PDP Panasonic na 2010 rok.

hoodlum

New member
The VIERA G25 series includes the TC-P54G25, a 54-inch class HDTV (54” measured diagonally), the TC-P50G25, a 50-inch class HDTV (49.9” measured diagonally), the TC-P46G25, a 46-inch class HDTV (46” measured diagonally) and the TC-P42G25, a 42-inch class HDTV (41.6” measured diagonally). The G25 series features improved VIERA CAST functionality, video call capability2, THX certification and THX Movie Mode, and VIERA Image Viewer for playing back digital still JPEG images and AVCHD videos recorded on an SD Memory Card and VIERA Link for improved networking. In addition to allowing the user to utilize all VIERA Link capable components with a single remote, the G25 line features a PC input and two USB ports, allowing for Wireless LAN Adaptor connectivity and the addition of a keyboard. The NeoPDP design of the G25 series provides 1080p resolution, Infinite Black display with 5,000,000:1 native contrast ratio, full-time 1080 TV lines of moving picture resolution, 600Hz Sub-field Drive and like all Panasonic 2010 VIERA HDTVs, contains no lead or mercury and has a long panel life – up to 100,000 hours before achieving half brightness.
amerykańcy piszą, że to kontrast NATIVE:bober:spoko , że ma 2 usb:p
 

jtd

New member
Bez reklam
5 mln natwyny kontrast ????? jak oni to zrobili ??? czy juz czas wymienic mojego Sonego 55X4500 na panasa ? :)
 

Lech

New member
Bez reklam

Wygląda na to że Panasonic będzie żniwował na rynku plazm w tym roku. Tym bardziej, iż zapowiedział zastosowanie nowej technologii we wszystkich modelach na rok 2010. Myślę, że nawet Nasz Najlepszy Ekspert :blagam: wymięknie.
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Wygląda, że czerń poprawili, ale dalej ekran jest szary jak go się oświetli.
Kiki będzie mógł znowu postawić Panasonica na oknie i napisać, że jest kiepski. :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Fd0yFujykM
Na filmie widać jak halogenowa lampka z kamery rozprawia się z super czernią. -> 0:48

Uuuu to jednak tego nie poprawili co mi najbardziej przeszkadzalo w KURO dlatego wymienilem na X4500... czyli zostawiam telewizorek na kolejny rok hehe
 

kowal801

New member
Bez reklam
I to ma być ta czerń :confused:, praktycznie tak samo wygląda jak w ubiegłorocznych Plazmach,czyli czerń jest szara,więc zbytnio sie nie wysilili. :p
 
Ostatnia edycja:

slimak

New member
Bez reklam
Nie tak samo. W modelach z 2009 w zupełnej ciemności czarny ekran bardziej świeci.

Telewizory powinny pojawić się w polskich sklepach na początku Marca. Cena pod koniec roku powinna być niższa niż obecna modeli 2009.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak donoszą nasi przedstawiciele - czarne , czarne był tylko LED Cell Regza Toshiba. Na konferencji powalał wszystkich na kolana. Panasonic na swojej konferencji zachwycał się kamerą 3D, Avatarem i plazmą 152".

Ta czerń nie wróży nic dobrego .
 

Foxxx24

New member
Ja również chcę kupić 42/50V10 i moim zdaniem nie ma co czekać na v20 bo chyba nie wniesie nic specjalnie nowego poza obrazem 3d,a zapewne przez to cena będzie spora.

Pozdrawiam
 

GRajza

New member
Z tego tłumaczonego linku wynika, że V10 wycofany właśnie z rynku - koniec produkcji, może dlatego wciąż nigdzie go nie ma??
a V20 ma go zastąpić, ale to nie będzie 3d

Nie masz dylematu czy nie kupić Samsunga b850?
pomijam bzyczenie ;)
ja właśnie się zastanawiam czy go nie kupić - tańszy i dostępny w przeciwieństwie V10, którego od dawna nie ma w "normalnych" sklepach...
 

gorylla

New member
Bez reklam
Slimak dobrze napisał..., Twoje rady tyle samo warte co testy Kiki-ego...
tyle w temacie!.

TO chyba przytyk do mnie, ale jeśli tak, to silnie nieudany, bo ja w pełni zgadzam się z kol. slimakiem i swój śmiech wyraziłem z powodu uznania dla jego spostrzeżenia.

Tylko jak widać niestety niezrozumiałeś mojego tekstu :(. Ale z takim loginem nie ma się czemu dziwić...
 
Do góry