Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

lefff

New member
Dziś masz odebrać i sprawdzasz czy spełni twoje oczekiwania?
A jak nie to co zrobisz?

Informacja z instrukcji obsługi:
Obsługiwane formaty plików wideo:
...
MKV (.mkv)

Kodek wideo:

H.264 BP/MP/HP, MPEG1, MPEG2, MPEG4 SP/ASP
Kodek audio:
AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Rdzeń DTS, HE-AAC, MPEG Audio, MP3

Niektóre funkcje napisów lub rozdziałów mogą nie być dostępne
...

Co do konsoli nie podpowiem - zapewne tak ale niech się wypowiedzą fachowcy/użytkownicy.
 

tomasz.k

New member
Zdarzył się komuś jakiś problem z tym tv po zakupie? Jakieś piksele niesprawne?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Martwe piksele już się napradę bardzo dawno nie zdarzają.
Kupuj w dobrych sklepach, zawsze możesz sobie wymienić na inny telewizor.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic ET60 na bardzo fajny interfejs, ma bardzo dobrą płynność w klasie, czyta wszystko, ma najważniejsze aplikacje, świetna współpraca z iOS i Androidem.
 

Wihim

New member
Zdecyduję się chyba jednak na Panasonic TX-L42ET60E mimo tego że sprzedawca w sklepie radził Samsunga UE46F6100. Jedno w tym Panasonicu mnie zastanawia, z ciekawości docisnąłem matryce. Wchodzi ona do środka ok 3-4mm jest to norma? ;)
 

R0bercik

New member
Cześć wszystkim.

Może orientujecie się, w jaki sposób (i czy w ogóle mogę) udostępnić po wifi, np. dla laptopa dysk podpięty pod USB et60e?;)
 

tomasz.k

New member
Nie da się raczej. Najprościej dysk do routera z dlna i przez smb do laptopa udostępnić a dlna do telewizora.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

R0bercik

New member
A coś więcej na ten temat?

Dodam tylko, że mam router z możliwością podpięcia dysku, ale za Chiny Ludowe nie mogę tego skonfigurować.
Jakim programem to zrobię szybciej niż w 10 minut? ;-)

Dzięki za pomoc.
 

tomasz.k

New member
Ja mam router z tomato i tam mogę włączyć dlna. Niestety ten telewizor (z tego co podano na forum) nie może przeglądać otoczenia sieciowego więc to udostępnianie dysku nic nie da. W tym tyg będę miał tv to zobaczę jak to działa ale przez dlna będzie problem z napisami.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

R0bercik

New member
Podczas oglądaniu filmów mkv na et60e z USB wyświetlają mi się dwa czarne panoramiczne pasy. W jaki sposób mogę je usunąć? To kwesta ustawień obrazu, czy co?

Proszę o podpowiedź. ;)
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Jak masz pasy to film jest 21:9, a tv ma 16:9. Mozesz albo rozciagnac i zniekrztalcic obraz albo zblizyc i wtedy obciac boki. Tak czy siak cos stracisz, osobiscie wole lekki zoom ktory lekko pasy pomniejsza.

Sent from my GT-I9003
 

R0bercik

New member
Jak masz pasy to film jest 21:9, a tv ma 16:9. Mozesz albo rozciagnac i zniekrztalcic obraz albo zblizyc i wtedy obciac boki. Tak czy siak cos stracisz, osobiscie wole lekki zoom ktory lekko pasy pomniejsza.

Sent from my GT-I9003


A w jaki sposób można rozciągnąć obraz albo ten zoom ustawić? :?:
 

Wihim

New member
Hej, zakupiłem wreszcie ten model ;-) Wszystko pięknie tylko podczas oglądania filmów z usb w formacie mkv pojawia się dziwny problem. Przy ustawieniach obrazu "normalny" przy szybszej akcji obraz troszkę smuży. Przy przełączeniu na "prawdziwe kino" problem znika. Pomożecie?
 

javek

New member
Witam, Dziś ET60 pokazała info na temat aktualizacji softu dla aplikacji internetowych. Wszystko fajnie tylko przy próbie zaktualizowania dochodzi do 60 a czasem do 75 i się zatrzymuje z info o błędzie serwera? Pół dnia prób i nic nie idzie ktoś wie może jak wejść w tvnplayer lub youtube bez robienia tej aktualizacji?
 

tomasz.k

New member
Ja właśnie zrobiłem aktualizację i wszystko poszło ok. Wieczorem zobaczę jak podświetlenie itp.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

R0bercik

New member
I kolejne moje pytanie, istnieje możliwość dostania się do multimediów udostępnionych w filderach w sieci lokalnej? Czy może tylko poprzez DLNA?
Może jakaś aplikacja Viera Connect posiuada taką funkcję?
 

tomasz.k

New member
Chyba tylko jak zamontujesz na androidzie folder sieciowy jako lokalny i będzie widoczny w swipe and share.
Ja mam jeszcze jedno pytanie - czy czytnik sd powinien odtwarzać filmy? Wrzuciłem kartę z exfat i filmem a tv nie zareagował.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry