Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dajcie jakieś dobre zrzuty pulpitu. :D

:mrgreen::-D
the-other-guys-mark-wahlberg-smashing-computer-monitor-1377038606B.gif
 

eedviking

Banned
Miały być pulpitu, nie komputera, czy monitora. :p Jakbym napisał screenshot to by było lepiej? :(

Idę sobie...co tu będę tak sam siedział...

[youtube]49Vw1cYTOeQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No przecież pulpit jest na ekranie monitora :)

Braciak,głowa do góry,dla Ciebię zrobię jakiegoś fajnego screenshot'a...:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak,ma to być podrasowana graficznie wersja "Sleeping Dogs".Coś tam chyba mieli jeszcze zmienić...Widzę już po ulicy że są jakieś kałuże...Będę musiał sprawdzić :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do tego sztywnie zawieszona kamera nad autem, jak widzę coś takiego to już na dzień dobry -3pkt. Wiele dobrych gier tak załatwili, najgorsze że taki trend utrzymuje się w typowych grach jeżdzonych.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do tego sztywnie zawieszona kamera nad autem, jak widzę coś takiego to już na dzień dobry -3pkt. Wiele dobrych gier tak załatwili, najgorsze że taki trend utrzymuje się w typowych grach jeżdzonych.

Ta sztywna praca kamery przy jeździe,była chyba najbardziej krytykowana w tej grze.Jednak system walki wręcz przebija spokojnie GTA V.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta sztywna praca kamery przy jeździe,była chyba najbardziej krytykowana w tej grze.Jednak system walki wręcz przebija spokojnie GTA V.

To nie wiedziałem, nigdy nie spotkałem się z żadną opinią na temat sztywnej kamery, bez względu na tytuł.
To miło, że nie tylko mi to wadzi, a wręcz odpycha od gry. To jest chyba pierwsza rzecz na która zwracam uwagę.
Pamiętam jak zagrywałem się w pierwszego DRIVERA na PS1, cała radocha to właśnie luźniejsza kamera, w GTA na szczęście też tą drogą idą.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogarnąłem z 1.5 godziny "Śródziemie: Cień Mordoru" .
Nie wiem czym ludzie się podniecają.Słaba i nudna rozgrywka,lipna grafika.Daruję sobie tą pozycję...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaing,co o tym myślisz ?
Sarge mówi że gra prowadzi się podobnie do WRC z PS2...
Dla mnie jest to znowu arcade,z niestety sztywną kamerą,o czym dzisiaj pisaliśmy...

[youtube]GpMdsOX45U8&list=UUGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sarge się nie zna na grach jeżdzonych.
Nie dam za gre 200zł (?), ale jak spadnie cena do 100zł to przetestuje, nie spodziewam się rewelacji. Ja i tak jeżdze w takich grach z maski, a prawdziwej symulacji, to się chyba nigdy nie doczekamy na konsolach, owszem jeszcze zostaje GT, ale to śpiew przyszłośći.
Do tego jeszcze jakieś funkcje "społecznościowe", nosz kurna, mam rozumieć że będzie połączenie z FB?
 
Do góry