Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z symulatorów to może jeszcze "Boguś" . :mrgreen:;)

Dobre to.Nie widziałem tego :-D
Symulacje samochodów akurat lubię :)

Dzisiaj pojawiły się nowe gameplay'e z F1 2014.Grafika na pierwszy rzut oka taka sama jak w poprzednich częściach.Chyba dopiero się coś ruszy za rok,jak będą robić z myślą o nowych konsolach...


[youtube]z97RXGpE7o4[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Symulacje są bardzo dobre, ale nie dla każdego.
MS Flight Simulator, Spintires, Euro Track itp. Świetne towarzystwo na online, bez bandy rozwydrzonych dzieciaków.
Do dziś też nie ma żadnej godnej symulacji "szutrowej", jakieś NFS i inne pierdy dla dzieciaków.
Ostatnia to RichardBurnsRally (na modach):

[youtube]7nX04fJpwNI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie z wyścigów czekamy na :

Project CARS
The Crew
Next Car Game
BeamNG.drive

Może jeszcze stestuję F1 2014...

Armaniś,będziesz sprawdzał DriveClub ? :)
Wychodzi tylko na PS4.Ciekawy jestem czy to dobra gra...Za 3 dni premiera.
[youtube]hU7_hCMDy6Y[/youtube]


Edit:
Słyszałeliście że z "Forza Horizon 2" na X One zrobili bardziej Arcade ?Widzę że są też cofania czasu.Normalnie wspaniale...:hihi:
[youtube]3ABaPcwDOxI&list=UUGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ogólnie z wyścigów czekamy na :
Project CARS
The Crew
Next Car Game
BeamNG.drive

Armaniś,będziesz sprawdzał DriveClub ? :)
Wychodzi tylko na PS4.Ciekawy jestem czy to dobra gra...Za 3 dni premiera.

Oczywista oczywistość, ale tym razem nie dam 200zł za grę.
Co do powyższej listy, to obowiązkowo. NextCarGame da najwięcej radochy (online), czuje to w kościach.
BeamNG ostatnio kupiłem, kilkanaście euro. Nie miałem czasu przetestować dokładnie, ale nie jest to final wersja, żeby nie powiedzieć wyrzucone pieniądze.

Edit:
Słyszałeliście że z "Forza Horizon 2" na X One zrobili bardziej Arcade ?Widzę że są też cofania czasu.Normalnie wspaniale...:hihi:

Cofanie czasu, to ukłon dla amatorów i casualowych graczy. Dla mnie to profanacja gatunku.
Z tego co widzę, Sarge nie ma pojęcia o grach jeżdzonych, lub co najmniej ma inne podejście do tematu. Chwali to co mnie odpycha, ja bynajmnie nie na to czekam.
Chętnie bym przetestował, ale już widać z czym mamy do czynienia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig potestowałem trochę Metro Redux i powiem tak.Metro 2033 Redux i Metro Last Light Redux są na pewno mniej ostre i wydaje mi się że mają mniej szczegółów niż ich poprzednicy.W tych odświeżonych wersjach dodali jakieś efekty,cienie,dymy itd...Ogólnie kwestia gustu ale mi się w sumie i tak nie chce w to grać,pomimo,że coś tam pozmieniali w samych lokacjach...Przeszedłem dwa zwykła Metra i mi styknie...

Co do porównania grafiki Metra do Crysis 3 i Battlefield 4.Według mnie Metro przegrywa na starcie,w szczególności widać to oglądając ubiory i twarze postaci...

Zostaje więc Crysis 3 i BF4.Ogólnie więcej zwolenników ma CryEngine 3 niż Frostbite 3.Crysis 3 może wydawać się piękniejszy,ponieważ jest to wizja przyszłości,dodatkowo obiekty sprawiają wrażenie większej głębi w porównaniu do BF4.Jest również bardzo duża liczba szczegółów...
Jednak ja to porównuję do rzeczywistości i tutaj według mnie Crysis 3 przegrywa z Battlefieldem 4.Rozdzielczość wydaje się mniejsza,krawędzie postrzępione (ściana np. 44 sek),kolory cukierkowe,ogólnie Crysis 3 wydaje się trochę dziecinny i jakby "rysunkowy" (10 sek),po prostu nienaturalny.

[youtube]Dux3vl6fxJw[/youtube]
[youtube]IAmzzOAJfr8[/youtube]

Porównując do rzeczywistości dałbym w takiej kolejności :
Zaginięcie Ethana Cartera - trochę jakby rozmazany i liście które się ruszają wyglądają na nienaturalne,ale i tak chyba najlepszy...
BF4
Crysis 3

Co Ty o tym sądzisz i jak porównujesz grafikę Crysis 3 i BF4 ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno porównać, bo tak jak sam zauważyłeś jest inna sceneria i podejście do tematu. Mnie jakoś wielce Crysis nie powala, jest piękny owszem, ale o wiele większe na mnie robi wrażenie Ethan.
Obecnie jestem pod wrażeniem nowego Aliena, prześledziłem kilka filmów i to jest to czego szukam (mam nadzieję).
Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) - recenzja. Dzie
Widziałeś te lokacje, niesamowicie plastyczne, to jest jeszcze inna szkoła i jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądac na monitorze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trudno porównać, bo tak jak sam zauważyłeś jest inna sceneria i podejście do tematu. Mnie jakoś wielce Crysis nie powala, jest piękny owszem, ale o wiele większe na mnie robi wrażenie Ethan.
Obecnie jestem pod wrażeniem nowego Aliena, prześledziłem kilka filmów i to jest to czego szukam (mam nadzieję).
Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) - recenzja. Dzie
Widziałeś te lokacje, niesamowicie plastyczne, to jest jeszcze inna szkoła i jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądac na monitorze.

Również oglądałem filmiki i na pewno stestuję.Już jutro premiera :D
Ethan'a muszę w końcu zacząć od nowa.
Ogólnie z tymi grami nie muszę się spieszyć.Dopiero za miesiąc pojawią się następne.Może jeszcze stestuję F1 2014 które wychodzi za 1.5 tygodnia...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ethan ma w sumie kilka zagadek, napisać Ci jakie? :)
Ja już sobie odpuściłem, trochę żałuje że pokusiłem się na te filmiki, ale Sarge fajnie to poprowadził i nie mogłem sie powstrzymać.
F1 odpuszczam, ale wczoraj ściągnałem demo Nascar 14r. graficznie leży, chociaż gdybym wiedział że są tam aktywni gracze online, to brałbym.
Nie wiesz o której premiera Aliena, dziś 24.00?
 
Do góry