Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja np. niechciałbym widzieć dokładnie tego co widzę w naturze, nie zrozum mnie żle, bo uwielbiam piękne widoczki i dopieszczoną oprawę, ale w tej ultra realistycznej oprawie chce jeszcze widzieć taki ostatni sznyt grafików.
Czyli coś, co prawie wygląda jak "real", ale jeszcze tym nie jest i to właśnie nazywam tą granicą rozsądku ;)

Rozumiem :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bardzo czekam również na grę "Kingdom Come Deliverance".
Trochę słaba jakość nagrania ale zobaczcie jak realistycznie wygląda otoczenie podczas gdy gościu jedzie na koniu (od 8:25s)

[youtube]H9J3N8X9uiY[/youtube]


Wkrótce :

[youtube]pEHVvrlO_ks[/youtube]
 

Pastusiak

New member
NOPE! nie umiem do tej pory wstawiać niestety linków ;) chodzi o wypuszczenie pierwszej odsłony Resident Evil w końcuuuuu po tylu latach (exclusive na dawno już zdechłego GameCube'a) czyli oficjalnie Resident Evil Remake na wszystkie platformy! już myślałem, że sie nie doczekam :bober:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki @ar2 za zmianę tematu :)

Kilka dni temu miała premierę gra "Metro Redux".
W skład wchodzą odświeżone graficznie gry "Meto 2033" i "Metro: Last Light" oraz komplet DLC.
Dodatkowo jest podrasowany system rozgrywki i zmodyfikowane niektóre poziomy.
Twórcy chwalą się również lepszą optymalizacją gry.

Recenzja gry Metro Redux - znacznie piękniejsza postapokalipsa | GRY-Online.pl

Cena za ten komplecik na PC to około 75 zł :)

Gra jest świetna.Jak ktoś nie widział,polecam,w szczególności na późne wieczory :grin:
Nie grałem jeszcze w Redux ale w tym tygodniu powinienem sobie stestować...
Tutaj możemy zobaczyć porównanie...W nowej wersji widać lepsze cienie i efekty,jednak ostrość przemawia za oryginałem.
Chociaż z drugiej strony ta ostrość wydaje się trochę nienaturalna i chyba w grach twórcy już od tego powoli odchodzą...

[youtube]bWe9L3Wp0JY[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak się zastanawiałem dlaczego taka cisza, a tu całkiem przyjemny zestaw, a do tego 75zł.
Na PS4 też nie ma tragedii (wyjątkowo) coś w granicach 120zł.
Widziałem już te porównania i szczerze mówiąc szału nie ma, ale to YT i to nie wiele ma wspólnego z tym co potem widzimy w realu.
Ja nie grałem w Last Light, a to chyba dobry moment. Ciekawe czy PC to pociągnie, bo 2033 idzie na granicy płynnośći (mam nadzieje że optymalizacja będzie lepsza)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak się zastanawiałem dlaczego taka cisza, a tu całkiem przyjemny zestaw.
Widziałem już te porównania i szczerze mówiąc szału nie ma, ale to YT i to nie wiele ma wspólnego z tym co potem widzimy w realu.
Ja nie grałem w Last Light, a to chyba dobry moment. Ciekawe czy PC to pociągnie, bo 2033 idzie na granicy płynnośći.

Te nowe wersje są podobno lepiej zoptymalizowane.Nie wiem jak jest w praktyce ale niedługo się dowiem :D

Tutaj coś w temacie :D
35 - 40 fps w 4k więc powinieneś mieś coś koło 50...
[youtube]Wf0Ocd_DA8Q[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig a co sądzisz o tych ?

The Forest to utrzymana w klimacie grozy gra survivalowa z otwartą strukturą świata. Wcielamy się w rozbitka, próbującego przeżyć na opanowanej przez mutanty wyspie. Musimy nie tylko walczyć o życie, ale również zapewnić sobie schronienie oraz pożywienie.

[youtube]nCAyxrK0gug[/youtube]

Na tą samochodówkę czeka najwięcej osób...

[youtube]6zZjpSgP9J0[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sorry :) za dużo stron mam pootwieranych i nie ten filmik poszedł...

Jest na to lekarstwo... 21:9 ;)

Armanig a co sądzisz o tych ?

The Forest to utrzymana w klimacie grozy [...]

Na tą samochodówkę czeka najwięcej osób...


Bajka, pierwszy tytuł obowiązkowo, a co do Crew to mam tylko nadzieję że nie zrobi się z tego drugi NFS, bo jak dla mnie prawie ideał.
Kiedy premiera?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam drugą Ti dokupię w przyszlości, ale z tego co widzę nie ma obecnie takiej potrzeby.
Zastanawiam się też nad Dead Rising 3, właśnie się ukazała, to był tytuł startowy na XO i chyba jedyna gra w którą chciałem faktycznie zagrać na nowej generacji. Widziałeś już?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak, nie ma co porównywać.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale zapowiada się świetnie.
Szczególnie pierwsza pozycja, chłopaki dumnie chwalą swoje dzieło, ale jak nie zobaczę to nie uwierzę.
Stare triki marketingowe, nasze jest większe, lepsze, ładniejsze itp. itd ale trzymam kciuki.

Dead Rising 3 , to typowa arcadowka, włączyć, posiekać, wyłączyć.
Bardziej jestem ciekawy jak graficznie się prezentuje. Wiem że jest zablokowana na 30fps i można odblokawać 60fps.

Ostatnio atakuje symulacje, coś spokojniejszego.
Nie rajcują mnie już takie gry jak Titanfall, to taki Quake w nowym wydaniu.

Zagrałbym też w Abe, kiedyś przechodziło się wszystkie, a tu nowa świetna odsłona
Chciałbym zobaczyć jak to na pc będzie wyglądać:

[youtube]eKliHHUkZbo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
chłopaki dumnie chwalą swoje dzieło, ale jak nie zobaczę to nie uwierzę.
Stare triki marketingowe, nasze jest większe, lepsze, ładniejsze itp. itd ale trzymam kciuki.

Haha dokładnie,szczególnie od 5:08 :)

Dead Rising 3 , to typowa arcadowka, włączyć, posiekać, wyłączyć.
Bardziej jestem ciekawy jak graficznie się prezentuje. Wiem że jest zablokowana na 30fps i można odblokawać 60fps.

Coś tam opiszę i wrzucę screeny jak już będę miał grę.Jednak jak grafika wygląda tak jak na tym filmiku,to raczej słabo jak na koniec 2014 r...
Dead Rising 3 Untold Stories DLC PC 4K Gameplay 2160p - YouTube

Ostatnio atakuje symulacje, coś spokojniejszego.

Symulacje samochodów ?
Jak tam "Next Car Game" ? Chyba to nie była pełna wersja ?

Pisałem że za 2 miechy wychodzi "The Crew"
W tym czasie pokaże się również to :
Bardzo się cieszę bo to bardziej symulacja niż arcade a na PC się takich zbytnio nie robi (Gran Turismo i Forza zawsze tylko na konsole).
[youtube]-_wjT3RBnGQ[/youtube]

.

Zagrałbym też w Abe, kiedyś przechodziło się wszystkie, a tu nowa świetna odsłona
Chciałbym zobaczyć jak to na pc będzie wyglądać:

Od razu poznałem kogo to głos na filmiku :-D
W starą wersję Abe grałem.Również jestem ciekawy co z tego wyjdzie.Kiedyś chyba najbardziej się siekało w platformówki.Pamiętam jeszcze jak jeździłem na giełdę na Grzybowską po takie gierki :) :
Amiga Longplay Fury Of The Furries - YouTube
 
Do góry