Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,no i jak,możesz już porównać grafikę do C3 i BF4 ? :grin:

Nie ma co porównywać.
Poniekąd wycofuje to co pisałem wcześniej, udało mi się odpalić przed chwilą w 21:9, a co najważniejsze, wcześniej nie przypisało mi najwyższej rozdzielczości.
Jeżeli wcześnie pisałem że jest "miazga", to teraz jest "pogrom" ;)
Na tyle, że zacznę tytuł od początku. Co prawda nie wiem czy mi się nie znudzi po 3h, ale za sprawą wspomnianej oprawy, mam ochotę na dłuższy spacerek.
Jak tak mają wyglądać gry przyszłośći, to nie mam pytań.

W ogóle wolisz jak świat w grze jest fikcyjny,czy tak jak w przypadku tej pozycji są to prawdziwe miejsca,które znajdują się na Ziemi ? Tutaj były to obiekty w Pilchowicach,w województwie dolnośląskim.
Wyobraź sobie zeskanowany np. Nowy Jork w GTA 6....
W trudno dostępnych miejscach można użyć zdalnie sterowanego helikopterka lub łazika,które by cykały zdjęcia.Gorzej jak fabuła rozgrywałaby się w kosmosie...
Skanowany jest tylko "szkielet". Oddzielnie trzeba będzie się zająć dynamicznymi cieniami,oświetleniem,ruchem postaci,niszczeniem obiektów,samochodami w ruchu,śladami opon itd.
Myślę jednak,że nie będzie z tym aż tak dużego problemu...To na co się zwraca największą uwagę wzrokową,zostało już dokonane :grin:

Tu jest pies pogrzebany. Szczerzę mówiąć trudno mi sobie wyobrażić świat GTA w takiej oprawie, nie to żebym nie chciał, ale nie wierzę że coś takiego w najbliższych latach będzie nam dane zobaczyć.
To co widzimy w tej pozycji, to zaledwie 1/100 tego co oferuje lokacja w GTA5. Ten cały las, pokonujesz quadem w kilkanaście sekund, natomiast na mapie w GTA żeby przebrnąć z jednego miejsca na drugie mija wieczność, na piechotę pewnie z 2h :)
Jak sobie wyobrażasz tak olbrzymią "mapę"? ;)

Do tego trzeba nadać fotorealistyczny ton całej oprawie, budynki, krzaki czy ulica to jedno, a gdzie cała reszta?
Dużo wody upłynie, ale jakiś Tom Clancy to by było coś.

No i jak optymalizacja i klimacik ? :)
Dla mnie klimat i optymalizacja bardzo dobre.Dodatkowo niezły dubbing i muzyka :eek:k::grin:

Narracja świetna, zawsze miło posłuchać w miły ojczystym języku.
Klimacik pierwsza klasa, miła odmiana. Po jakiś 3h powiem Ci czy mi się chce dalej grać ;)

Kilka screenów:

 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Czekam i ciekaw jestem tej polskiej produkcji CD PROJEKT - Cyberpunk 2077, która mimo że jeszcze jej nie ma , nieźle miesza na świecie. :D

[youtube]DvVjkqB3LH0[/youtube]

free-cyberpunk-2077-hd-desktop-wallpaper.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,widzę że się rozkręcasz :)
"Cyberpunk 2077" ma ciewawy trailer.Kiedyś go nawet tutaj wrzucałem,ponieważ spodobała mi się animacja...
Jednak tak naprawdę z trailerów gier mało się dowiadujemy.
Edi jak znajdziesz jakąś fajną gierkę,fajnie by było jakbyś wrzucał również "gameplay" :) (jak będzie dostępny...)

To zdjęcie jest z gry "Watch Dogs" :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedz lepiej jak tam Ethan? Mnie tak wciągnął Twoj ulubieniec, że chyba poprzestane na jego gameplayach, czyli standarcik :)
Największe zaskoczenie, to chyba ten spodek, ja bynajmniej na niego nie natrafilem i szczerze mówiąc coś mi się wydaje że Sarge przed nagrywaniem coś tam jednak już wie, za łatwo mu to idzie.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
chyba poprzestane na jego gameplayach

Jak to ? Będziesz tylko oglądał gameplay'e a nie grał ? :niewiem:

Największe zaskoczenie, to chyba ten spodek, ja bynajmniej na niego nie natrafilem i szczerze mówiąc coś mi się wydaje że Sarge przed nagrywaniem coś tam jednak już wie, za łatwo mu to idzie.

Nie wiem jaki spodek,nie grałem wczoraj,bo trochę nie miałem czasu.W ogóle muszę zacząć od początku,ponieważ podziwiałem tylko widoki,nie zagłębiając się w fabułę...
Ci goście co nagrywają to racja,coś za dużo wiedzą :)
Recenzja gry wysoka :
Recenzja gry Zaginięcie Ethana Cartera - piękna eksploracja z Lovecraftem w tle | GRY-Online.pl

Dzisiaj mają premierę 2 gry.Obejrzę później trochę gameplay'e i zobaczę czy jest sens się bawić...

[youtube]tvNjqD68p0w[/youtube]
[youtube]BkjO0u5zcO4[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy będą grał, za daleko już jestem z gameplayem tego kolesia.
Żałuje tylko że sam nie odkryłem tego co tam zobaczyłem, ale nie było na to szans, dziwnym trafem on tam zaszedł, mimo że sam zwiedzałem sporo to akurat pominąłem ten kawałek. Jak to obejrzysz, to niespodzianki już nie będzie, generalnie jak chcesz grać to nie oglądaj. Po tym to już żadna frajda, a gra jest świetna.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gameplay'e innych są świetne,jednak obejrzałem tylko kawałek.Nie chciałem sobie zepsuć klimatu gry, którą mogę sam przechodzić w lepszej jakości...:)


Oglądałeś gameplay Sherlock'a ? Również w wydaniu od Sarge :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obejrzałem kilka minut, nie wiem czy będę miał czas na tą gre, to i może w wolnej chwili obejrzę co tam wymodził koleś, a że jest dobry do usypiania to od czasu do czasu włączam jego podboje jak nie mogę zasnąć :D
 

kwasior21

New member
Mimo ze gra ma male niedopracowania , od czasu kingpina, zadna gra mnie dawno tak nie wciagla.CO najlepsze, gra ma swietny klimat a i stopien trudnosci nie nalezy do malych :)

Pozdrawiam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mimo ze gra ma male niedopracowania , od czasu kingpina, zadna gra mnie dawno tak nie wciagla.CO najlepsze, gra ma swietny klimat a i stopien trudnosci nie nalezy do malych

Pozdrawiam.

Metro ?

Osobiście od pewnego czasu daję poziom trudności "hard",lepsza wkrętka...:grin:

"Kingpin: Life of Crime" - dobry klimat :eek:k::wink:
 
Do góry