Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

R0bercik

New member
Chyba tylko jak zamontujesz na androidzie folder sieciowy jako lokalny i będzie widoczny w swipe and share.
Ja mam jeszcze jedno pytanie - czy czytnik sd powinien odtwarzać filmy? Wrzuciłem kartę z exfat i filmem a tv nie zareagował.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4


Ja na karcie SD mam klika testowych filmików 3D .mkv i wszystko śmiga beż żadnego problemu.
 

R0bercik

New member
Testował ktoś może jakieś inne kamerki niż Panasonica pod Skype?
Kamerki jakich producentów powinny działać równie dobrze jak oryginalna?
 

tomasz.k

New member
Wracając do sd to karta jest widziana gdy ma fat32, przy systemie exfat tv jej nie widzi. A to dziwne bo specyfikacja mówi że działać powinno, nie wspomnę już o tym że sdxc ma exfat z zasady a to też ma działać.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

Wihim

New member
Hej, chcę podpiąć pod ten TV Głośniki Logitech z-906 THX 5.1 . Czy będą one działały poprawnie? Czy ten Panas wypuszcza dźwięk 5.1 czy tylko 2.0?
 

lefff

New member
Wracając do sd to karta jest widziana gdy ma fat32, przy systemie exfat tv jej nie widzi. A to dziwne bo specyfikacja mówi że działać powinno, nie wspomnę już o tym że sdxc ma exfat z zasady a to też ma działać.

Zgodnie ze specyfikacją:
exFAT tylko na kartach SDSX a na kartach SD/SDHC tylko FAT16 i FAT32

Więc jaka miałeś kartę?

R0bercik napisał:
Testował ktoś może jakieś inne kamerki niż Panasonica pod Skype?
Kamerki jakich producentów powinny działać równie dobrze jak oryginalna?
Niestety żaden producent TV nie pozwala aby kamerki innych producentów działały z ich produktami.
Próbowałem internetową Creativa i logitecha. Niestety TV nie widzi tych kamer i żąda podłączenia kamery. Kiedyś się interesowałem zamiennikiem ale cena była prawie identyczna jak oryginalna panasonica więc mija się z celem.

Wihim napisał:
Hej, chcę podpiąć pod ten TV Głośniki Logitech z-906 THX 5.1 . Czy będą one działały poprawnie? Czy ten Panas wypuszcza dźwięk 5.1 czy tylko 2.0?

Nie próbowałem ale zgodnie ze specyfikacją poprzez kabel optyczny powinno się dać. (Patrz instrukcja: Ustawienia wyjścia audio str. 89 / Ustawienia audio str.108 / dźwięk wielokanałowy str. 126 / ustawienia zaawansowane str. 147)

Ale ... Jak dobrze pamiętam jedną dyskusję co do wypuszczania 5.1. to TV wypuści 5.1 jeżeli program tv ewentualnie aplikacje internetowe będą zawierać taki sygnał.
W przypadku filmu z urządzenia zewnętrznego (DVD) był chyba kłopot aby to przyjąć i przesłać dalej. Bodajże instrukcja w takim wypadku radzi by DVD podpiąć bezpośrednio do wzmacniacza audio a na tv puścić tylko obraz.
 
Ostatnia edycja:

tomasz.k

New member
Teraz widzę że tak w instrukcji jest. Kolega mnie ostrzegał że Panasonic przesadnie trzyma się standardów :-(
U mnie w systemach audio jeżeli bym nie obsługiwał exfat na sdhc to by mnie od razu z pracy wyrzucili a na produkcję nie było by co liczyć:)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

lefff

New member
Z tymi standardami to zależy.
W instrukcji nie jest napisane że obsługuje pliki mov (QuickTime). Dalego tez nie widzi tych plików. Ale wystarczy zmienić rozszerzenie na avi i wszystko gra i się odtwarza (przynajmniej te pliki które ja miałem [ok. 100 filmów w mov]).
 

wrcfan

New member
Testował ktoś może jakieś inne kamerki niż Panasonica pod Skype?
Kamerki jakich producentów powinny działać równie dobrze jak oryginalna?

Znalazłem na ebayu kamerę logitecha za 49 funtów. Napisane jest że działa z telewizorami panasonic, niestety nie mogę wstawić linka.
Czy może ktoś potwierdzić czy działa z ET60? Bo planuje kupić ten tv.
Wpiszcie na ebay uk "logitech panasonic tv" bo w aukcjach nie mogę namierzyć dokładnego modelu tej kamerki
 

tomasz.k

New member
Z całym szacunkiem, ale używanie takich sprzętów wymaga dużej cierpliwości i nie każdy ma zdrowie do tego :)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

lefff

New member
Znalazłem na ebayu kamerę logitecha za 49 funtów. Napisane jest że działa z telewizorami panasonic, niestety nie mogę wstawić linka.
Czy może ktoś potwierdzić czy działa z ET60? Bo planuje kupić ten tv.
Wpiszcie na ebay uk "logitech panasonic tv" bo w aukcjach nie mogę namierzyć dokładnego modelu tej kamerki
Ta kamerka (Logitech TV Cam) w polskich sklepach ma cene ok 300 pln jednak skype dla panasonica pokazuje dwa modele:
Panasonica TY-CC20W ok.550zł
FREETALK Panasonic TV Kamera (TALK-7182)
ok.400 zł.

Przy czym rzeczywiście na fotce wyboru kamer na stronach skypa jest już ta kamera logitecha za 300 zł. (ok 50 funtów [ja znalazłem nawet za 36 funtów czyli ok 180 zł.]) - ale to tylko fotka.
Więc dołączam się do pytania czy ktoś testował inne kamerki (lub te powyższe) czy działają z TV choć zaznaczę że 300 za kamerkę to dla mnie też za dużo.

Na marginesie: standardowe kamerki web to koszt max ok 100 zł. "i komu to Panie przeszkadzało".
 

tomasz.k

New member
Przeszkadza kazdemu, kto stara sie zrobic jak najtanszy tv a dodaki sie sprzedaje za gruba kase.
Polecam sie przejsc do salonu samochodowego - tam wszystko co sie dokupuje do podstawowej wersji ma marze min 500% (raczej powyzej 1000%).
 

83piotrek

New member
Tv ma blad w sofcie. Przy filmie mkv, kopiowanym z bluraya, ktory ma wbudowane napisy w kilku jezykach, nie odczytauje pod zadnym pozorem z innego pliku.
 

Adixo

New member
Od dzisiaj i ja jestem posiadaczem ET60 :)
Gościu z EURO AGD, który mi go przyniósł do domu zalecił mi aby zachować karton po TV, lub zadzwonić do serwisu Panasonica i ich zapytać czy w razie reklamacji jest potrzebny.
Ponoć w niektórych serwisach jeśli nie masz kartonu to cię obciążają jakąś kwotą za to jeśli zabierają go do serwisu.

Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenie z serwisem panasonica w tej kwestii, czy mogę po 10 dniach go wywalić do śmieci ?
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Czesto serwisanci sami przyjda do domu i ci obadaja czy cos w tv jest nei tak. Serwis Panasonica raczej nie odstaje od innych, karton ci sie i tak przyda bo jak bd juz musial wyslac tv to i tak go musisz w cos zapakowac :)
 

tomasz.k

New member
Tv ma blad w sofcie. Przy filmie mkv, kopiowanym z bluraya, ktory ma wbudowane napisy w kilku jezykach, nie odczytauje pod zadnym pozorem z innego pliku.
Ja odpalajac MKV z wbudowanymi angielskimi napisami bylem w stanie otworzyc polskie z zewnetrznego pliku.
Pytanie tylko jak ustawic napiprojekt aby dobrze dzialalo, bo teraz mam krzaki zamiast polskich liter :(
 

Adixo

New member
Ja ustawiam tak jeśli film ma wbudowane angielskie napisy i mam plik srt z napisami polskimi
w opcji napisy ustawiam: kodowanie napisów
w opcji kodowanie napisów ustawiam: europa środkowa CP-1250
 
Do góry