Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

ks29

New member
Dzis podlaczylem laptopa do telewizora philips kablem hdmi-hdmi. Zero sygnalu. Prubowalem na wszystkich wejsciach hdmi z telewizora i to samo. Laptop nawet nie wykrywa drugiego monitora. Podpiolem laptopa tym samym kablem do telewizora samsung automatycznie znaleziono drugi monitor. Udalem sie do sklepu rtv agd gdzie zakupilem telewizor. Podlaczylem laptopa do 3 telewizorow philips i na kazdym automatycznie pojawial sie obraz i sygnal. W moim modelu nie poprostu na kazdym wejsciu hdmi czy vga nie ma sygnalu ani oznaki jakiego kolwiek sygnalu. Nie wiecie co to moze byc?? Zaraz zadzwonie do philipsa i to zglosze. Mial ktos podobne problemy w podlaczeniu tego philipsa z laptopem??
 

jery--

New member
Bez reklam
Ja ma zeszłoroczny model z serii 7000 i nie mam żadnych problemów z odbiorem sygnału z laptopa przez HDMI, TV go automatycznie wykrywa. To co opisujesz ks29 wygląda na usterkę.

pozdrawiam
 

ogor313

New member
mam ten sam problem "BRAK SYGNAŁU WIDEO" kabel DVI-HDMI kino domowe znalazł bez problemu i zaadoptował pod swój pilot
 

ks29

New member
Probowalem juz wszystkiego. Tak jak pisze najlepsze jest to ze system w laptopie nic nie wykrywa. Jest tylko ekran laptopa w panelu sterowania nic wiecej. Przy kazdym innym telewizorze automatycznie jest wykrywany dodatkowy ekran i automatycznie laptop cos wykrywa. W moim przypadku calkowicie nic. Dzwonilem dzis do serwisu samsunga. Na ich modelu 5507 wszystko jest ok. Telewizor automatycznie lapie sygnal z laptopa nic nie trzeba kombinowac. To samo bylo jak wziolem swojego laptopa wczoraj do sklepu rtv agd. Wpinasz kabel laptop wykrywa nowy sygnal tak samo telewizor i wsio. U mnie kompletnie nic. Maja na dniach przyjechac z serwisu i cos z tym zrobic albo biora telewizor na serwis. pozatym nie jestem lalikeim w tych sprawach mam duza wiedze na temat tego rodzaju sprzetu jak i Pc. Nawet ludzie w rtv agd byli zaszokowani ze takie cos sie dzieje bo tak jak mowi na kazdym innym sprzecie wszystko jest ok. A wiadomo ustawienia to jedna rzecz ale jak mozna cos ustawic jak wogole nie da sie czegos wykryc
 

frantz1971

New member
Podawaliście matryce jakie są w modelach 40". Napiszcie jeśli wiecie jakie są zastosowane w modelu Philips 46" PFL5507K/12

Witam,
z tego, co się zorientowałem na zagranicznych forach to dla modelu 55PFL5507:

32" LTA320HW (Samsung)
40" LK400D3LC (Sharp)
40" LTA400HV (Samsung)
46" LTA460HW (Samsung)
55" LTA550HW (Samsung)

pozdrawiam
 

Xisiek

New member
Chodzi głównie o pobór energii oraz warunki oświetleniowe - lustro w plazmie.
pozdrawiam

Jesli kolega posiada dobry wzrok i oczekuje od tv przede wszystkim dobrego obrazu a nie oszczedzania energii to zdecydowanie sugerowalbym zainteresowac sie technologia PDP (np Panasonic seria ST50). W plazmach Panasonica juz sredniego zakresu cenowego (od ST wzwyz) nie ma duzego problemu z efektem lustra. Natomiast 100-150W w te czy w te strone? (wszak telewizor to nie zarowka energooszczedna).

LCD przy duzej przekatnej i kanalach SD albo slabych HD to moze byc wyzwanie dla nerwow czlowieka, ktory ma dobry wzrok ...
 

armator

New member
no i stalo się 55pfl5507K/12 bardzo ladnie sie prezentuje ;) teraz trzeba szybko zamawiac pakiety hd ;) z pendrive mkv 1080p wyglada niesamowicie !!

Dziękuję wszystkim co polecali :) od kilku dni Ja też już polecam :))
 

Conti74

New member
armator napisz coś więcej o jakości SD naziemna cyfrówka o 3D i ogólne wrażenia też przymierzam się do tego rozmiaru i modelu ale cały czas się waham bo nigdzie go nie ma w sklepie stacjonarnym żeby zobaczyć go naocznie
 
Do góry