Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

Korbol

New member
Dzięki Kiki

nad innymi się lepiej nie zastanawiać już ? szczerze powiem, że mam totalny mętlik w głowie hehe
 

didadida

New member
Panowie co sądzicie o tych telewizorach czy jest sens wogole nimi sie interesować jako alternatywa dla panasonica?
Lg 47LM660M
Toshiba 46TL939G
 

Calvex

New member
Jak wygląda 3D w Panasonicu ? Bo nie mam pojęcia ;) Dużo słyszałem, że dobre 3D jest LG dzięki Cinema 3D. Więc ciekawi mnie jak wygląda 3d względem innych firm ?
 

tomasz.k

New member
Dane mi bylo odpalic pare swoich plikow na tym tv w wersji 42" i bylo swietnie - efekt jak na serii 690 od LG, zadnych kwiatkow jak w sharpie.
 

bakaps

New member
Planuje zakup tego TV jako monitora i mam w związku z tym pytanie czy faktycznie dobrze współpracuje z komputerem? Głównie chodzi o obraz, czy czcionka jest gładka, nie ma różnych dziwnych "odlewów", obraz ostry który faktycznie odzwierciedla jakość Full hd (tzw. żyleta)? Pytam bo właśnie pozbywam się Panasa L42E6 który totalnie sobie nie radzi (czcionka wygląda tragicznie, obraz jest nieostry) i obawiam się czy z racji tej samej marki problem może się powtórzyć. W teście podano informacje że ET60 daje radę ale zdjęcie jest niewyraźne stąd wolałbym upewnić się przed zakupem.
 

lefff

New member
Oprócz monitora wpływ na "ostrość" czcionek ma zastosowana w kompie karta graficzna/ustawienia tej karty. Jaki masz sprzęt?
Piszesz że czcionka była kiepska przy E6 a jak wyglądały filmy HD puszczane przez ten komp na E6?
Oczywiście połączenie między TV a kompem zrealizowane było za pomocą kabla HDMI a nie jakimiś przejściówkami ?

Tak prawdę mówiąc określenie że coś dobrze wygląda jest dość subiektywne. Wg mnie może być dobrze a dla ciebie nieakceptowane wiec ... lepiej (jeżeli to laptop) może przejdź do sklepu i sam sprawdź.

Sprawdzę po południu lapkiem ASUS'a, bo co prawda raz podłączałem ale tylko w celu stwierdzenia czy działa i nie zwracałem uwagi na jakość więc nie pamiętam.
 

tomasz.k

New member
Ja juz kilka razy mialem sytuacje, ze pulpit mial bardzo zla jakosc obrazu, dziwne cienie dookola czcionki itp ale same filmy byly dobrze wyswietlane - sprawdzalem to na kilku samsungach z przed epoki "smart" i problem wystepowal niezaleznie od karty graficznej jak i podlaczenia (dsub, hdmi).

Mam jeszcze pytanie - czy ten TV (ET60) jest w stanie przegladac zawartosc udostepniona w sieci (np z windowsa, lub dysku sieciowego) ale nie przez DLNA?
 
Ostatnia edycja:

bakaps

New member
Tak dokładnie mam ten sam problem na l42E6, czcionka przeglądarka i gry wyglądają jak kupa, a filmy odtwarza nawet nieżle. Czy ten sam problem ma et60? Prosze o info poniewaz jak doloze 1000zl i okaze się że dalej jest to samo to dostane zawalu. Niestety mam komputer stacjonarny, który swoje waży a do tego nie znalazłem tego tv w zadnym sklepie we Wrocławiu. Karta Gigabyte Hd 7970 po kablu HDMI bez żadnych przejściówek. Na tych samych ustawieniach obraz w starym LCD LG LD420 obraz był jak żyleta.
 

bakaps

New member
Próbowałem już wszystkiego i niestety żadnych rezultatów, raczej stawiałbym na winę TV. Proszę o info czy ktoś ma podłączone et60 do PC w rodzialce Full HD i jak prezentuje się obraz.
 
Do góry