obejrzeć można ale nie na długą mete, 3D nie oglądałem, nie mam materiałów i okularów by ekscytować się innym wymiarem ;-)

Jeśli nie zdąże założyć cyfrowej kabłówki z hd, dobrze, że z anteny można już łapać 1 i 2 w hd wiec na euro bedzie na wypasie.

Jak odpalilem film w 1080p z usb no to obraz brzytwa! Czerń super!! nie zauważyłem białych chmurek, czy tam cloudingów jak to co po niektórzy nazywają:lol:.

Internet mam narazie na pendrive do laptopa więc też nie korzystałem z SmartTV.
Philips będzie w pełni wykorzystany dopiero w nowych 4rech kątach a to dopiero pod koniec roku :/
Jeszcze nie aktualizowałem oprogramowania w tv, telewizor nie jest skalibrowany bo puki co nie odczuwam takiej potrzeby.
W razie innych pytań proszę pisać.

Edit.

co do napisów txt. to czytałem na forum chyba nawet tutaj, że ma być aktualizacja co ma obejmować to niedociągnięcie więc troszke wystarczy poczekać.
W weekend może będe podłanczał x360 więc zobaczymy jak sobie poradzi.
Wcześniej miałem obawy co do dźwięku, ale tragedii nie ma u teścia na samsungu gra bardziej plastikowo, (kupił rok temu, nie znam jaki to model)
 
Ostatnia edycja:

ubik64

New member
Czy w tym tv będę mógł podłączyć 2 zródła obrazu analogowego na raz, tzn czy ma dwa wejscia av (widzę że ma tylko jedno euro) ? Czy przez te "kolorowe" złącza z tyłu podłącze drugie urządzenie które ma złącza typu "chincza" ? Czy będę mógł wybierać co chcę oglądać pomiędzy np av1, av2 i hdmi ?
 

pawelekkbz

New member
Próbuję coś z tym zrobić ale faktycznie jak by nie kodować to polskich znaków dalej nie ma . Próbuję dalej.
Możesz dać sobie spokój...
Dostałem info od Philipsa
W odpowiedzi na Pana e-mail informujemy, że na chwile obecna telewizor nie obsługuje napisów TXT oraz nie wspiera polskich znaków diakrytycznych w napisach do filmów odtwarzanych z pamięci USB. Sugestie te zostały przekazane do odpowiedniego działu.
:sad:
 

kriswas

Member
Bez reklam
Ludziska, a czy to taki wielki problem, aby sobie przerobic napisy z txt na srt?! No nie zartujcie sobie :)

Zanim napiszesz, to wypadałoby zerknąć, czy ten wątek nie był opisywany :fool:. A był opisywany i to kilkukrotnie. Nie czyta polskich znaków w jakimkolwiek rozszerzeniu i kodowaniu. Pewna informacja od Philipsa, że do końca tego roku postarają się to zmienić, przy aktualizacji firmware.
 
Ostatnia edycja:

Wołek 1967

New member
Philips 5007K a Moduł nCam

Witam! Zanim kupię Philipsa 5007K chciałbym się upewnić czy
Moduł nCam (tv na kartę sat.) współpracuje z tym tv i czy ten Philips 5007K odtwarza Divix-y? Z góry dziękuję za odp.:wink:
 

kriswas

Member
Bez reklam
Witam! Zanim kupię Philipsa 5007K chciałbym się upewnić czy
Moduł nCam (tv na kartę sat.) współpracuje z tym tv i czy ten Philips 5007K odtwarza Divix-y? Z góry dziękuję za odp.:wink:

Modułu n-ki nie podłączałem, jak testowałem, w salonie trudno o to, ale pewnie któryś z nabywców już coś może powiedzieć na ten temat. Natomiast divixy i inne formaty m.in. mkv odtwarza, ale ma problem z czytaniem napisów, raz czyta /ja tego nie potwierdziłem, ale to może być wina samych napisów/, a raz nie. Na 100% nie czyta polskich znaków typu ą, ę, ł.
 
Do góry