Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widziałem wszystkie telewizory Panasonica i powiem że robią wrażenie.
Dziś będzie relacja z ich prezentacji.
 

Robert_em

New member
VT 50 nie ma tylu tunerów wiec bez szans.

Ilu? I na co bez szans? Może się troszkę rozwiniesz?

Na tym zdjęciu jest obraz z DVBT i z wejścia HDMI (N-ka), ale jest jeszcze wbudowany tuner SAT, tuner kablowy, więc o jakich tunerach piszesz Kiki? Seria 60 ma dwa tunery DVBT? a może dwa SAT?
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Podobno ma wbudowany 2x tuner ten sam np.: 2xDVB-S, czyli takie rozwiązanie jak w dekoderach N. Póki co trudno o dokładną specyfikację nowych telewizorów.
 

Robert_em

New member
Podobno ma wbudowany 2x tuner ten sam np.: 2xDVB-S, czyli takie rozwiązanie jak w dekoderach N. Póki co trudno o dokładną specyfikację nowych telewizorów.

No właśnie - nie wiadomo dokładnie, więc chyba nie warto pisać postów typu "...bez szans...".'
Poza tym nie sądzę aby zdublowali wszystkie tunery, więc może faktycznie będą dwa SAT, ale DVBT już tylko jeden. A ja akurat z wbudowanego tunera SAT nie korzystam w ogóle, więc drugi jest mi zupełnie zbędny. No ale rozumiem, że sprzedawcy zawsze będą zachwalać nowe serie, aby je upchnąć na rynku. ;)
 

brabo

Member
2xDVB-S
2xDVB-T
2xDVB-C

YouTube
Panasonic ZT60 High-end Plasma The KURO Killer has beyond Reference picture quality

1:30
 

dream4you

New member
Witajcie
ale mam dół, nazbierałem kasy na 55" i nie wiem co kupić, obecnie mam Panasa 42py85 piękny jak dla mnie obraz ale za mały fakt że sobie siedze od tv 2,5 metra a jak się przesaidam do tyłu na kanapę to odpalam projektor i mam 113 " ;-) ale to rzadko, chcę bardzo dobry Tv do oglądania na co dzień, projektor tylko na wyjątkowe filmy w weekend.
Mój dół jest stąd, że czytam to forum od 3 tygodni i nie mogę znaleźć porządnego Tv. Najpierw myślałem o Sonym 850 ale boje się o pixle( bad ), i już prawie zamówiłem Panasa vt50 ale jak poczytałem ten wątek i Wasze przypadki to płacz - tyle kasy i obraz może być gorszy niż obecny ? ( niby ładnieszy ale z niespodziankami ) ? help ;-)
 

Robert_em

New member
Witajcie
ale mam dół, nazbierałem kasy na 55" i nie wiem co kupić, obecnie mam Panasa 42py85 piękny jak dla mnie obraz ale za mały fakt że sobie siedze od tv 2,5 metra a jak się przesaidam do tyłu na kanapę to odpalam projektor i mam 113 " ;-) ale to rzadko, chcę bardzo dobry Tv do oglądania na co dzień, projektor tylko na wyjątkowe filmy w weekend.
Mój dół jest stąd, że czytam to forum od 3 tygodni i nie mogę znaleźć porządnego Tv. Najpierw myślałem o Sonym 850 ale boje się o pixle( bad ), i już prawie zamówiłem Panasa vt50 ale jak poczytałem ten wątek i Wasze przypadki to płacz - tyle kasy i obraz może być gorszy niż obecny ? ( niby ładnieszy ale z niespodziankami ) ? help ;-)

Kolego a oczy masz? To nie używaj ich do czytania for, tylko obejrzyj TV, który Cię interesuje w sklepie na własnym materiale i ustawieniach, albo zamów prezentację w domu i wtedy zdecyduj.
Ja kupiłem VT50 po awarii matrycy w 42PV70P i jestem mega zadowolony, no może poza przejściami tonalnymi (banding). ;-)
 

ralphtb

New member
Czy orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z kompatybilnością okularów Samsunga model SSG-3100GB z VT50. Słyszałem, że SSG-4100GB ktoś już sprawdzał i działają, ale mnie bardziej interesują te pierwsze, gdyż wyglądają na solidniejsze i mają opinię lepiej wykonanych oraz mimo starszego modelu lepszych jakościowo jeśli chodzi o obraz przez nie oglądany.
 

warebel

New member
Czy orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z kompatybilnością okularów Samsunga model SSG-3100GB z VT50. Słyszałem, że SSG-4100GB ktoś już sprawdzał i działają, ale mnie bardziej interesują te pierwsze, gdyż wyglądają na solidniejsze i mają opinię lepiej wykonanych oraz mimo starszego modelu lepszych jakościowo jeśli chodzi o obraz przez nie oglądany.

4100 dzialaja na 100%, 3100 nie mam pojecia, ale zgaduje ze skoro to jest wczesniejszy model, to najprawdopodobniej nie bedzie dzialac.
 
Do góry