PDP Panasonic na 2010 rok.

slimak

New member
Bez reklam
Ja również chcę kupić 42/50V10 i moim zdaniem nie ma co czekać na v20 bo chyba nie wniesie nic specjalnie nowego poza obrazem 3d,a zapewne przez to cena będzie spora.

Pozdrawiam

3D oznacza rzeczywistą pracę całego panelu w 100/120Hz. Jak ta częstotliwość będzie używana również w 2D, to nieliczni narzekający na migotanie obrazu będą mieli w końcu idealną Plazmę.
 

GRajza

New member
No to teraz mam chyba większy problem niż przed decyzją o zakupie - najpierw plazma czy LCD, później V10 czy samsung b850...
 

GRajza

New member
dzisiaj popatrzyłem trochę na nie w MM i nie wiem czy się nie skończy na b850...
jak możecie mnie znów nawrócić na V10 to czekam ;)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale w tym filmiku prezentującym te nową plazme gość mówi że zastosowano podobną technologie co w kuro, ja zwróciłem uwagę na czarny w zaciemnieniu i faktycznie wygląda to tak samo dobrze co w kuro. Co innego w świetle/dzień, widać już że od światła kamerki czerń robiła się szarawa, pod kolor matrycy.
 

slimak

New member
Bez reklam
CES 2010: Panasonic V25 "Best in Show"

Jak donoszą nasi przedstawiciele - czarne , czarne był tylko LED Cell Regza Toshiba. Na konferencji powalał wszystkich na kolana. Panasonic na swojej konferencji zachwycał się kamerą 3D, Avatarem i plazmą 152".

Ta czerń nie wróży nic dobrego .

CES 2010: Panasonic V25 "Best in Show"

http://translate.google.com/transla...ubaction=showfull&id=1263290157&sl=auto&tl=pl

panasonicv25-1l.jpg

V25




panasonic3dbriller-1.jpg

Okulary 3D

Nowe Panasonici w Europie 15 Lutego.
 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
Jak donoszą nasi przedstawiciele - czarne , czarne był tylko LED Cell Regza Toshiba. Na konferencji powalał wszystkich na kolana. Panasonic na swojej konferencji zachwycał się kamerą 3D, Avatarem i plazmą 152".

Ta czerń nie wróży nic dobrego .
kiki i czern pokryta smola lub lepikiem widzialem dema 2mts hd na plazmie panasonic seria G i na slawnym LCD philis led 9704 coz mi z czernia lcecedeka skoro jest podbarwiona wpada w ciemny fiolet no i ta szczegulowosc w ciemnych lub nocnych scenach na plazmie nie do zajechania przez zaden led tv a co do absolutnej czerni nikt zawsze nie bedzie ogladal dupy murzyna w nocnym buszu :-D co do kontrastu natywnego 5000000;1 :rolleyes:tez dla mnie jest to nie wiarygodne:pszukcesem tych nowych plazm PANASONICA bedzie zejscie w czerni ponizej 0,006czyli poziomu kuro mozliwe:confused:pewnie tak skoro technologicznie jest to Panel EXTREME contrast PIONEER przetestuj KIKI a potem wroz
 
Ostatnia edycja:

motobartcompany

New member
W przypadku panasonica na samym początku zawsze wychodziły modele podstawowe jak i te ze średniej półki.
Tak było przynajmniej do tej pory.

Sam chce kupić 50V10. Dzwoniłem po hurtowniach ale tego TV nie ma na stanie jak i u producenta. Najprawdopodobniej resztki poszły na zachód, a w fabrykach przygotowują się do produkcji nowego modelu o ile już nie produkują.

Z tego co śledzę to w specyfikacji model G20 ma mieć taki sam panel jak wyższe serie do tego tryb THX. G20 ma być następcą G10. Więc to może być dla nas sensowne i tańsze rozwiązanie niż kupno V10 o ile takowy model jeszcze będzie dostępny. Ponoć nowe TV mają mieć "szybszy inny" luminofor" więc jest prawdopodobne, ze w końcu zminimalizują efekt zielonych krawędzi. Tak jak w przypadku Pioneera kuro. Do tego czerń na pewno będzie w jakimś stopniu poprawiona. Nie wierze w takie kontrasty jak podaje producent ale pewnym jest, że czerń będzie głębsza. Z testów wynika też taka ciekawostka, że V10 ma gorszą czerń niż tańszy G10.
 

mastergreg1

New member
Z tego co śledzę to w specyfikacji model G20 ma mieć taki sam panel jak wyższe serie do tego tryb THX.

Też mi się tak wydaje ale na stronie Panasonica znalazłem takie porównanie (nie mogę dodawać linków proszę dodać na początku 3x w
panasonic.net/avc/viera/us2010/product/comparison_plasma.html

w którym seria G ma panel: "Infinite Black" a seria V: "Infinite Black Pro".
Czy ten dodatek Pro oznacza tylko tyle, że panel może wyświetlać obraz 3D czy może ma jeszcze jakieś ulepszenia?
 

GRajza

New member
Sam chce kupić 50V10. Dzwoniłem po hurtowniach ale tego TV nie ma na stanie jak i u producenta. Najprawdopodobniej resztki poszły na zachód, a w fabrykach przygotowują się do produkcji nowego modelu o ile już nie produkują.

Z tego co śledzę to w specyfikacji model G20 ma mieć taki sam panel jak wyższe serie do tego tryb THX. G20 ma być następcą G10. Więc to może być dla nas sensowne i tańsze rozwiązanie niż kupno V10 o ile takowy model jeszcze będzie dostępny.
Czy tylko ja rozważam możliwość Samsunga B850, skoro V10 zdrożał i jest na receptę? ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oficjalna wypowiedź Panasonic Polska - modelu 50V 10 - nie ma i nie będzie już. Czekają na nowe modele.
 

danch

New member
Tak sie zastanawiam ile moze kosztowac u nas na wejsciu 42s20 ? Wiem ze to troche wrozenie z fusow, ale w sumie jakby sie wstrzymal teraz z zakupem 42s10 i poczekal te 3-4 miesiace to moglbym miec chyba lepszy (na pewno mnie bardziej energooszczedny) 42s20.
 

Alienscum

New member
Ja strzelam że gdzieś 3500
Teraz na allegro jest s10e za 2300 z 5 letnią gwarancją (do końca stycznia trzeba sie zdecydować)
I nie wiem czy brać czy czekać....
Z tym że więcej kasy to nie będę miał ....
 

slimak

New member
Bez reklam
Parę nowych informacji o PDP 2010.

Nowe TV oprócz czujnika jasności będą posiadały czujnik barwy oświetlenia i automatycznie będą zmieniać i jasność i balans bieli.

Przetwornik analogowo-cyfrowy na wejściu został zmieniony z 10bit na 18bit.

Dźwięk z wejść (HDMI 1.4) będzie dostępny na wyjściu optycznym.

Wymiary z nóżką P42G20 - 1029 × 308 × 693mm 23,5kg 335W
(bez 102,9 × 65,4 × 8,8 cm 20,5kg)
Wymiary z nóżką P42S20 – (1029 × 334 × 704mm inna nóżka) 25kg 335W
(bez 102,9 × 66,1 × 10.4cm 23kg)


G20
pana02.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry