Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig testował wcześniejszy dostęp.
Wczoraj wyszła finalna wersja.

Cyt :
Wraz z wersją 1.0 ukazał się rozszerzony tryb kariery, ulepszona rozgrywka, poprawiona sztuczna inteligencja, nowe efekty dźwiękowe,usprawnienia w grafice i fizyce...

Będą musiał sprawdzić...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do Assetto, to bez kierownicy nie ma co podchodzić do tej gry.

Pograłem z godzinę.Ogólnie ta gra powstawała przez kilka lat i widać już niestety stary silnik graficzny.Menu ubogie,bez muzyki,brak j.polskiego,wczytywanie tras również jakieś dziwne.Widać że to nie jest gra dla mas,co w pewnym stopniu jest plusem...
Niestety jest tak jak piszesz,bez kierownicy lipa,ponieważ model jazdy jest bardziej symulacją niż arcade.Chyba jednak połączenie sim/arcade jest najlepsze,gdyż mamy fun z rozgrywki.W przypadku sim wszystko musi być dokładne...i gra może po jakimś czasie się znudzić...(chyba że byłoby to GTA z modelem sim,gdzie oprócz jazdy jest masa innych rzeczy do roboty...).
Zobaczymy jak wypadnie "Project Cars" ;)

MGS do tego i Wiedźmin. :D;)

Oczywiście Edi,te gry będą w następnej kolejności... :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie, taki sim/arcade jest bardzo przyjemny, ale żadne NFS, bo to dno i lata świetlne w porównaniu do modelu jazdy z GTA5.
Jak opanujesz auto, to sprawia kupę radochy, ale to długie miesiące praktyki ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiesz co mi się wydaje ?
Że gry typowo samochodowe przestaną mnie niedługo interesować,ponieważ są po prostu nudne.
W GTA 6 czy GTA 7 model jazdy pewnie będzie już bardzo dobry + do tego możliwość robienia masę innych rzeczy,oraz FABUŁA.
Możliwe nawet że przyszłe GTA będą tak rozbudowane,że będzie można sobie śmigać na tych torach co np. w Assetto Corsa,bo przykładowo główny bohater będzie miał dodatkową pracę jako kierowca wyścigowy... :mrgreen:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już teraz śmiganie w GTA5 daje kupę frajdy, sam się przekonasz o ile faktycznie jesteś miłośnikiem gier jeżdzonych, w przeciwnym wypadku nie ma o czym gadać. Jak kocham ten gatunek, a odpuściłem takiego DriveClub. Owszem, piękna grafika, ale co z tego jak to właśnie wyścigi w GTA dają mi o wiele więcej frajdy, co jest z natury śmieszne, bo to właśnie taki DC powinnien mnie zatrzymać na dłużej. Tyle, że w GTA jak pomylę drogę w wyścigu, to nie ma zmiłuj, nie ma tam żadnych magicznych ścian, barierek i innych żenujących przypadłośći. Jest pełna swoboda. Auto fajnie się zachowuje, wyrzuca na dziurach, trzeba kontrować i myśleć, nie jest to bezmyślna jazda, oczywiście, jak chcesz być na 1/2 miejscu.
Nie wiem też jak będzie wyglądać GTA6, ale boję się, że to spieprzą. Tak jak nowego COD'a.

A tak to wygląda, jak się uda zebrać ekipę na mieście: ;)

td0xvic_TLEKQRk_CAjfw0_Sg_0_0.jpg


To są real fotki, wysiadasz z auta i tak to widzisz. Można godzinami chodzić i podziwiać miasto, otoczenie, prace zawieszenia i te wszystkie duperele które żyją, żadna znana mi gra się do tego nie zbliżyła, mimo lepszych tekstur, wyższej rozdziałki itp.
Nie wyobrażam sobie, jak to będzie wyglądać na PC.

XMv_Unz5s_JUCc_Sx_gnw_AGg_0_0.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Far Cry 4 (PC) | GRY-Online.pl zaliczony :D

Fabuła jednak trochę gorsza niż w trójce.Co do rozgrywki - są małe zmiany w porównaniu do poprzedniej części ale nie jakieś kolosalne.Jednak w czwórce więcej się dzieje,świat wydaje się bardziej żywy i dynamiczny.Co do miejsca akcji - osobiście wolę jednak tropiki z trójki niż góry w tej części.
Bugów utrudniających rozgrywkę praktycznie nie zauważyłem.
Przeszedłem wszystkie misje główne,ważniejsze dodatkowe,zdobyłem wszystkie strażnice,fortece i dzwonnice.Są jeszcze jakieś mniej ważne misje dodatkowe,ale już daruję...
Całkowity czas zabawy jaki poświęciłem grze to 24h i 1 m ;-)
Tutaj coś dla Savrona niedowiarka :razz::D

image.jpg


Ogólnie polecam gierkę :D

No to teraz bierzemy się za....
 
Do góry