Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Panowie,ostatnio rozmawiałem z pewnym znajomym,który jest maniakiem gier fantasy i trochę zmienił mój pogląd na ich temat...
Ogólnie te produkcje z Armanigiem często krytykowaliśmy...że niby są dla dzieci,nierealne itd.
Jednak :
Po pierwsze - gry w przeciwieństwie do filmów nie mają cenzury - są krwawe i mroczne.Występują w nich dodatkowo przekleństwa i nagość (nie we wszystkich,ale także w tych fantasy). To nie jest film "Hobbit" dla młodzieży.
Po drugie - fajnie jest pograć w coś,czego nigdy nie doświadczymy w normalnym życiu,coś co przeniesie nas w świat,o którym możemy tylko śnić lub pomarzyć,i użyć w nim trochę magii...
Po trzecie - jaka tak naprawdę jest różnica pomiędzy obcym z "Alien'a" ,zombie z "Dying Light" a np. kościotrupami,ogrami,krasnalami lub innym stworzeniem ze świata fantasy (o ile będą mroczne )? Przecież te wszystkie stworzenia są nierealne i zmyślone...
Wydaje mi się że biorąc to pod uwagę i dostając świat który nie jest kolorowy i cukierkowy,najlepiej z widoku FPP z dobrą grafiką i fabułą oraz rozwojem bohatera,można się dobrze bawić.
Piszę to dlatego,ponieważ zbliża się premiera pewnej gry...
Wrzuciłem z IGN,gdyż na Youtube ten sam filmik ma gorszą jakość :

http://uk.ign.com/videos/2014/08/15/hellraid-gameplay-demo-ign-live-gamescom-2014

Co o tym myślicie ? :)
 

eedviking

Banned
:lol::lol::bober:

pasta-gif

2040_6011_500.gif
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,jakiś czas temu pisaliśmy o "Call of Duty: Advanced Warfare".
Wtedy odpaliłem i pograłem kilka minut aby sprawdzić z ciekawości,ponieważ miałem inne gierki...
Dzisiaj się za nią w końcu wziąłem.Ustawiłem od początku.Powiem Ci że gra jest naprawdę dobra i nieźle się wkręciłem.Słabsza grafika,którą pokazywałeś u siebie na screenach,jest to wina multiplayera,gdyż tam przeważnie dają gorszą.W singleplayer wygląda całkiem dobrze.Pierwsza misja jest taka sobie ale potem się naprawdę rozkręca.Osobiście poczułem bardziej futurystyczny klimat niż w Crysisie,który w dodatku jest s-f.Tutaj większość gadżetów - granaty naprowadzające,granaty ze skanowaniem otoczenia,drony,odrzutowe buty,rękawice które przyczepiają się do ścian i inne podobno są testowane przez wojsko i tak naprawdę fajnie jest poczuć ten klimat przyszłości.W jednej z misji wchodzimy do bazy wojskowej,gdzie wszystkie urządzenia i technologie,treningi żołnierzy wyglądają naprawdę imponująco.
Ogólnie jak lubisz nowinki technologiczne :D to tej gry aż żal nie sprawdzić.
Doszedłem do przerywnika filmowego,gdzie piję alkohol z Kevinem Spacey,którego twarz i mimika jest tak realistyczna że już nie wiem czy to on nagrywał,czy to tylko komputerowa obróbka...
Pograłem jakieś 2 godziny.Grę podobno można przejść w jakieś 6,dlatego zostawiłem sobie na później aby mieć frajdę przez dodatkowe 2-3 dni.Fabularnie na razie może być...Według mnie ta część jest już zdecydowanie lepsza id poprzedniej :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie wiem, powiem Ci, że poprzednia mi się bardziej podobała.
Graficznie Crysis chyba też wciąga nowego Cod'a.
Może jakoś odpalę przy okazji, ale sam wiesz, że teraz się szykuje siły na pogrom pececiarzy, a w jaki tytuł to juz się domyślasz chyba ;)

Wklej jakieś fotki, u mnie to jakoś średnio wyglądało, a miałem wszystko na full.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No nie wiem, powiem Ci, że poprzednia mi się bardziej podobała.
Graficznie Crysis chyba też wciąga nowego Cod'a.
Może jakoś odpalę przy okazji, ale sam wiesz, że teraz się szykuje siły na pogrom pececiarzy, a w jaki tytuł to juz się domyślasz chyba ;)
Zaufaj mi a się nie zawiedziesz :D Kampania jest bardzo krótka a misje ciekawe.Do nowego GTA jeszcze prawie 3 tygodnie.Do tego czasu przejdę spokojnie CoD'a i wezmę się jeszcze za Aliena. Assassina już sobie daruję,gdyż kolejny pojawi się pewnie za jakieś 8-9 miesięcy...(masakra,wypuszczają częściej niż jednego na rok).

Wklej jakieś fotki, u mnie to jakoś średnio wyglądało, a miałem wszystko na full.

Odpal Singleplayer,tam wygląda to lepiej.Kiedyś wrzucałem tą fotkę z pierwszej misji :
full

full
http://postimg.org/image/5t0h12zo3/full/

Jednak w dzień jest jeszcze lepiej.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ładnie to wygląda, zobaczę potem singla, ale multi graficznie to dramat był.
Te fotki to wybrałeś pewnie z najlepszych ujęć jak znam życie :)
Ja żałuje Aliena, odpuściłem z niewiadomych przyczyn, a to była jedna z lepszych pozycje ostatniego roku. Też bym wrócił, ale jakoś wolę wolny czas spożytkować na kilka rundek w GTA. Odpalasz jakiś tytuł, a myślisz o mapie w GTA. Czuje, że pececiarze również odpłyną, a teraz szczególnie jak mamy FPP.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ładnie to wygląda, zobaczę potem singla,

Sprawdź,sprawdź.Tylko początek jest taki sobie.Rozkręca się dopiero po jakiś 20-30 minutach,od momentu jak dostaniesz od gościa w głowę i zorientujesz się co jest tutaj grane...:D

Ja żałuje Aliena, odpuściłem z niewiadomych przyczyn, a to była jedna z lepszych pozycje ostatniego roku. Też bym wrócił, ale jakoś wolę wolny czas spożytkować na kilka rundek w GTA. Odpalasz jakiś tytuł, a myślisz o mapie w GTA. Czuje, że pececiarze również odpłyną, a teraz szczególnie jak mamy FPP.

Ja "Alen'a" traktuję trochę inaczej.O ile w GTA5 mamy sporo elementów z innych gier,typu wyścigi czy strzelanki,to jednak nie doświadczymy takiego napięcia i mroku co daje "Obcy"...;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krążą plotki jakoby miało nastąpić przesunięcie premiery GTA5 na PC, miejmy nadzieję, że nie. Ciekawy jestem jak będzie z optymalizacją, bo jeżeli mam odpalać na PC, to tylko w ultra. W przeciwnym wypadku wybieram konsolowe wydanie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Krążą plotki jakoby miało nastąpić przesunięcie premiery GTA5 na PC, miejmy nadzieję, że nie. Ciekawy jestem jak będzie z optymalizacją, bo jeżeli mam odpalać na PC, to tylko w ultra. W przeciwnym wypadku wybieram konsolowe wydanie.

Również czytałem że może być przełożone,zobaczymy...
Na High i tak będzie lepiej wyglądać... :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyli jednak przesunęli premierę "GTA 5" na PC.
Jednak powiem Ci Armanig że może to i dobrze.Jak mają tą grę dopieścić na PC, to mogę nawet i pół roku jeszcze poczekać.Druga sprawa - będzie więcej czasu na granie w "Dying Light" które wychodzi za 2 tygodnie :wink:

Co do optymalizacji - patrząc na wymagania minimalne i zalecane,to jest bardzo dobrze :D

Grand Theft Auto V
 

jureczko

New member
PC'towcy dostają liście na twarz... A co w marcu usłyszymy, że jednak nie wyjdzie lub, że będzie w czerwcu. Ale może faktycznie warto poczekać :)
A co do Dying light - gra zapowiada się naprawdę dobrze. Połączenie Dead Island i Mirror's Edge to moim zdaniem ciekawe połączenie.
 
Do góry