Panasonic TX-P65VT60E - wymiana opini i doświadczeń

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Decyzja należy tylko do Ciebie w sprawie używanej plazmy.
A co do nowego następcy - podaj proszę ile masz max kasy ?
 

katoeudezet

New member
Max do wydania 7.500tys. 50-60". No właśnie nie chce sie zdziwić jak kupie LCD i nie przestawię sie na ten rodzaj obrazu. Ale z drugiej strony duzo ludzi przesiadło sie np na dx902 i bardzo zachwalają :roll:
 

Aleck

New member
naoglądałem się w media LG OLED65B6J. Trochę się podjarałem, ale inaczej to wygląda w sklepie a inaczej w domu, dlatego proszę o radę. Mam TX-P65VT60E. Telewizory led 4K nie robią na mnie wrażenia, ale sprzed tego oleda nie mogłem odejść. Sprzedawca mówił, że to dlatego ze oglądam plazmę a własnie oled daje podobne wrażenia. Czy sprzedać panasonica i kupić tego oleda, czy dać sobie spokój?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Ja też jako zadowolony od 3 lat użytkownik tej plazmy, radzę poczekać z rok na modele Oled od Panasa, bo oni dbają o najlepszy obraz.Ten model LG ma jeszcze słabą płynność ruchu i skalowanie z SD też lekko kuleje.
 

gzyrzdow

New member
Witam Jak ustawić, by sterować głośnością wyjścia słuchawkowego bezpośrednio z pilota, a nie grzebać każdorazowo przez MENU? COś jak w Samsungu gdzie po podłączeniu słuchawek odłączało głośniki TV i sterowało tym wyjściem.
 

gzyrzdow

New member
Dla kogoś kto ma wzmacniacz bez sterowania z pilota, podpinany przez to wyjście, jest to spooora wada ;) Ponowię pytanie: Da się tak zrobić i ewentualnie jak?
 

Aleck

New member
wymiana TX-P65 VT60e na oled 65CZ950E. Kwestie finansowe przemyślałem. To ostatni moment żeby dostać dobrą kasę za TX-P65 VT60e (jestem pozytywnie zaskoczony przebiegiem aukcji) i mam dobrą cenę na 65CZ950E.
Co radzicie w kwestii jakości? Nowy telewizor można oddać, ale plazmy za ta samą cenę nie odkupię.
 

Aleck

New member
Umarł król, niech żyje król. Panasonic sprzedany. Na jego miejscu stanął Książe Ciemności lg oled 65e6v. Wszelkie wątpliwości rozwiane. Dla mnie telewizor idealny. Na pierwszy ogień poszła Grawitacja. Oglądałem ten film wcześniej dwa razy, ale tak naprawdę oglądałem go pierwszy raz.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Umarł król, niech żyje król. Panasonic sprzedany. Na jego miejscu stanął Książe Ciemności lg oled 65e6v. Wszelkie wątpliwości rozwiane. Dla mnie telewizor idealny. Na pierwszy ogień poszła Grawitacja. Oglądałem ten film wcześniej dwa razy, ale tak naprawdę oglądałem go pierwszy raz.
No nie wiem czy do końca to król, bo ta plazma raczej płynność ruchu ma lepszą a pewnie i kanały SD wyglądają lepiej, mniej artefaktów itp.;)Ale jasność, brak migotania, brak syczenia, o połowę mniejszy pobór prądu, masz na wielki plus.Co do czerni to już takich przepaści nie ma, o ile w ogóle miałeś tą plazmę skalibrowaną profesjonalnie pod isf ? Z ciekawości, za ile oddałeś tą vt60 ? :p
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Tak z ciekawości ile kosztował ten król - tj książe?
Pewnie albo na pewno 20500 zł, bo obecnie najtańsza cena ale LG to nie Panasonic i niestety nie pochodzi już tak długo jak np. mój 65vt60 3,5 lata i bez awarii.LG to awaryjne telewizory i z tym też tak pewnie będzie :pNie ma co się łudzić , teraz ach , ech a za 2 latka to sku.......:oops:
 

jgx

New member
Bez reklam
A tym razem Gorge Cloney przeżył ?
co to ma wspólnego z tematem ?

A tobie coś przeszkadza? Punkty nabijasz? Bo nie wiadomo do kogo i o czym piszeszz.Bo jeśli o tym że kolega kolejny raz oglądał film to chciał chyba podkreślić iż jest zadowolony z wyświetlanego obrazu
 
Do góry