Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Liścia w twarz, to PeCetowcy dostali na dzień dobry przy premierze gry na PS4/XO, teraz dostali z łokcia.
Widzę jednak, że Ty Piramida cierpliwy człowiek jesteś, ja mimo, że mam na PS4 tytuł, to ochoczo oczekiwałem premiery w styczniu.
Na pewno wyjdzie to na plus, ale niesmak zostaje. Już się rozglądałem za drugą grafiką do SLI i plułbym sobie w brodę, a tak przynajmniej sprzęt potanieje, a to jest jedyna gra która potrafi mnie zatrzymać na dłużej.
Zobaczymy jak ten Dying Light wypadnie w praniu, gameplaye wyglądają świetnie.
 

jureczko

New member
"Grand Theft Auto V w wersji na pecety zostało już dwa razy opóźnione. Nic dziwnego, że fani GTA poczuli się oszukani. Żeby ich przeprosić, Rockstar będzie rozdawał darmowe gry.
Zapewne zastanawiacie się, jakie dokładnie gry mamy dostać za darmo.
Wybrać możemy jeden z poniższych tytułów:

#Max Payne 3
#L.A. Noire: The Complete Edition
#Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
#Grand Theft Auto 4
#Bully: Scholarship Edition
#Grand Theft Auto San Andreas
#Manhunt
#Max Payne 2: The Fall of Max Payne
#Grand Theft Auto: Vice City
#Midnight Club 2
#Grand Theft Auto 3"

160zł za GTA V po takim okresie czekania to trochę nieporozumienie... Czy ktoś z was już zamawiał?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Call of Duty: Advanced Warfare (PC) | GRY-Online.pl zaliczone :D

Trochę dłużej mi się zeszło niż myślałem,jednak w końcu się udało ;-)
Czuć w tej odsłonie przyszłościowy klimat,który nie jest już s-f,ponieważ tak jak pisałem,dużo z tych gadżetów jest w trakcie testowania przez wojsko.Fabuła nieźle poprowadzona.Grafika w singlu całkiem ok,a w przerywnikach bardzo realistyczna.Co najważniejsze misje są bardzo zróżnicowane,dzięki czemu nie sposób się nudzić.Gra zajęło mi jakieś 6-8 godzin.Dla mnie to najlepszy CoD,którego akcja dzieje się w czasach współczesnych...
Polecam z czystym sumieniem :D

Armaniś,Ty chyba jednak się nie skusiłeś pograć w singla ? ;-)

Tutaj trailer krwawego FPS-a w stylu retro.Zobaczcie jak troskliwa jest mama w 1:44 sek :lol::mrgreen::wink:
[youtube]ef_41JpwqdE[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chcesz powiedzieć, że to najlepszy COD z całej serii? Eeee... ;)

W czasach współczesnych,czyli nie w czasie II Wojny Światowej ;-) Chociaż z drugiej strony tam grafika i poruszanie postaci wygląda już nędznie...;-)

Szykuje siły na Dying Light.

Ja również na to czekam,ale nowe CoD jest naprawdę krótki i fajnie się gra.Szkoda aby kasa poszła na marne... ;-)

P.S.
Kevin Spacey nieźle zagrał :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja żałuje tego Aliena... odpuściłem, a teraz już nie chce mi się wracać ;)
Ten COD też mnie strasznie zraził, takiej kaszanki graficznej dawno nie widziałem, w innych pozycjach szczena na podłodze, a tu brud, smród kiła i mogiła. Żeby to jeszcze fabularnie wciągało, ale te skaczące transformersy mnie odrzucają. Podejrzewam, że coś miałem nie tak z ustawieniami, albo te Twoje screenshoty były po tuningu ;)
Brakuje mi takich gier, jak chociażby Rainbow Six. Stara dobra szkoła, a COD się zrobił gimbusowaty nieco :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja żałuje tego Aliena... odpuściłem, a teraz już nie chce mi się wracać ;)
Ten COD też mnie strasznie zraził, takiej kaszanki graficznej dawno nie widziałem, w innych pozycjach szczena na podłodze, a tu brud, smród kiła i mogiła. Żeby to jeszcze fabularnie wciągało, ale te skaczące transformersy mnie odrzucają. Podejrzewam, że coś miałem nie tak z ustawieniami, albo te Twoje screenshoty były po tuningu ;)
Brakuje mi takich gier, jak chociażby Rainbow Six. Stara dobra szkoła, a COD się zrobił gimbusowaty nieco :)

Odpal sobie CoD'a w singlu.Tylko trochę podrasowałem te screeny :mrgreen: (nie wiem co Ci przyszło na myśl ;))
Armanig,Ty za bardzo jesteś sentymentalny i za dużo tracisz czasu na czytanie forum (jak jak :grin:) a za mało korzystasz z tego sprzętu,który masz...;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam za dużo innych zainteresowań, ale jak już znajdę na coś czas, to muszę mieć wypas ;) Inna sprawa, że bardziej mnie chyba rajcuje oglądanie gamplayów, jak granie. Po za GTA oczywiście, aczkolwiek teraz zrobiłem przerwę i jakoś nie tęsknie.
Mi się wydaje, że te gry są coraz głupsze, albo ja się starzeje :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam za dużo innych zainteresowań,

To wiadomo,każdy ma tam jakieś swoje hobby i obowiązki...;)

Inna sprawa, że bardziej mnie chyba rajcuje oglądanie gamplayów, jak granie.

Widziałeś Top 10 Sarge z 2014r ?
Fajnie powiada...
Nr.1 "Far Cry 4"
https://www.youtube.com/watch?v=TTdM6I_r8zY
Szkoda że nie grałeś,ja przeszedłem całego...

Mi się wydaje, że te gry są coraz głupsze, albo ja się starzeje :)

Z wiekiem człowiek oczekuje coraz więcej,ale tak naprawdę gry w latach 80' i 90' prawie nie miały fabuły ;)
 

kwasior21

New member
Hyhy caly dzien grania i prezentacji a wlasnie przed chwila chlopcy dostali bana na twitchu.Gra prezentuje sie swietnie.Mowa oczywiscie o dying light i co najwazniejsze to o ile dobrze pamietam 50 godzin grania a to nie malo ;)

Pozdrawiam.
 

kwasior21

New member
Hmmm zachowanie bohatera jest po prostu swietne, mozliwosci upgrade broni, grafika miazdzy szczeke (oczywiscie wersja ps4) bo na pc nie wiem jak bedzie wygladac ..... co najbardziej mi sie spodobalo...

- klimat (metro jest swietna produkcja ale jest niczym przy DL)
- muzyka (dobrana idealnie)
- stopien trudnosci ( nie wiem czy da sie ustawic) ale na tym co gram user jest ciezko ....
- ponoc gra ma zajac 50 godzin , jak na taka produkcje to na prawde duzo.

To tyle tak na szybko.... w kazdym razie biore na pewno , bedzie w co pograc ....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to zobaczymy za parę dni.Mam nadzieję że po pewnym czasie nie znudzi mi się rozwalanie zombie,tak jak to było w "Dead Rising 3" :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U Armaniga będą dwie opcje :
- grafika nie będzie odpowiednia i odpuści od razu
- grafika będzie spoko,ale i tak pogra max 2-3 godziny i da sobie spokój

:D:mrgreen:;-)
 
Do góry