Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

peterka1000

Member
Bez reklam
Kiki nie stwierdził powidoków , bo nie miał prawa ich stwierdzić . Jak się pojawią to za kilka miechów od zakupu . Problem przy kupnie plazm polega na tym , że o ile w LCD LED wszystkie wady mamy od samego poczatku podane kawa na ławe i na tacy . A wplaźmie wyłazi wszystko w czasie . Mój 55VT30 , nie miał powidoków , a ma , był cichusieńki , a teraz na jasnym tle brzęczy , wiatraków nie było słychać , teraz już tak . Więc prawda taka że pogadamy za powiedzmy pół roku jak się sprzeda troszkę nowych plazm Panasonica i wtedy pogadamy o powidokach i innych bolączkach . :) Pozdrawiam i rzyczę miłego dzionka . P.S a tak na marginesie to nie bierzcie wszystkiego sobie do serca , bo nie każdy jest takim świrem i maniakiem jakości obrazu jak ja , zdecydowana więszkość nie zauważy większości wad plazm i ich nie usłyszy :)
 

midzi

New member
Ceny w hurtowniach wersji VT50 porażają, więc nawet o takim zakupie nie myślę na tą chwilę. Wiecie, czy kupując wersję GT50 w Niemczech będą jakieś problemy z obsługa tego modelu (gwarancja, dekoder etc.)?
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kiki upublicznił test osławionej Toshiby ZL2 za nie bagatelną kwotę 28000 zł około . I jestem dumny że posiadam Panasonica 55VT30E bo świeci prawie jak 55VT50 a ta Toshiba otrzymała w teście 90 pk na 100 możliwych , a Panas 93 . Czyli jednak cena nie idzie w parze z jakością . :)
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Noooooooo właśnie , wreszcie ktoś to zauważył . :) Dlatego takie testy są jakie są . Mogę się założyć że stawiam 100 telewizoró VT30 i 100 VT50 i zakrywam obudowe i zapraszam kupe ludzi żeby ztwierdzili który telewizor to świeci lepiej . I założę się o wszystko co mam że nikt nie będzie wstanie rozróżnić obrazu z tych telewizorków . :) Ale mniejsza . Wróciłęm właśnie ze sklepu RTV AGD gdie to mam zaprzyjaźnioną obsługę . I mogę troszke więcej aniżeli reszta klienteli :) . I musze przyznać że pomimo tych wad jakie ma plazma , pewno znowu zakupie plazme :) . Oglądałemsłynnego Samsunga ES8000 i LG te nowe , jedynei Soniaka nie mieli HX850 . I niestety tutaj faktycznie nie trzeba być expertem żeby zobaczyć co świeci lepiej . Samsung wykonany super tandetnie , nawet do niego przemówiłem i kanał zmienił czy wszedł w menu . A ręce mnie od mahania bolały :) Ale tandeta , jak wogóle można kupować taki telewizor dla tych pierdołek . Żenada jacy ludzie kupują i na jakiej podstawie telewizory . Ale teraz opowiem Wam szał roku : Jakie nie doinformowanie i ciemnota : ktoś puścił bujde w eter że plazme co jakiś czas trzeba dobijać bo plazma schodzi z telewizora :) Jak mi kumpel ze sklepu to opowiedział myślałem że ze śmiechu spadne . Normalnie kilka dni temu gość wpadł do nich i mówił jak znawca , że kupił by plazme bo widzi że lepiej świeci ale chciał się dowiedzieć ile kosztuje dobicie plazmy jak już z niej gaz zejdzie :) Niebywałe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I założę się o wszystko co mam że nikt nie będzie wstanie rozróżnić obrazu z tych telewizorków .

Ta ja przyjmuję taki zakład !
Przywiozę tylko zwykłe materiały testowe.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i ile kosztuje to dobijanie plazmy.....:razz:? Bo mam dwie i nie wiem ile kasy szykować?!
A tak na poważnie to załamać się można.....
 

peterka1000

Member
Bez reklam
I założę się o wszystko co mam że nikt nie będzie wstanie rozróżnić obrazu z tych telewizorków .

Ta ja przyjmuję taki zakład !
Przywiozę tylko zwykłe materiały testowe.

Ok . Kiki nie ma co się przezbywać dalej . Uznaje że 55VT50 świeci lepiej od 55VT30 i jakość widać gołym okiem na rzecz VT50 oczywiście i powidoków już ta plazma nie ma . :) Więc jak ją kupie i powidoki się pojawią to nieomieszkam wpaść do Ciebie żebyś mi ją wymienił :) . Lepiej byś powiedział kiedy będą one w sprzedaży i przypuszczalnie za ile , bo w sklepie Panasonica w Gliwicach cena za 55VT50 stoi jak byk 9999 zł , więc myślę że w sklepach internetowych powinna oscylować w granicach 9000 do max 9500 zł . Pozdrawiam
 

wojt88

Guest
Umcsss.... A ile kosztował 55VT30 jak wchodził; też w tym sklepie...? Ja kładę nadzieje, że zobaczę na własne oczy różnicę między v.30 a v.50 to wtedy bez zastanowienia wezmę v.50
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Umcsss.... A ile kosztował 55VT30 jak wchodził; też w tym sklepie...? Ja kładę nadzieje, że zobaczę na własne oczy różnicę między v.30 a v.50 to wtedy bez zastanowienia wezmę v.50

Też coś koło tego , zresztą kiedyś tam dzwoniłem i dość miła obsługa powiedziała mi że cena VT50 powinna mniej więcej oscylować w granicach kiedysiejszej ceny VT30 . I chyba faktycznie tak będzie . Jak ja kupowałem swojego 55VT30 jak tylko się pokazały i to kilka sztuk , to dałem w RTV AGD 8700 zł dokładnie . W sklepie powiedziano mi że jestem pierwszym klientem który wtedy kupił ten model :) . Więc myślę że w 9500 zł max się cena 55 calowca chyba zmieści . Pozdrawiam
 

wojt88

Guest
Najgorsze jest to, że trza teraz zapłacić za nowość... Ale ile idzie czekać... Jednak chciałbym zobaczyć VT30, ST50, VT50 obok, face to screen... Tylko w toksycznym sklepie to chyba nie ma sensu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że różnice są wyraźne:
- czerń
- blokada drgań , różnica ogromna
- płynność boczna różnica nie wielka
- płynność skośna różnica bardzo duża
- płynność pionowa różnica bardzo duża przy starcie
- czerwień duża różnica nasycenia z ilością kolorów
- biel - nie istotna różnica
- pobór energii duża różnica
- nasycenie kolorów przy identycznych ustawieniach - różnica
 

krempla

Member
Noooooooo właśnie , wreszcie ktoś to zauważył . :) Dlatego takie testy są jakie są . Mogę się założyć że stawiam 100 telewizoró VT30 i 100 VT50 i zakrywam obudowe i zapraszam kupe ludzi żeby ztwierdzili który telewizor to świeci lepiej . I założę się o wszystko co mam że nikt nie będzie wstanie rozróżnić obrazu z tych telewizorków . :) Ale mniejsza . Wróciłęm właśnie ze sklepu RTV AGD gdie to mam zaprzyjaźnioną obsługę . I mogę troszke więcej aniżeli reszta klienteli :) . I musze przyznać że pomimo tych wad jakie ma plazma , pewno znowu zakupie plazme :) . Oglądałemsłynnego Samsunga ES8000 i LG te nowe , jedynei Soniaka nie mieli HX850 . I niestety tutaj faktycznie nie trzeba być expertem żeby zobaczyć co świeci lepiej . Samsung wykonany super tandetnie , nawet do niego przemówiłem i kanał zmienił czy wszedł w menu . A ręce mnie od mahania bolały :) Ale tandeta , jak wogóle można kupować taki telewizor dla tych pierdołek . Żenada jacy ludzie kupują i na jakiej podstawie telewizory . Ale teraz opowiem Wam szał roku : Jakie nie doinformowanie i ciemnota : ktoś puścił bujde w eter że plazme co jakiś czas trzeba dobijać bo plazma schodzi z telewizora :) Jak mi kumpel ze sklepu to opowiedział myślałem że ze śmiechu spadne . Normalnie kilka dni temu gość wpadł do nich i mówił jak znawca , że kupił by plazme bo widzi że lepiej świeci ale chciał się dowiedzieć ile kosztuje dobicie plazmy jak już z niej gaz zejdzie :) Niebywałe

nie podniecaj się tak jak infantylny chłopiec
 

ipsz

New member
Mój 55VT30 , nie miał powidoków , a ma , był cichusieńki , a teraz na jasnym tle brzęczy , wiatraków nie było słychać , teraz już tak .

Daj mu trochę czasu. Mój V20 po 1.5 roku pozbył się powidoków (nie odbyło się to oczywiście skokowo), przestał też mieć wahania jasności. Kilkugodzinne sesje w jeden tytuł na PS3 nie robią na nim wrażenia. Fakt, delikatnie brzęczy na jasnym tle z kompa ale wiatraków nie słychać. Miałem jasny plan zmiany na VT50 ale w świetle tego jak działa teraz V20 nie jest to tak oczywiste.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W świetle nowych konstrukcji VT50 - stare , z przed kilku lat wady są eliminowane z dobrym skutkiem.
 

lysy25

New member
czy warto doplacic ?

A ja mialbym proste pytanie czy warto doplacic do nowszego vt50 ??? Jest to pytanie czysto praktyczne bo roznica w cenie bardzo duza
dzieki bardzo
 

Alcatraz

New member
lysy25 a skąd wiesz, że różnica w cenie jest bardzo duża? Poczekaj aż pojawi się w kilkunastu sklepach, na ceneo i wtedy będzie można mówić o cenie. Taka deklarowana przez producenta czy tez "zalecana" prawie zawsze jest z kosmosu a po chwili spada do normalnego poziomu. Co do wcześniejszej wypowiedzi... Hmm, zwykle słyszy się że wady sprzed roku czy dwóch lat są dobrze eliminowane - inaczej nowości nie miałyby prawa się sprzedawać. Codzienna praktyka niestety czasami brutalnie to weryfikuje.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
lysy25 a skąd wiesz, że różnica w cenie jest bardzo duża? Poczekaj aż pojawi się w kilkunastu sklepach, na ceneo i wtedy będzie można mówić o cenie. Taka deklarowana przez producenta czy tez "zalecana" prawie zawsze jest z kosmosu a po chwili spada do normalnego poziomu. Co do wcześniejszej wypowiedzi... Hmm, zwykle słyszy się że wady sprzed roku czy dwóch lat są dobrze eliminowane - inaczej nowości nie miałyby prawa się sprzedawać. Codzienna praktyka niestety czasami brutalnie to weryfikuje.

Alcatraz , śmiać mi się chce z takich chyba dzieci jak lysy25 z całym szacunkiem do niego . Ludzie się tak podniecają tymi telewizorami , a nie pamiętają o jednym : uwierzcie wszyscy że to w tym wypadku Panasonic się modli żeby telewizory się sprzedawały , a nie odwrotnie . My bez telewizora Panasonic VT50 przeżyjemy , a on bez nas nie . Więc spokojnie , bez podniety , cena spadnie szybciej niż wam się wydaje . To nie produkt pierwszej potrzeby . Czasami mam wrażenie że ludzie myślą że dla nich tego telewizora zabraknie . Minie miech i będzie zalegał półki jak wszystko . Pozdrawiam i troszke dystansu :) .
 
Do góry