Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

peterka1000

Member
Bez reklam
Dla tych co chcą kupić Panasonica VT50 małe info jak dla kogoś to ma znaczenie . Okazuje się że podstawa w 50VT50 jest obrotowa , a w 55VT50 stała . Szkoda , bo właśnie jak bym zakupował to chciałbym mieć obrotową bo u mnie się to przydaje . To tak na marginesie . :)
 

wojt88

Guest
Jeszcze najmniejszej 50VT50 ni ma a "rzekomo" - po drugim oficjalnym, opóźnionym terminie miały już być 16 kwietnia... Można tylko gdybać, a jak wejdą to i tak minie chwila zanim konkurencja znormalizuje ceny...
 

lysy25

New member
lysy25 a skąd wiesz, że różnica w cenie jest bardzo duża? Poczekaj aż pojawi się w kilkunastu sklepach, na ceneo i wtedy będzie można mówić o cenie. Taka deklarowana przez producenta czy tez "zalecana" prawie zawsze jest z kosmosu a po chwili spada do normalnego poziomu. Co do wcześniejszej wypowiedzi... Hmm, zwykle słyszy się że wady sprzed roku czy dwóch lat są dobrze eliminowane - inaczej nowości nie miałyby prawa się sprzedawać. Codzienna praktyka niestety czasami brutalnie to weryfikuje.


TX-P65VT50 - Panasonic Store North
Panasonic TVs - Plasma TX-P65VT50B - BHS Direct
PANASONIC TXP65VT50 65'' SMART VIERA PLASMA TV [TX-P65VT50] - Ł3,799.00 : Electronic Empire, Low price electronics | Plasma TV | Camcorders | Blu Ray Players | Flat Screen TV

jeszcze moge ci dorzucic pare linkow
jesli chodzi o 65vt30 to np amazon uk jest cos za 2500 funtow za kawaleczkiem
stad tez moje pytanko odnosnie roznicy ktora wynosi okolo 1200 funta czyli okolo 6000 pln
w uk cena nie spadnie dopolki nie pojawi sie nowa wersja np vt60
na 65vt30 cena spadla nawet o 1500 funtow ale dopiero jak pojawil sie vt50
ja chce kupic moje 65 przed olimpiada poniewaz panasonic bedzie transmitowal w 3D w UK na SKY-u i najchetniej w PC World lub Currys bo sa to b dobre sklepy
pozdro
 

lysy25

New member
Alcatraz , śmiać mi się chce z takich chyba dzieci jak lysy25 z całym szacunkiem do niego . Ludzie się tak podniecają tymi telewizorami , a nie pamiętają o jednym : uwierzcie wszyscy że to w tym wypadku Panasonic się modli żeby telewizory się sprzedawały , a nie odwrotnie . My bez telewizora Panasonic VT50 przeżyjemy , a on bez nas nie . Więc spokojnie , bez podniety , cena spadnie szybciej niż wam się wydaje . To nie produkt pierwszej potrzeby . Czasami mam wrażenie że ludzie myślą że dla nich tego telewizora zabraknie . Minie miech i będzie zalegał półki jak wszystko . Pozdrawiam i troszke dystansu :) .

smieszny jestes peterka i kipi z ciebie zazdroscia w plazmie za prawie 20 tysia interesuje cie ruchoma podstawa ha ha otoz dla twojej wiadomosci kolego zebys sie bardziej doksztalcil to takie sprzety raczej wisza na scianie niz stawia na podstawkach wot co
owszem podniecam sie nowym 65vt50 jak wiekszosc z kolegow na forum
podniecalem sie kupujac moje Eposy podniecalem sie kupujac Onkyo i nawet podniecalem sie kupujac kilka dni temu "en Vivo" Iron Maiden na blu ray i bede podniecal sie ogladajac koncert Ironow na mojej nowej 65 calowej plazmie od panasa
ty kolego z calym szacunkiem dla ciebie tez bedziesz sie podniecal ujadajac na innych na tym forum
pozdro z UK
 

pa3

New member
Bez reklam
Panowie, a czy nie lepiej zamiast 65VT30 czy tam VT50, zaopatrzyć się w o wiele tańszą 50" wersję, a resztę przeznaczyć na projektor i ekran? Mając salony na takie panele, większość chyba będzie miała możliwość powiesić rozwijany ekran 100-110" - i tu dopiero zaczyna się jazda :shock:
 

Alcatraz

New member
lysy25 - jak rozumiem chcesz kupić telewizor w UK, więc nam tutaj ciężko ocenić trendy cenowe w tamtym kraju. Póki co w Polsce tego telewizora właściwie w sklepach nie ma a więc nie znamy też jego ceny.

Druga sprawa - niepotrzebnie atakujecie się nawzajem. Peterce chodziło raczej o to, że to my jesteśmy dla producentów telewizorów a nie oni dla nas. To nie my tylko oni muszą się spalać i kombinować - my możemy spokojnie czekać i wybierać. A to czy telewizor wisi czy postawiony jest na podstawie akurat nie zależy od marki czy wielkości TV tylko od pokoju i warunków w mieszkaniu:)) U mnie np. nigdy nie będzie wisiał bo mam za daleko do ściany. Dlatego nie widzę powodu, żeby krytykowac kogoś za to, że ocenia podstawę będącą przecież wyposażeniem telewizora. A koncertem Ironów też będę się podniecał:))
 

lysy25

New member
Panowie, a czy nie lepiej zamiast 65VT30 czy tam VT50, zaopatrzyć się w o wiele tańszą 50" wersję, a resztę przeznaczyć na projektor i ekran? Mając salony na takie panele, większość chyba będzie miała możliwość powiesić rozwijany ekran 100-110" - i tu dopiero zaczyna się jazda :shock:

swietna uwaga niestety nie zadziala w moim przypadku poniewaz tam gdzie mam plazme mam tez skosny sufit i nie ma miejsca na ekran
dzieki
 

lysy25

New member
lysy25 - jak rozumiem chcesz kupić telewizor w UK, więc nam tutaj ciężko ocenić trendy cenowe w tamtym kraju. Póki co w Polsce tego telewizora właściwie w sklepach nie ma a więc nie znamy też jego ceny.

Druga sprawa - niepotrzebnie atakujecie się nawzajem. Peterce chodziło raczej o to, że to my jesteśmy dla producentów telewizorów a nie oni dla nas. To nie my tylko oni muszą się spalać i kombinować - my możemy spokojnie czekać i wybierać. A to czy telewizor wisi czy postawiony jest na podstawie akurat nie zależy od marki czy wielkości TV tylko od pokoju i warunków w mieszkaniu:)) U mnie np. nigdy nie będzie wisiał bo mam za daleko do ściany. Dlatego nie widzę powodu, żeby krytykowac kogoś za to, że ocenia podstawę będącą przecież wyposażeniem telewizora. A koncertem Ironów też będę się podniecał:))

chce kupic w uk bo tu mieszkam jesli chodzi o kolege peterka to i owszem wszyscy mamy racje ze to my jestesmy dla producentow bo my wywalamy czesto kupe kasy na ich produkty , z drugiej strony nie byloby producentow gdybysmy nie kupowali i tak kolo sie zamyka
co do podstawki to kolega peterka ja skrytykowal ze rzekomo nie jest obracana bez urazy ale dla mnie to jest czepianie sie tramwaja bo mozemy krytykowac na rozne sposoby a wystarczyloby napisac ze np szkoda ze nie jest obracana podstawa to samo a brzmi inaczej
#ja mam zal do panasa ze vt 50 nie zaparzy mi kawy rano haha
en vivo jest naprawde super polecam w uk blu ray 16 funtow
 

wojt88

Guest
Order? Zawsze odstraszałeś mnie cenami wersji 50... Poczekać aż bum opadnie i będzie jak stara 30dziestka właśnie... Szkoda, że tam 50VT50 nie mają bo ja tego mam na myśli...
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Order? Zawsze odstraszałeś mnie cenami wersji 50... Poczekać aż bum opadnie i będzie jak stara 30dziestka właśnie... Szkoda, że tam 50VT50 nie mają bo ja tego mam na myśli...

Ja nikogo cenami nie odstraszałem , coś Ci się chyba pomyliło . Jak już pisałem że nie opłaca się dokładać obecnej różnicy w cenach między VT30 i VT50 . Natomiast od samego początku pisałem że cena będzie w granicach między 9000 , a 9500 zł . Więc będzie się sporo różniła od cen podanych na samym poczatku przez Panasonica , która oscylowała w modelu 55 calowym między 12500 , a 13500 zł . Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapytań na serię VT 50 jest ogrom, naprawdę dużo.
Czekam na szczegółowe info cenowe i dostępności.
Napisz proszę na Pw dostaniesz info.
 

jazzy

New member
Witam
Dzisiaj dostałem info w sklepie nie dla idiotów w Krakowie że mają zamówione 50VT50 i mają dotrzeć 2 maja. Więc już za 2 dni powinny się pojawić. Jak to powiedział Pan z obsługi Panasonic raczej się nie spóźnia (heheh dziwne).
Niestety ceny nie podali!
 

jazzy

New member
Mam nadzieje ze jak sie pojawia w sklepach internetowych to cena spadnie w okolice vt30 lub pozostaje czekac na GT50
 
Do góry