Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty piszesz o GTX770, ja o GTX780Ti i GTX980
Te 13% to średni przyrost na tych konkretnych przykładach które podałem w tabelce, na innych zestawieniach może wyjść inaczej.

Mnie bardziej interesuą konkretne tytuły czyli np. Metro, Crysis 3. Tutaj można zauwazyć że już przydałaby się lepsza karta, bo BF4/COD i 95% wszystkich najnowzszych gier działa wybornie na 780Ti.

Sam zobacz:
Oczywiście wszystko max detale

Metro Last Light (2560x1600)
GTX 780Ti 42 kl/s
GTX 980 40 kl/s

Crysis 3 (2560x1600)
GTX 780Ti 36 kl/s
GTX 980 38 kl/s

Śmieszne te różnice, na innych tytułach podobnie, ale one i tak już działają dużo płynniej wieć nie ma sensu porównywać.
To lepsza karta, ale wymieniać się za cholere nie oplaca, a szkoda. Jeszcze poczekajmy jakie będą różnice przy jeszcze wyższych rozdzielczościach. Plus jest jeszcze taki, że są mniej prądożerne.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tytuł znakomity, ale mi wystarczy to co widziałem na filmikach... nie nie dziękuje trzeba dbać o pikawe :)
Jakiś czas temu odpaliłem na krótką chwilę Slendera, noc, słuchawki odpowiednie nastawienie, ale bardzo szybko wróciłem do pulpitu :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig cos taki delikatny :) Adrenaliny nie lubisz ?
Juz wiem dlaczego w Metro nie grasz :)
Horrorow tez nie ogladasz ? :)

Braciak, trailer Silent Hills zayebisty klimat,ten drugi horrorek,hmmm,ogladalem jakis czas temu gameplay i mam mieszane uczucia,grafa rowniez troche slaba...

Ta Yakuza moglaby sie pojawic na PC...

Za miesiac wychodzi odnowiona wersja "Sleeping Dogs".
Niedlugo ma sie rowniez pojawic inna gra tego samego studia,w podobnym klimacie - "Triad Wars",ale nie wiem czy to jakas lipa nie wyjdzie...
 

eedviking

Banned
Wiem, zobacz to mogą być hiciory!

[youtube]UznMf1oMRGQ[/youtube]

[youtube]_WsqQtqwP9E[/youtube]

[youtube]T7ETWiK_Xps[/youtube]


[youtube]gucNy0O3gnQ[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wszystkie oprocz pierwszego widzialem...
"Bloodborne " , "The Order 1886" i "Until Dawn" tylko na PS4...
Jednak te nowe tytuly maja bardzo mala szanse aby zaistniec i zazwyczaj okazuja sie co najwyzej srednie.Ogolnie chcialbym jakas nowa swiezynke ,jednak od dluzszego czasu tylko kontunuacje/nastepne czesci sie sprawdzaja...Chyba z tych nowych tytulow dobrym byl tylko Dishonored...
W najblizszych miesiacach najbardziej czekam na GTA 5 ,Far Cry 4,Assasin Creed 4,Obcego i kilka samochodowek
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wszystkie oprocz pierwszego widzialem...
"Bloodborne " , "The Order 1886" i "Until Dawn" tylko na PS4...
Jednak te nowe tytuly maja bardzo mala szanse aby zaistniec i zazwyczaj okazuja sie co najwyzej srednie.Ogolnie chcialbym jakas nowa swiezynke ,jednak od dluzszego czasu tylko kontunuacje/nastepne czesci sie sprawdzaja...Chyba z tych nowych tytulow dobrym byl tylko Dishonored...
W najblizszych miesiacach najbardziej czekam na GTA 5 ,Far Cry 4,Assasin Creed 4,Obcego i kilka samochodowek
Witam "Piramida". Nu co ty? "Bloodborne", to godny i zacny następca wspanialej seryj "Demon Souls", "Dark Souls" 1 i 2. Gra od mistrzów kodu , Japońskich sadystów "FromSoftware". Murowany sukces.Tylko dla tej gry kupie PS4. Bo na PC , ta seria nie sprawdziła się. Jeżeli nie grałeś w Dark Souls, to dużo straciłeś:D Ja zaliczyłem jednego raz....go pada nogami i złamaną popielniczkę:D 100000% hardkor i pożeracz czasu. Czołem.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tak, to inny świat i więcej "zombi". Jednak sadyzm Japończyków i mechanika gry taka sama. Nie każdemu to podoba się, ale dla mnie to najlepsza seria gier na PS3.
 
Do góry