Panasonic TX-P65VT60E - wymiana opini i doświadczeń

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Pytanie czy są 65VT60 pozbawione tego problemu ?
Obraz powala na kolana ale samo buczenie w tle jest dość irytujące (intensywne, niezależnie od jasności). Mam wrażenie że nie chodzi tu o wentylatorki ale o elektronikę - przy samym wentylatorze z lewej jakby tego nie słychać a poniżej już mocno. Dźwięk jest słyszalny jako mocne tło z 3m, zagłuszają go dopiero rozmawiające osoby...

Mam do wyboru:
a) oddać sprzęt
b) zostawić i nauczyć się z tym żyć
c) zostawić i próbować coś robić samodzielnie lub z serwisem

Jakie są Wasze doświadczenia na tym modelu ? reakcje serwisu ?
(przeglądnąłem pokrewne tematy i tam doradzają dokręcanie czego się da samodzielnie czy też ograniczanie przepływu powietrza w środku- to wydaje kontrowersyjne)


Witam,

1. Oddać zawsze można
2. Żyć z tym się nie da skoro już teraz denerwuje
3. Wezwać serwis, a jak to nie pomoże wystarczająco to kombinować samemu

Ja wezwałem, wentylatory wymienili, co niczego nie wniosło, więc przytłumiłem "buczenie" sam.
Ja mam co prawda 50VT, ale dla 65VT stosuje się serwisowe zestawy wytłumiające, które często dają wystarczający efekt

Pozdr
 

miniasy

New member
Jest szum wentylatorów w tym tv. Z tym nie polemizuję. Pioneer, wentylatorów ma chyba więcej, a są niesłyszalne.
Szum z Panasonica, przy codziennym używaniu, nie jest uciążliwy. Dopiero wieczorem, przy cichym oglądaniu, jak się wsłuchać...

Bzyczenia, rezonansu, strzelania i żadnych innych dźwięków (poza tymi z głośników) - nie słyszałem/ę.
 
Ostatnia edycja:

Aleck

New member
prośba

sprawdźcie czy działa wam you tube. U mnie działa wyszukiwarka, paruje się z laptopem, ale nie mogę odtwarzać plików.
 

Aleck

New member
U mnie yt na telewizorze działa normalnie.
czasami trzeba sprawdzić rzeczy oczywiste. Po wyborze pliku do odtworzenia pojawia się pasek nawigacji (cofanie odtwarzanie przewijanie do przodu itp) U mnie podświetlony jest tylko przycisk odtwarzania lub powiększania. Podświtlam przycisk odtwarzania naciskam na pilocie OK - brak reakcji. Czy powinienem nacisnąć na pilocie coś innego? Sam już nie wiem. Jeszcze sprawdzę może dali mi ekran dotykowy :)
 

Aleck

New member
dzwoniłem do "wsparcia" w sprawie yt no i mnie zlali. Powiedziała kobita, że to w gestii właściciela serwisu leży rozwiązanie problemu. Pomimo to bedę reklamowł.
 

ttmek

New member
widzę,że wątek się skończył???
Właśnie się zastanawiam nad zakupem i już miałem kupić philipsa 4k , ale jednak wróciłem do pierwotnego planu PLAZMA 65 CALI PANASONIC....wiem,że wiele się nie zmieniło i pewnie nadal jesteście zadowoleni.....a może jednak pojawiły się jakieś minus ... jak np z tymi HDMI które same się nie przełączają ( osobiście też sądzę że to głupie jest e samo się nie przełącza)

pozdro
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
... jak np z tymi HDMI które same się nie przełączają ( osobiście też sądzę że to głupie jest że samo się nie przełącza)

pozdro

Instrukcja wyraźnie mówi:
Oglądanie treści ze źródła zewnętrznego
Po podłączeniu urządzeń zewnętrznych (magnetowidów, odtwarzaczy DVD itp.) można oglądać odtwarzane przez nie treści.
Wyświetl menu wyboru wejścia za pomocą przycisku AV
Wybierz tryb wejścia podłączonego urządzenia za pomocą przycisku ▲
/ ▼ i naciśnij przycisk OK aby zacząć oglądanie (wybrany tryb zostanie wyświetlony w górnym lewym rogu ekranu)
Sygnały wejściowe przesyłane w ramach połączenia SCART są odbierane przez telewizor automatycznie, gdy rozpoczyna się odtwarzanie.
Sygnały wejściowe są rozpoznawane automatycznie przez gniazdo
SCART.

Funkcja ta jest także dostępna w konfiguracji połączeń HDMI.
Jeśli tryb wejścia nie zostanie przełączony automatycznie, należy
wykonać powyższe czynności lub sprawdzić konfigurację urządzeń.


Temat był już poruszany, ale na pytanie dlaczego to nie działa choć powinno, nikt nie dał jasnej odpowiedzi.

Może Kolega kiki wie ?

Pozdr
 

miniasy

New member
widzę,że wątek się skończył???
Właśnie się zastanawiam nad zakupem i już miałem kupić philipsa 4k , ale jednak wróciłem do pierwotnego planu PLAZMA 65 CALI PANASONIC....wiem,że wiele się nie zmieniło i pewnie nadal jesteście zadowoleni.....a może jednak pojawiły się jakieś minus ... jak np z tymi HDMI które same się nie przełączają ( osobiście też sądzę że to głupie jest e samo się nie przełącza)

pozdro

Nic się złego nie dzieje z tym tv, przynajmniej u mnie ;) i oby tak zostało.

Poczytaj wątek o serii Z, tam się dzieje ;) (problemy z obudową)...

http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...t-otwarty-w-poszukiwaniu-doskonalosci-19.html
 

GoliMilan

New member
Dzisiaj przyjechał do mnie vt60. Od kilku godzin walczę z ustawieniami ale słabo mi to wychodzi. Czy mógłby ktoś podać jakieś fajne ustawienia do oglądania meczy piłkarskich i drugie do oglądania filmów.
Co do bzyczenia, to moze jak mawiają, głupi ma szczęście, ale u mnie nie słychać dosłownie nic :)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Dzisiaj przyjechał do mnie vt60. Od kilku godzin walczę z ustawieniami ale słabo mi to wychodzi. Czy mógłby ktoś podać jakieś fajne ustawienia do oglądania meczy piłkarskich i drugie do oglądania filmów.
Co do bzyczenia, to moze jak mawiają, głupi ma szczęście, ale u mnie nie słychać dosłownie nic :)
:blagam:No to gratulacje ze słusznego wyboru;)Możesz na początek używać trybu THX Cinema, bo jest najbliższy prawdy ale ja nie dawno znalazłem w sieci ustawienie do 2D i 3D, to jest na końcu testu tego telewizora w amerykańskim portalu-Sound & vision.Jak dla mnie idealne, nawet bez typowej kalibracji nie ma co się do niego przyczepić.3D wygląda świetnie na trybie własnym.Najpierw musisz w menu uaktywnić tryb -issf i dalej wpisać podane wartości.Panasonic TC-P65VT60 3D Plasma HDTV Settings | Sound & Vision
 

GoliMilan

New member
Nikt nie pomoże? Dzisiaj oglądam Premier League na C+ i zwłaszcza w trakcie meczu Chelsea przeżyłem spory zawód. Wyłączyłem w trybie normalnym wszystkie polepszacze obrazu a i tak strasznie wyglądał efekt lekko rozmytej, jakby pływającej murawy. Czy to wina tv czy sygnału C+? Pomóżcie, bo żona mnie za moment powiesi, ze dałem tyle kasy za tv, ktory nie potrafi porządnie pokazać meczu piłkarskiego :)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Nikt nie pomoże? Dzisiaj oglądam Premier League na C+ i zwłaszcza w trakcie meczu Chelsea przeżyłem spory zawód. Wyłączyłem w trybie normalnym wszystkie polepszacze obrazu a i tak strasznie wyglądał efekt lekko rozmytej, jakby pływającej murawy. Czy to wina tv czy sygnału C+? Pomóżcie, bo żona mnie za moment powiesi, ze dałem tyle kasy za tv, ktory nie potrafi porządnie pokazać meczu piłkarskiego :)
Dziwne to co opisujesz, walnij fotkę wszystkich ustawien obrazu to może coś się poradzi.
 
Do góry