Panasonic TX-L47WT50E test otwarty. Witamy następcę królewskiego rodu.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego philipsa serii 7 to nikt z normalnych ludzi nie widzial oprocz kikiego takze w tym temacie nikt ci nei poradzi ale jak ja bym stawial pomiedzy seria 7 a panasem to nawet chwili bym sie nei zastanwial bralbym panasa i nad takowym tez sie zastanawiam tylko czekam moze sie uda gdzies zobaczyc serie 8 philipsa ale w 55 calach wiele egz. ma problem z podswietleniem wiec chyba raczej odpada i kupie panasa wt 50. Soniak 950 pewnie bedzie ze 4 tys drozszy wiec raczej sie zdecyduje na wt 50 tylko ja mam jeszcze czas do kupna jak tobie sie spieszy to raczej z philipsa trzeba zrezygnowac chyba ze lubisz kupowac kota w worku.
Lolek
ps zastanow sie czy nie lepiej dolozyc pare zloty i kupic wt 50 ????
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
wt50

lolek
ja też chce kupić wt50 ale po przeczytaniu załączonego art. mam watpliwości

ww.spidersweb.pl/2012/08/panasonic-wt50-dla-osob-ceniacych-stylowe-wzornictwo.html]Recenzja[/url] telewizora Panasonic WT50
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dalej nie moge tej strony odpalic z twoim linkiem ale ja na to inaczej patrze czytalem kilka testow z roznych krajow do tego czytalem rozne fora tez zroznych panstw i nic zlego tam nie wyczytalem, do tego sam bawilem sie troche tym tv i tez nic zlego nie zobaczylem. A trzeba sobei powiedizec jedno jeden tv bedzie mial to dobre a drugie zle a inny na odwrort ale cos trzeba wybrac i na jakis kompromis pojsc bo inaczej bedziesz tv kupowal 5 lat. Wiec jesli na cos nie zdecydujesz sie to tv obejrzysz u siebie w mieszkaniu za 5 lat .
Lolek
 
Popieram przedmówcę.

Recenzja na spydersweb nie jest optymistyczna, ale myślę, żę jeśli tak było faktycznie mogłybyć to pierwsze partie tych telewizorów. U mnie obraz żyleta, nie mam tych wad opisywanych w tej recenzji. :)

Warto kupić ten tv chodźby na jakieś dobre raty tak jak ja to zrobiłem bo na prawdę odwdzięczy wam się jakością obrazu z nawiązką.
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja osobiście upatrzyłem sobie 2 modele:
1. Panasonic TX-L47WT50E ,
2. Philips 46PFL7007K-12.

Moim zdanie te model są bardzo dobre. Tylko pytanie, który wybrać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Natomiast co do testu to nie wiem jak dla mnie to slabiutki ten test i jesli ktos pisze cos o 1600Hz i nie pisze od razu o co w tym chodzi to znaczy ze nie ma pojecia o tym co pisze bo ten tv nie ma zadnych 1600 hz tylko tak jak wiekszosc tv ma 200 hz tylko ma osiem blokow ktore kazdy z nich jest osobno zarzadzany i kazdy ma 200 hz mnazac przez siebei daje to 1600 hz ale to tylko cghwyt marketingowy. Odnosnie podswietlenia to ja nie wiem ciezko mi powiedziec bo ja widzialem juz kilka egz tych tv i na zadnym takiego czegos nie widzialem. W testach tez nikt nie pisal o tym przynajmniej w tych co ja moglem przeczytac w sieci. Moze sie trafiaja takie egz. jak ten ale to nie oznacza ze kazdy taki jest bo tak na pewno nie jest. Do tego cena teraz tego tv w 55 calach np w euro agd to 8400 wiec juz naprawde jest niezle. Pozdrawiam.
Lolek
ps beni a philipsa 7007 na jakiej podstawie uwazasz ze jest dobry ? Na tej co Kiki zrobil test i uwazasz ze dlatego jest ok? Bo tak jak pisalem nikt tego tv nie widzial na oczy w Polsce i malo prawdopodobne zeby ktos zobaczyl?
 
Ostatnia edycja:

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
czytając testy i opinie zagraniczne:
np: wwwtestsieger.de/testberichte/philips-46pfl7007k.html

Panasonic WT też tam ma bardzo dobre recenzje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja tam nie widzac tv na oczy i nie moc sie nim pobawic na swoich materialach to w zyciu bym nie kupil. Ty masz jeszce to szczescie ze w 46 calach chcesz kupic to mneijsze ryzyko ale tak czy siak jak sie wydaje takie pieniadze to czlwoiek chce zobaczyc dany sprzet przed zakupem.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam czytaliscie wiadomosc co Kiki napisal ze panasonic byc moze zamknac produkcje tv w przyszlym rokujesli nie bedzie znaczacych zyskow lub ewentualnei jakichkolwiek zyskow? Nie fajnie takze ci co zastanawiaja sie nad kupnem to trzeba bedzi ekupowac od razu 5 letnai gwarancje bo inaczej to cienko to widze? Bo jak by zaprzestali powiedzmy pod koniec przyszlego roku produkowac tv to i czesci tez nie bedzie za 3 lata skoro nie ma czesci do tv ktore jzu wyszly z produkcji a maja zwoich nastepcow . To w takim wypadku bedzie jeszcze gorzej. Miejmy nadzieje ze to nie bedzie prawda, ale bardzo szkoda by bylo jakby tak sie stalo.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panasonic juz zaprzeczyl tej informacji takze kolega poprzednik mial racje w 100% a Kiki pisze wszystko co gdzie uslyszy i tyle .... Ja tez sam dzwonilem na infolinie i pani sie wielce zdziwila :) chcialbym jej oczy zoabczyc jak jej powiedizalem ze takie cos moze byc .... bo przez pierwsze 3 sek. to cisza byla :)
Lolek
 

czajaPL

New member
podłączyłem pendrive Sandisc 32 giga format ntfs za pomocą przedłużki do tv
i widzi go tylko wtedy gdy na włączonym wyciągnę i wepnę ponownie . po zgaszeniu tv i włączeniu nie widzi go ( w trybie viera tools muzyka )

To wina pendrive czy ten tv tak ma , ktoś może próbował u siebie ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj w MM widzialem ten tv w 55 calach jak sobie radzi ze zwyklaymi programami tv zarowno w sd jak i hd i pwoiem tak z odleglosci okolo 3.5m - 4m calkiem niezle to wygladalo ( w hd naprawde calkiem niezle prezentowala sie nasza 2 -jkahd czy tvn hd ) ze zwyklymi kanalami sd troszke gorzej bylo ale wiadomo ze cudow nie bedzie a tym bardzioej przy tych ustawieniach ktore tam byly a nei mialem za bardzo czasu zeby sie pobawic ustawieniami i stary soft byl w tym modelu wiec na nowym tez troszke by bylo lepiej w sd - tak mysle:) ale generalnie dalej jestem przekonany ze biorac cene do jakosci ten tv wart jest swojej ceny. Pozdrawiam
Lolek
 

xeo151

New member
Bez reklam
Dzisiaj przywiozłem z pewnego zaprzyjaźnionego sklepu Panasonica WT50 i DT50 w celu i porównania i ewentualnego zakupu. Jak dla mnie po paru godzinach oba nie mogą się równać z poprzednią serią DT30, głównie za sprawą błyszczącej matrycy i braku ips alfa(edit: właśnie jak to jest z matrycą, jest to zwykły IPS czy alfa ?). Również mój GT30 o Kuro nie wspominając, subiektywnie lepiej "świecą" i ogólnie się sprawują. Myślałem, że te Ledy to będzie coś porządnego jak wyszło w testach, ale jakoś do mnie nie przemówiły.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zacznijmy od tego że nie można dobrze porównać na sklepie telewizorów i to z wielu względów. Oczywiście że mogą do Ciebie nie przemawiać bo masz swoje doświadczenie i swoją wrażliwość.
Każdy telewizor może spełniać mniej lub więcej oczekiwania w zależności od warunków , potrzeb i doświadczenia(wrażliwości) i to jest właśnie piękne.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Wizualnie i multimedialnie jest bardzo dobry, ale ja szukam TV z matową matrycą IPS-alfa i w sporym rozmiarze 50+, ale chyba takowych na rynku nie ma albo o nich nie wiem.
 
Do góry