Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

Plastek77

New member
Co Wy pitolicie . Nawet w tym sklepie cena o1200 zł niższa . Panasonic TX-P50VT50E - Telewizor plazmowy - CENA w RTV EURO AGD


Przecież dlatego napisałem że w MM w Zielonej Górze jest ta cena ... akurat byłem i gość pokazywał że jedna sztuka wjechała im na stan w tej cenie ...

A to że MM jest dla " idiotów " :D to wiem od dawna ... można tam jedynie coś kupić jeśli mają dobrą promocje na dany towar lub panuje czasowe ' bez-vacie ' .

Teraz życzę sobie i innym , aby jak największa ilość sklepów miła ten model na stanie ... co przełoży się na jeszcze lepsze ceny .
 

Zulus

Member
Zulus - sorry masz rację ,jest w nowym cenniku ale 42VT30.

Tak myślałem, że to Twoja pomyłka, ale i tak widać postęp na stronie Panasonica, bo poczatkowo GT50 też nie miało być w Polsce, a teraz już sie pokazały oficjalnie na stronie Panasonic pl. Jestem cierpliwy, czekam na 42VT50 :bober:
 

adacho1988

New member
MM to syf, na dziś w ceneo:

50VT50 od 8399,00 zł
55VT50 od 9598,00 zł

Z powodu "narazie" małej różnicy cen między tymi dwoma skuszę się na 55''

W Saturnie w Lubinie jest za 8379 zł 50".:)

Ja jeszcze mam nadzieję, że wypuszczą wersję 42 calową tego VT50. Pięćdziesiątki nie kupię, bo by mi oczy wyszły z oczodołu. Czekam na ruch Panasonica!

Przykro mi kolego. Rozmawiałem z handlowcem z Panasonica. Nie ma i prawdopodobnie nie będzie 42" w tej serii.
 

jazzy

New member
W Krakowie w MM 50VT50 stoi - uwaga!!! za 5989!!!
Sytuacja dziwna bo najpierw wystawili za 9200 a za kilka godzin zmienili cenę!
Obok stoi VT30 w tej samej cenie! Sadze ze to jest naprawdeeee dobre info!
 

Plastek77

New member
W Krakowie w MM 50VT50 stoi - uwaga!!! za 5989!!!
Sytuacja dziwna bo najpierw wystawili za 9200 a za kilka godzin zmienili cenę!
Obok stoi VT30 w tej samej cenie! Sadze ze to jest naprawdeeee dobre info!


hmmm ....coś mi się nie wydaje aby rzeczywiście po tyle chcieli takie cacko oddać ... :wink:

ale dla pewności i z ciekawości , proszę sprawdź to , bo jeśli faktycznie , to wsiadam jutro w auto i jadę po niego te 400 km do Krakowa :) na paliwo wyjdzie jakies 500 zł , to i tak wychodzi super cena ... a i smoka można przy okazji odwiedzić :wink:
 

jazzy

New member
Chyba po to żeby zapytać czy jeszcze jest!! Była tylko jedna sztuka ta na ekspozycji ale dłuo nie chodziła bo od piątku. Z wyglądu mnie osobiście się podoba, zrobiony troche pod design Samsunga ale ze swoimi smaczkami. Co do obrazu to ciężko ocenić leciała jakaś demówka - stał obok VT30 więc biel wydawała się "bielsza" co do czerni nie zauważyłem większych różnic ale tak jak mówię - ciężko to było ocenić w takich warunkach.
 

Pikmin

New member
Witam.
Witam wszystkich po dłuższej przerwie , ale do Krakowa się już nie wybierajcie bo TV stoi już u mojego ojca w Bytomiu :).
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Ali69 xxxxxxxxxxxx . Jak by Cie coś kosztowało wyprodukowanie i prace nad tym kupe kasy , to sprzedawałbyś to za pół darmo tracąc na każdym egzemplarzu ?? Chyba nie . Jak by Panasonic mógł sprzedawać swoje modele po 1000 zł i zarabiać na nich 500 zł , to zapewne by to robił . Ale widać że są granice opłacalności i skoro te plazmy są takie drogie jakie są to oznacza że takie ceny muszą być . A jak się towar nie sprzeda to firma upadnie . Ale tak samo upadnie jak będzie sprzedawać bez zysku . To chyba dla każdego jest oczywiste . A jak dla Ciebie nie , to otwórz sam firme i sprzedawaj coś co Cię kosztowało 100 zł wyprodukowanie za 40 zł i zobaczymy jak długo pociągniesz . Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wojt88

Guest
Pomimo kryzysu kiczu Panasonic i jego plazmy trzymają fason za jakość warto zapłacić jednak w naszych polskich realiach może wydawać się dużo.
 

dziadek266

New member
Witam
Dziś w MM w Bielsku-Białej 50VT50 stoi za 6990 zł, jest to jedyny model z nowej serii jaki maja na stanie. Wrażenia jak najbardziej pozytywne.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Pomimo kryzysu kiczu Panasonic i jego plazmy trzymają fason za jakość warto zapłacić jednak w naszych polskich realiach może wydawać się dużo.

Pewnie i tak jest ale dzisiaj byłem w kilku marketach (prezenty komunijne :() i tak przechadzając się to mimochodem stwierdziliśmy z małżonką, że na podstawie tego jak wyglądał obraz w sklepie to za nic byśmy Panasa nie kupili. A wiele osób (pewnie znakomita większość) tak robi.
 
Do góry