Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.
Dziś porównałem Panasonica WT 50 i Sony HX 850.
Obie konstrukcje są świetne . W testach przewagę ma ....to zobaczycie jak jutro skończę.
 

ali69

New member
Widzę milionerze że mało wiesz o narzucie sklepów - czyli ceną sklepową a ceną za jaką panasonic sprzedaje TV tymże sklepom. Zresztą czy ja pisałem że mają sprzedawać poniżej kosztów :confused:
Wiec xxxxxxxxxxxx. Pole do manewru z ceną w dół jest spory jak zawsze z nowościami i dzieciaczek z przedszkola to wie :-D. Zobaczymy za ile będą modele z 2012 na koniec roku, zresztą już jest ruch z ceną w dół .A pieniądze za nie panasonik to już dawno zainwestuje w produkcje rocznika 2013. Chyba że tobie się wydaje że w sklepach MM itd to Panasonic jest sprzedawcą.
Sprzedałeś swojego używanego VT30 i nie masz jeszcze vt50 xxxxxxxxxxxxxxxx Wrzuć na luz :eek:k:i też się czasami nie obrażaj.
Przyjedź do Pyrlandii i poszukaj serii ST50 VT50 - to jak szukanie złotego graala , a przynajmniej do zeszłego tygodnia. Byłem w czterech sieciówkach i nie znalazłem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kkdrg

New member
Bez reklam
Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.
Dziś porównałem Panasonica WT 50 i Sony HX 850.
Obie konstrukcje są świetne . W testach przewagę ma ....to zobaczycie jak jutro skończę.

Ja raczej jestem przekonany, że Panas w domu po ustawieniu "zje na śniadanie" większość TV ale sytuacja w sklepach tłumaczy czemu ograniczają produkcję.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Właśnie w tym sęk że jeszcze nie sprzedałem , bo kupiec coś marudzi z kaską , ale im brne dalej tym bardziej sie utwierdzam w przekonaniu że chyba nie warto wogóle sprzedawać mojego 55VT30 bo gra bardzo dobrze , ma jeszcze 4 latka i 3 miechy gwarancji . A widze już że przepaści nie ma w stosunku do jakiegokolwiek telewizorka z nowej serii . Ba , nawet nie wiem czy jest wogóle różnica za którą jest sens płacić . Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Zaoferuj mi Oleda 55 calowego za 15000 zł i jutro biorę . :) 35000 zł nie dam żeby grał jak telewizor z przyszłości i zamieniał sygnał SD w najlepszej jakości HD :) .
 

ali69

New member
Właśnie w tym sęk że jeszcze nie sprzedałem , bo kupiec coś marudzi z kaską , ale im brne dalej tym bardziej sie utwierdzam w przekonaniu że chyba nie warto wogóle sprzedawać mojego 55VT30 bo gra bardzo dobrze , ma jeszcze 4 latka i 3 miechy gwarancji . A widze już że przepaści nie ma w stosunku do jakiegokolwiek telewizorka z nowej serii . Ba , nawet nie wiem czy jest wogóle różnica za którą jest sens płacić . Pozdrawiam

Myślałem że masz 50" bo sam bym się skusił na bycie twoim kumplem :mrgreen: bo pewnie cena atrakcyjna ?
A tak to te 55" to tylko na sufit by mi weszły, przy założeniu że oświetlenie zlikwiduję :-D
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Jutro jade pomolestować jeszcze Philipsa 52 calowego 9606 . Bo to jedyny telewizorek LCD który gra niesamowicie , a do tego mam go w bardzo dobrej cenie . A jak nie to poczekam Kiki na plazme VT50 . Jak to mówią : '' Panem sytuacji jest ten co ma kase , a nie odwrotnie '' :) . Bez telewizorka kilka dni nawet przeżyje , a pozatym mam drugi jeszcze dobry CRT 32 calowy JVS . To jakoś dojade na nim do zakupu nowego . :) Stoi w piwnicy co prawda ale sprawny w 100 % . :)
 

taschoon

New member
Witak
Od jakiegoś czasu podpatruję to forum i już miałem zamawiać telewizor ale po lekturze muszę zapytać.
Co byście wybrali PANASONIC TX- P50VT50 czy SONY KDL HX850?
 

Alcatraz

New member
Szczerze? Jeśli zapytasz w wątku o VT50 większość poleci Tobie plazmę a jeśli w wątku o HX850 większość będzie za Ledem:))
 

taschoon

New member
No fakt o tym nie pomyślałem tak do końca :fool: może jednak znajdą się chętni coś doradzić. Ogólnie to mało info /poza oficjalnymi producenta/ znalazłem o tym sony poza tym, że w tym wątku właśnie ktoś o nim wspominał, że warto się zastanowić nad nim.
 

Alcatraz

New member
Obojętnie na co się zdecydujesz będziesz musiał pogodzić się z pewnymi wadami i problemami. W każdym przypadku innymi. Wiele zostało już napisane. Co roku czytamy, że utrwalanie obrazów statycznych w plazmach zostało bardzo zredukowane i tak samo co roku po jakimś czasie okazuje się to marketingiem. Podobnie jest np. z cloudingiem w edge ledach. Można ograniczać ale nie wyeliminować (przy zachowaniu rozsądnych kosztów oczywiście). Zrób zestawienie wszystkich cech, które najbardziej przeszkadzają Tobie w telewizorach. Następnie sprawdz w której technologii (lcd czy pdp) te cechy się pojawiają a następnie... trzymaj się od niej jak najdalej:) To oczywiście uproszczenie ale mniej więcej tak to wygląda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale do warunków i potrzeb które podałeś to Panasonic będzie znacznie lepszy.
 

Emenemek

New member
Dzisiaj zamowilem 65vt50 w Mixelectronics, sprzedawca obiecal mi odbior okolo 28-29 maja, podobno na magazynie glownym maja go miec 25 maja. cena 14400zł. jak tylko bede go mial napisze Wam o moich pierwszych wrażeniach
 
Do góry