Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

matisk84

New member
Mam pytanie do użytkowników:
Czy ktoś z Was miał w zestawie śruby do przykręcenia uchwytu do telewizora.
Chodzi mi o te 4 śrubki rozstaw (40cm x 40cm).
Jaki rozmiar tych śrub bo będę musiał dokupić. W zestawi z uchwytem nie miałem.
 

jaxa

New member
Czy używacie jakiejś bezprzewodowej klawiatury USB z touchpadem do tego tv? Wydaje mi się że surfowanie po sieci za pośrednictwem pilota nie jest zbyt komfortowe.
 

tomasz.k

New member
Chyba surfowanie za pomocą tv też nie jest komfortowe:) Ale jak potrzeba to aplikacja na smartfony daje dużo możliwości jeżeli chodzi o sterowanie kursorem i klawiaturę

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

jaxa

New member
Viera Remote na Androida jest z tego co widzę ok, ale interesuje mnie możliwość podłączenia klawiatury. Jakich modeli używacie?
 

Rivam

New member
Może ktoś podać ustawienia obrazu jakich używa? Bym sobie porównał, bo używam tylko standardowego, a może coś jest lepszego.
 

mitchel

New member
Czy dźwięk z tego tv rzeczywiście jest taki kiepski? W tej chwili mam plazmę GT30 i w niej dźwięk jest super, ma ktoś może takie porównanie?
 

pedeef

New member
Panowie czy w Panasonicu TX-L47ET60 jest możliwe podłączenie telewizji UPC poprzez MediaModuł CI+ ? Odpowiedzi na to pytanie w necie jak na lekarstwo. Czy ktoś próbował podłączyć w taki sposób telewizję do tego modelu i czy to działa? Nie mam na ścianie półki pod dekoder :/
 
Ostatnia edycja:

Stanley

Member
Bez reklam
Panowie czy w Panasonicu TX-L47ET60 jest możliwe podłączenie telewizji UPC poprzez MediaModuł CI+ ? Odpowiedzi na to pytanie w necie jak na lekarstwo. Czy ktoś próbował podłączyć w taki sposób telewizję do tego modelu i czy to działa?
Kolega @AnTurek w wątku o DT60 twierdzi, że działa. Co prawda DT60 posiada podwójne tunery, oraz dodatkowo tunery DVB-S (do UPC niepotrzebny), ale sądzę, że w ET60 moduł powinien także zahulać. Oczywiście głowy nie dam. Zobacz post od @AnTurek np. TUTAJ i inne.
 
Ostatnia edycja:

pedeef

New member
Może ktoś użytkuje serię ET60 z telewizją UPC poprzez MediaModuł CI+? Potrzebuje potwierdzenia że to zadziała. Chcę zakupić TX-L50ET60 ale jeżeli nie zadziała mi takie podłączenie to muszę szukać innego sprzętu z tej półki.
 

bob1969

Member
Bez reklam
Każda praktycznie będzie działać jeżeli ma swój nadajnik na USB

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Teoretycznie. Miałem przez chwilę zestaw Genius SimStar 8000 (klawisze+mysz) - nie dało się z tego korzystać ze względu na koszmarne opóźnienie ruchu. Jedyne wyjście to Logitech K400.
 

pskoku

New member
czytanie partycji ntfs

Witam - jestem tutaj pierwszy raz i mam kluczowe pytanie
Czy ten telewizor widzi dyski zewnętrzne z partycjami powyżej 4 GB - chodzi o partycję NTFS i czy odtwarza filmy powyżej 5GB - zapuszczane z takiego dysku?
Pozdrawiam
Piotrek
 

lefff

New member
Witam - jestem tutaj pierwszy raz i mam kluczowe pytanie
Czy ten telewizor widzi dyski zewnętrzne z partycjami powyżej 4 GB - chodzi o partycję NTFS i czy odtwarza filmy powyżej 5GB - zapuszczane z takiego dysku?
Pozdrawiam
Piotrek
W dzisiejszych czasach gdzie ty znalazłeś dysk o tak małej pojemności?
5Gb to przełom wieków XX i XXI. Jak chcesz to podłączyć do TV ? Przelotką?
Z kolei jeżeli to większy dysk to kto dziś robi tak małe partycje (do 5Gb) ?

Przyznam że nie miałem pliku video powyżej 5Gb ale myślę że w dzisiejszych czasach żaden TV nie będzie miał z tym kłopotu - bardziej chodzi o format kompresji niż jego wioelkość.
 
Do góry