PDP Panasonic na 2010 rok.

kaukaz

New member
Bez reklam
stan pod zawalowy

Niekoniecznie. Nowsza konstrukcja, luminofor oraz lepsza elektronika moze to zrownowazyc :)

Czuje, ze czern bedzie mocna. Boje sie jednak, ze miganie dalej bedzie zauwazalne na jasnych plamach obrazu.
ja mam migotanie komory sercowej:oops:contrast native 5.000.000 obraz bedzie mial dynamike ze galy:shock:wyleca z orbit kto to mierzyl i czym akcelatorem atomowym
 

motobartcompany

New member
To w Końcu seria G20 ma mieć jedną taflę szkła tak jak to miało miejsce w V10 ? Jeżeli tak to by było extra. Nie ma nic gorszego niż świecąca ramka która przyciąga kurz i rysuje się bardzo szybko. Tak mi się przypomniało jak kupiłem Samsunga R71 i ta lakierowana pleksi była dosłownie wszędzie. Koszmar!
 
Ostatnia edycja:

slimak

New member
Bez reklam
18bit przetwarzanie obrazu + „wygładzanie”.
p_picture_img17.jpg
p_picture_img16.jpg


Google Tłumacz
 

WuMike

New member
Bez reklam
To w Końcu seria G20 ma mieć jedną taflę szkła tak jak to miało miejsce w V10 ? Jeżeli tak to by było extra. Nie ma nic gorszego niż świecąca ramka która przyciąga kurz i rysuje się bardzo szybko. Tak mi się przypomniało jak kupiłem Samsunga R71 i ta lakierowana pleksi była dosłownie wszędzie. Koszmar!
Nie, G20 nie bedzie mial tafli. Ta powinna byc przywilejem serii V. Ktos gdzies wspominal, ze panel tego ostatniego to praktycznie Kura, wiec bedzie sie dzialo...G20 na pewno nieco ponizej, ale czuje, ze postep w stosunku do G10 bedzie wyrazny. Nie moge sie doczekac bieli dajacej po galach i czerni "swiecacej" w koncu ponizej 0,01cd/m2!
 
Ostatnia edycja:

slimak

New member
Bez reklam
G20 ma taki sam panel jak V20.
Zdjęcia obydwu TV były już w tym wątku, obudowy obydwu wyglądają jak w modelu X10 z 2009r (gruba ramka).
Biel na pewno będzie ciemniejsza od tej z większości LCD.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
G20 ma taki sam panel jak V20.
Zdjęcia obydwu TV były już w tym wątku, obudowy obydwu wyglądają jak w modelu X10 z 2009r (gruba ramka).
Biel na pewno będzie ciemniejsza od tej z większości LCD.
panel w v20 z opisow poczatkowych sam z natury przy mozliwosci wyswietlania 3d musi byc troche inny po pierwsze jest szybszy przy wyladowaniach phosforu 2 ma nieco inny filtr seria PRO technolodicznie niby ten sam ale diabel tkwi w szczegolach:razz:no i najwieksza roznica ale nie dotyczaca panelu to procesorek do obrobki obrazu pewne ze wydajniejszy ale czy wyczaruje lepszy sygnal w 2d niz ten z serii G20 :rolleyes: i jeszcze jedno mnie gnebi czy polska wersja seria G20 bedzie miala tryb THX nie wiem dlaczego PANEK ogoloczil z tego trybu na polski rynek G10E :oops:
 

slimak

New member
Bez reklam
panel w v20 z opisow poczatkowych sam z natury przy mozliwosci wyswietlania 3d musi byc troche inny po pierwsze jest szybszy przy wyladowaniach phosforu

Sub piksele w obydwu migają z częstotliwością 600Hz.


2 ma nieco inny filtr seria PRO

Ale to jest różnica w przedniej szybie a nie w panelu.

PANEK ogoloczil z tego trybu na polski rynek G10E :oops:

Na Europejski.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Sub piksele w obydwu migają z częstotliwością 600Hz.




Ale to jest różnica w przedniej szybie a nie w panelu.



Na Europejski.
Na Europejski sorki czytalem USA Cnet ale sie nie moge zgodzic ze filtr nie wchodzi w sklad ogolny panelu:razz: i nie wplywa na jakosc obrazu Slimak sub pixele czyli wyladowanie phosforu w komurce trwa 0,001ms nie 600hz;)600hz to juz sprawka procesorka tworzacego 12klatek 50hz zreszta poczekajmy na szczegoly nowych plazm na EUROPE :szukaj:
 

slimak

New member
Bez reklam
ale sie nie moge zgodzic ze filtr nie wchodzi w sklad ogolny panelu:razz:

Model U10, S10 i G10 mają ten sam panel MC106F16T12 oraz różne szyby
U10 -> TKGA5536
G10 -> TKGA5518

A tu instrukcja jak wymienić szybę w domu ;-)
Panasonic Viera TC-P42S1 Chassis GPF12DU - Electrónica - Esquemas - TV - Áudio - Digital


wyladowanie phosforu w komurce trwa 0,001ms nie 600hz


Ale ja pisałem ile razy miga, a nie ile trwa.

"Wszystkie telewizory Panasonic NeoPDP są wyposażone w system 600 Hz Sub-Field Drive"
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Model U10, S10 i G10 mają ten sam panel MC106F16T12 oraz różne szyby
U10 -> TKGA5536
G10 -> TKGA5518

A tu instrukcja jak wymienić szybę w domu ;-)
Panasonic Viera TC-P42S1 Chassis GPF12DU - Electrónica - Esquemas - TV - Áudio - Digital





Ale ja pisałem ile razy miga, a nie ile trwa.

"Wszystkie telewizory Panasonic NeoPDP są wyposażone w system 600 Hz Sub-Field Drive"
Spokojny bylbym z ta wymiana szyby podobno pancerna :eek:k:Touch Panel z tymi 600hz to ciezko powiedziec czy sub pixel miga czy cala klatka obrazu 12x50hz :niewiem:
 

python636

New member
Panasonic TX-P50S11

Wie ktoś coś na temat matrycy i osprzętu w tym modelu??
Jest to podobno model na 2010 rok następca S10 ale czy lepszy niż S 10 ???
 

slimak

New member
Bez reklam
S11 :wisted: :fool:

Wie ktoś coś na temat matrycy i osprzętu w tym modelu??
Jest to podobno model na 2010 rok następca S10 ale czy lepszy niż S 10 ???

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ile razy można powtarzać.
S11= S10
1 w nazwie oznacza, że obudowa jest dwukolorowa (szaro/czarna).

Comparaison des produits sélectionnés sur LCD Compare
 
Ostatnia edycja:

python636

New member
slimak czy to są potwierdzone informacje??
Bo nigdzie nie można znaleźć nic na temat tego modelu !!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ile razy można powtarzać.
S11= S10
1 w nazwie oznacza, że obudowa jest dwukolorowa (szaro/czarna).
 
Do góry