Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niestety fizyka nie jest najlepszą stroną tej gry.Większości przedmiotów nie można ruszyć ani rozwalić...
Jednak jest i tak ok.Przez pierwsze 2 godziny trzeba się trochę skupić, czytać w menu co do czego służy,słuchać dialogów jak mniej więcej funkcjonuje ten świat,poustawiać sobie przyciski...Później jak już to ogarniemy,czujemy się bardziej pewnie i gra się lepiej...:)
Sarge przechodzi teraz tą grę,ale lepiej nie oglądaj za długo...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie zamierzam tym razem psuć sobie zabawy.
Sarge odpuszcze tym razem, no chyba, że Strumień zrobi gameplay ;)
Ogarnę się trochę z czasem i kupuje, plus za dubbing. Widziałem kilka scen i dla mnie ok.
Mam tylko nadzieje, że nie będzie problemów z 21:9
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tylko z ciekawości odpaliłem filmiki u Sarge.Chciałem posłuchać jak reaguje na atak zombie :-D
Wydaje mi się że powninno działać na 21:9.Gra jest bardzo znana na świecie i chyba o tym pomyśleli...Tak w ogóle wyszedł już patch usprawniający grę i FPS-y (Steam powinien Ci automatycznie aktualizować).
 

tdx

New member
Bez reklam
Może jestem na początku ale u mnie wygląda to inaczej jeśli chodzi o oprawę

111.jpg

112.jpg

113.jpg


swoją drogą polecam Valiant Hearts - The Great War :) bardzo fajna zręcznościowa gra osadzona w czasach FWW

83.jpg


Dużo też spodziewam się po Life Is Strange od square enix

114.jpg

115.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No jakoś bardziej szumi wszystko :D

Jak tam,dzisiaj jeszcze szumi ? :mrgreen::wink:

Też mam to ziarno.Jak masz go aż tak dużo to może masz coś inaczej ustawione w opcjach grafiki lub posiadasz jakąś inną kartę graficzną niż Nvidia (w menu są oddzielne opcje do tej karty)...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja już przeszedłem "Dying Light" :-D

Tak jak pisałem wcześniej - im dłużej grałem,tym bardziej się wkręcałem.
Z czasem zombie były coraz potężniejsze i silniejsze,więc trzeba było korzystać z lepszych broni.Można było również wytwarzać własne przedmioty do walki i je ulepszać,jak i robić upgrade głównego bohatera.Siekanie zombie na ulepszonych broniach to coś wspaniałego :-D Dodatkowo świetnie się sprawdzał system parkour.
Fabuła dosyć ciekawa.Zastanawiałem się jak to się skończy,ponieważ było kilku oszustów i konspiracji.Z czasem w grze było coraz więcej niespodzianek i smaczków,więc polecam przejście całości.W rozgrywce nie zabrakło zabawnych momentów,ale również smutnych,oraz przez świetną i klimatyczną muzykę i odgłosy,bywało również trochę strasznie.
Gra zajęła mi ponad 20 godzin (fabuła + trochę misji dodatkowych).
Ogólnie bawiłem się naprawdę świetnie,nawet lepiej niż w "Far Cry 4" :eek:k::-D:-D:-D
Mam wieeeeeeeeeeeelką nadzieję że zrobią drugą część.

Teraz czekam do marca na "Project CARS","Battlefield Hardline",no i oczywiście "GTA V" :-D

Armaniś,tdx,a jak u Was z "Dying Light" ? :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po "GTA 5" trudno znaleźć dobrą grę,jednak "Dying Light" daje świetną frajdę :)
W sumie siekania zombie i parkour w "GTA" nie doświadczysz.Dodatkowo bardzo lubię elementy RPG,zarządzanie ekwipunkiem,wymianę broni i sprzętu na lepsze,rozwijanie drzewka umiejętności itd. Siedzi mi ta gra cały czas w głowie i chyba sobie poprzechodzę dodatkowe misje,ponieważ teraz przez ponad miesiąc,oprócz "Obcego" (którego non stop odkładałem ),nie mam za bardzo w co grać.

P.s.

Widzę że "Sarge" nieźle czyści tą grę z misji pobocznych.Tak w ogólę oglądałem ostatnio kanały innych najbardziej znanych polskich gości,którzy nagrywają serię "Zagrajmy w.." (sześciu facetów) i jednak "Sarge" wypada z nich najlepiej.Dziwię się że niektórzy mają więcej wyświetleń od niego.Większość drze się i śmieje jak idioci,co mnie irytuje...W miarę jest jeszcze "Rock Play" (starszy gościu),jednak jest trochę nudny...,oraz "Yoji720",ale jakoś dziwnie gościu mówi...
"Sarge" nagrywa najciekawsze filmiki,tłumaczy wszystko jakby "podręcznikowo",dobrze kojarzy i zapamiętuje fakty,imiona w grze itd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem Ci, że z Polskich jutuberów (w temacie grania) podchodzi mi tylko Sarge, a potem długo długo nic, a raczej wcale. Tak jak napisałeś, banda wieśniaków drących mordy. Jak trafie przez przypadek na któregoś, to na pół dnia mam dosyć internetu.
Jeszcze lubię (chyba nr.1 dla mnie) H.Parke, ale oni nagrywają tylko konsolowe produkcje. Bardzo pozytywny gość i ma poukładane w głowie, całkowicie po za tą całą "śmietanka".

Tak czy inaczej, nie oglądam żadnych gameplayów z DL.
Ja się naoglądam to zazwyczaj mi wystarcza i odpuszczam gre, a tutaj jednak chciałbym trochę poszaleć ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja oczywiście oglądam trochę gameplayów zanim zacznę grać,aby mieć jakieś rozeznanie...Zazwyczaj jest to w miarę krótko,gdyż nie lubię psuć sobie zabawy przez spoilery...
Czasami dłużej oglądam rozgrywki innych,kiedy już przejdę grę,aby zobaczyć ich sposoby i czy tak samo męczeli się w danych miejscach :)

Dziwi mnie tylko,dlaczego np. taki gościu ma sporą liczbę wyświetleń i do tego dużo pozytywnych komentarzy,jak nie da się go oglądać :
https://www.youtube.com/watch?v=w5s...=&hl=pl&amp=&gl=PLo&app=desktop&persist_app=1

W ogóle jest jeszcze laska ,ale raczej nie mógłbym akurat tej słuchać dłużej :

https://www.youtube.com/watch?v=i80...v-google&amp=&gl=PL&persist_app=1&app=desktop

Ten kanał H. Parke to który,bo nie mogę znaleźć ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziwi mnie tylko,dlaczego np. taki gościu ma sporą liczbę wyświetleń i do tego dużo pozytywnych komentarzy,jak nie da się go oglądać :
https://www.youtube.com/watch?v=w5s...=&hl=pl&amp=&gl=PLo&app=desktop&persist_app=1

Bingo!
Szkoda klawiatury.

W ogóle jest jeszcze laska ,ale raczej nie mógłbym akurat tej słuchać dłużej

Tej nie znałem, no ale może ładna przynajmniej? Chociaż wątpie, nie pokazuje się przed kamerką, łatwo sie domyślić dlaczego ;)

Ten kanał H. Parke to który,bo nie mogę znaleźć ? :)

Nie było mnie jakiś czas i widzę, że kanał został usunięty.
https://www.youtube.com/watch?v=fL43WC_1nr4

Generalnie pozytywnie, rodzinnie i życiowo, z dala od całego syfu jaki nam się zrobił na podwórku.
https://www.youtube.com/watch?v=-F9ib3WxI-Y
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wydaje się być normalnym gościem :)

Armanig,jak chcesz dłużej pograć w "Dying Light",to polecam dobrze się wkręcić w fabułe i dialogi.Będzie wtedy dużo ciekawiej,jak w filmie,tylko z nami w roli głównej,gdzie możemy podejmować własne decyzje :)
Po jakimś czasie tak naprawdę zombie "schodzą" na drugi plan,a za skórę swoimi postępowaniami,bardziej zachodzą nam ludzie...W dodatku przez polski dubbing wydają się oni jeszcze bardziej "prawdziwi"...:)

Pamiętam że kiedyś wspominałeś o "Sim City".
Za miesiąc wychodzi nowa strategia ekonomiczna :
Cities: Skylines (PC) | GRY-Online.pl

Możliwe że nawet sam ją sprawdzę,gdyż już bardzo długo nie grałem w żadną strategię :
https://www.youtube.com/watch?v=xKfa574EI1k&app=desktop&persist_app=1&client=mv-google&hl=pl&gl=PL
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma tam przypadkiem online w DL? Przecież tam się aż prosi o zombie vs cywile. Singla na pewno będę chciał zaliczyć, a dubbing świetna sprawa. W grach jak najbardziej akceptuje.

Cities już dawno wpisałem na liste. Ten filmik chyba też już widziałem.
Sim City było o tyle fajne, że świetnie się prezentowało na 21:9, gdyby nie to, to nie wiem czy bym (aż tak) atakował. Cities musi być lepsze, nie widzę innej opcji, głównie za sprawą mocnej konkurencji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie wolę singla,poznawanie postaci,fabuły,walki z bossami itd. Sarge również woli SP :)

Ostatnio wyszedł jeszcze "Cities XXL",jednak podobno to praktycznie to samo co "Cities XL"...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem, że w GTA5 w multi jednak zagrasz i nie odbierzesz mi tej przyjemności przewiezienia Cię na masce :D
 
Do góry