Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapoznałem się bliżej z recenzją Forza Horizon 2 na kanale Insinde Sim Racing.
Wygląda że gość jako jeden z nielicznych zna się na rzeczy, obejrzałem zatem całość.

Z tego co mówi, jest to obecnie (na dzień recenzji, czyli przed DriveClub) najlepsza fizyka (sim) na konsole. Bardzo obszernie omawia ten temat. Natomiast elementy Arcade, pojawiają się w postaci latających odrzutowców i innych cudów jakie widzimy od czasu do czasu na ekranie, ale to nie ma nic wspólnego z modelem jazdy, ten jest podobno pierwsza klasa, ale jak się domyślam opiniuje gre na bazie swojego wyposażenia, czyli kierownicy.
Generalnie, bardzo pozytywnie podsumował tytuł. Gdybym miał XBone to chyba kupiłbym dla tej gry kierownice. Na dniach pewnie, zrobi recenzje DriveClub i zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do Horizon 2.

[youtube]rqcqt4jiG2w[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ooooooo widzę że pokasowali ostatnie posty....

Natomiast elementy Arcade, pojawiają się w postaci latających odrzutowców i innych cudów jakie widzimy od czasu do czasu na ekranie, ale to nie ma nic wspólnego z modelem jazdy, ten jest podobno pierwsza klasa

Czyli generalnie gościu zmienił grę i już nie jest arcade :mrgreen:
Cofnięcia czasu też wykasował ? :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No jest, ale nie rozumiem o co chodzi z tym "że gościu zmienił grę i już nie jest arcade" ? :)
Chodzi Ci o to, że krytykowaliśmy delikatnie mówiać model jazdy na bazie tego co pokazał (i mówił) Sarge, a teraz oparłem się na opinii gościa z InsideSinRacing?

Tak, o to mi chodziło :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, o to mi chodziło :)

To pisz po ludzku, a nie węszysz jak szpieg Szoguna ;)
Sprawa jest bardzo prosta:
Gra wygląda (u Sarge) jak typowa arcadówka, tyle możemy ocenić na ekranie monitora, do tego dochodzi jego komentarz, a gość raczej nie ma pojęcia o grach jeżdżonych (pewnie nie ma nawet PJ), ten stwierdził w pierwszych minutach że mamy doczynienia z zręcznościówką. Pokazał jeszcze time-shift, a sam jeżdził z widokiem trzeciej osoby. Mimo to, że nie specjalnie mu ufam jeżeli chodzi o ten typ gier, to nie było powodu aby w tym konkretnym przypadku mu nie zawierzyć.

Natomiast gość z InsideSinRacing podszedł całkowicie inaczej do tematu, to są dwie skrajnie różne recenzję.
Pytanie komu wierzyć, gościowi który testuje tylko i wyłącznie gry jeżdzone, kładzie główny nacisk na "SIM", gra na kierownicach, korzysta z jedynie słusznego widoku jeżeli chodzi o symulacje (maska/kabina), nie korzystał (nawet chyba nie pokazał) z time-shift'a, a do cała jego recenzja ma więcej istotnych informacji. Długo też rozprawiał nt. offroad'u, skupił się tam na mechanice i zachowaniu auta, a Sarge przeleciał przez polane jak wystraszona kobyła i tyle się dowiedzieliśmy ;)

Chciałbym wierzyć, że to co mówi drugi gośc jest bliższe prawdy, a tradycyjnie przekonamy się osobiście.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Będziesz kupował X One ?

Dla jednej gry nie ma sensu, a też nie wiemy czy gość nie popłynął z ta recenzją.
Jak już to zamienie PS4 na X1. Jestem jeszcze ciekawy recenzji tego gośćia, ale z DriveClub.
Sarge już wrzucił, zaraz obadam co tym razem wymodził.

W sumie to nawet nie ma czasu na granie, w Alienie też utknąłem i już mi się nie chcę... :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak już to zamienie PS4 na X1. J

Ja bym nie zmieniał ;)

Nie bój nic, to Alien. Aliena się nie odpuszcza, nie dość że filmy były świetne, to tytuł zapowiada się równie dobrze. Ta recenzja z onetu mi bardzo podpasowała, a jak lokacje live będą w takim samym klimacie co ma fotkach, to będę katował do końca
w Alienie też utknąłem i już mi się nie chcę...


Jakbym to przewidział :mrgreen:

Ja tego Alien'a jeszcze dobrze nie zacząłem...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie, już mi sie nie chcę, ale to nie znaczy że odpuszczę :D
Tak poważnie, to gra jest świetna, szkoda tylko że łażę po tych techno korytarzach tam i z powrotem i za cholerę nie mogę przebrnąć dalej, ale z tego co widzę, to nie tylko ja mam problemy. Trzeba zrobić przerwę i atakuje dalej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No właśnie, już mi sie nie chcę, ale to nie znaczy że odpuszczę :D
Tak poważnie, to gra jest świetna, szkoda tylko że łażę po tych techno korytarzach tam i z powrotem i za cholerę nie mogę przebrnąć dalej, ale z tego co widzę, to nie tylko ja mam problemy. Trzeba zrobić przerwę i atakuje dalej.

Armanig,nagraj gameplay z komentarzem i wrzuć na YT :D;-)
 
Do góry