Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
także kiedyś film był ogranicznay przez kiepskie możliwości efektów specjalnych (jak gry) - teraz można własnie się skupić na tym co się chce pokazać (np. Władca Pierścieni) i powstaje wiele filmów SF - a jak jest ich dużo to wiadomo knoty się też trafiają.

Akurat nie o filmach z efektami specjalnymi myślałem...:)

Piramida, jakie masz parametr POV ustawiony w FC3?

Nie wiem dlaczego mam sam pasek.Kiedyś pokazywało mi dodatkowo wartości w cyfrach...


Ew. możesz podać jakąś konkretną lokalizacje z początkowych leveli.

Tzn ?


Ogólnie jak widzę gameplay'e na tym monitorze to obraz nie wydaj mi się jakiś zniekształcony :
https://www.youtube.com/watch?v=ze4VOfmjA24
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, wątek o filmach mamy w innym miejscu ;)
Filmy to osobny temat, podobnie muzyka. Nie ma co porównywać, kiedyś było o wiele lepiej i efekty nie mają nic z tym wspólnego.
Filmy S/F dziś, a kiedyś to przepaść na korzyść klasyków.
W grach chodzi o coś innego, drażni mnie trend na upraszczanie rozrywki, w przypadku gier jeżdzonych "time shift", co to ma byc? Sejwy podobnie, kiedys trzeba było przechodzić cały poziom, dziś kilka kroków wstecz i gramy dalej. Takie gry jak Shemue miały niesamowity klimat, a jak gram w kampanie BF to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Jest zwyczajnie płytka. Nie o to chodzi żeby wracać do Doom'a, też wolę nowe pozycje, ale czegoś mi brakuje w dzisiejszych grach. Pewnie jest w tym też sporo sentymentu, nie ma co ukrywać.
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
dla mnie chodzi o to samo.
dla mnie i gry i filmy (mnie głównie interesuje sf/fantasy) są teraz w pewnym sensie lepsze - bo oba typy produkcji wreszcie mają grafikę taką jaka jest potrzebna by wszystko wyglądało naturalnie.
i teraz ufoki nie wyglądają jak goście w gumowych kombinezonach lub roboty w kartonach jak w starych grach/filmach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, a ja mam całkowicie odmienne zdanie (z wyjatkami), o ile efekty to mistrzostwo, to gra aktorska, scenariusz, klimat, muzyka, leżą i kwiczą.
Dla mnie to jest podstawa w kinie, a nie piękne efekty w bezpłciowym filmie.
Też mnie interesują głownie filmy S/F. Nie wiem czy cztałeś wątek filmowy, ale tam jest poświecone kilkanaście stron tej tematyce.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Panowie a co sądzicie o nowej technologii skanowania obiektów thorskan/infomatrix 3d ?
Chcecie aby gry tak wyglądały ?
[youtube]oxLMOscTZRk[/youtube]

Przypominam że już za rok premiera "Get Even" :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam mieszane uczucia, chyba jednak wolę typową animację, takie filmy jak ten powyżej kojarzą mi sie ze skryptami, szczególnie jak widzę postacie, nie wiem jak to będzie finalnie wyglądać, ale to musi wyjątkowo dobrze ze sobą grać, inaczej wyjdzie interaktywny film.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno skany będą tylko "szkieletem". Dodatkowo ma być również sporo CGI aby ogarnąć dynamiczne obiekty,cienie itd.
Przykładowo przy rzuceniu w ciemności granatem,trzeba będzie zrobić rozbłysk i ewentualne uszkodzenia...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W październiku wyjdzie odświeżona graficznie i dźwiękowo gra "Sleeping Dogs: Definitive Edition". Dodatkowo ma się pojawić również na nowe konsole.
Bardzo dobra gra,obok GTA,Mafii i Watch Dogs to najlepszy sandbox...Jednak system walki stoi na wyższym poziomie.
Dla przypomnienia :
[youtube]YdUqYcTpOOE[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj zassałem demo PayDay 2, oglądnałem też kilka gameplayów i z tego co widze, jest to jedna z lepszych gier kooperacyjnych.
Widzę że opinie również to potwierdzają.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Titanfall obecnie na Origin, pełna darmowa wersja na 48h.
Grafika świetna, ale jak dla mnie za dużo tam się dzieje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Graficznie mocna średniawka

Szczerze to zbytnio nie lubię takiej półrysunkowej grafiki.Wolę fotorealizm :grin:

1280315-crysis_3_1_.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też zdecydowanie wole, ale taki w granicach rozsądku.
Wszystko też zależy od konkretnej pozycji.
Graficznie podoba mi się COD/BF/Crysis/Arma.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja np. niechciałbym widzieć dokładnie tego co widzę w naturze, nie zrozum mnie żle, bo uwielbiam piękne widoczki i dopieszczoną oprawę, ale w tej ultra realistycznej oprawie chce jeszcze widzieć taki ostatni sznyt grafików.
Czyli coś, co prawie wygląda jak "real", ale jeszcze tym nie jest i to właśnie nazywam tą granicą rozsądku ;)
 
Do góry